Program for Sum-Sim Region 3, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 37
|
Tvling |
Sum-Sim region nr |
|
Utskriftsdatum |
10 november 2013 |
|
|
Tvlingsort |
Sdertlje |
|
Utskriftstid |
08:02 |
|
|
Arrangr |
Sdertlje Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
09 november 2013 |
|
|
|
|
Gren 37, 100m Fjrilsim F 15-16 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
Sofia Nyberg Starck |
1997 |
BJ6897 |
TYRES SS |
|
25m |
1:15.36 |
190 |
4 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:14.62 |
517 |
5 |
Therese Thor |
1998 |
AW2298 |
SS04 |
|
25m |
1:15.03 |
156 |
6 |
Agnes Fhrlin |
1998 |
AR1498 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:15.38 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
489 |
1 |
Maria stervall |
1998 |
AD4498 |
KERSBERGA |
|
25m |
1:14.24 |
114 |
2 |
Emilia Herlitz |
1997 |
AP7497 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.07 |
20 |
3 |
Malin Atran |
1998 |
AN7698 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:11.81 |
442 |
4 |
Louise Halldn |
1998 |
AW2498 |
VSBY SS |
|
50m |
1:10.89 |
501 |
5 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
1:11.05 |
134 |
6 |
Lise berg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.03 |
451 |
7 |
Vanessa Nordling |
1998 |
AI1498 |
VSBY SS |
|
25m |
1:13.59 |
127 |
8 |
Sarah Reichhuber |
1998 |
AY4298 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
113 |
1 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.62 |
528 |
2 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
50m |
1:09.86 |
188 |
3 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:08.59 |
40 |
4 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:08.48 |
525 |
5 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
POLISEN |
|
25m |
1:08.56 |
193 |
6 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:08.76 |
365 |
7 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TBY SIM |
|
25m |
1:10.24 |
142 |
8 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:10.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
16 |
1 |
Ida sterman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
50m |
1:07.04 |
446 |
2 |
Isabell Kjellberg |
1997 |
AR7497 |
VSBY SS |
|
25m |
1:06.42 |
562 |
3 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SDERTRN |
|
25m |
1:05.36 |
464 |
4 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VSBY SS |
|
25m |
1:00.49 |
252 |
5 |
Alida Ramdn |
1997 |
AP0297 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:03.54 |
81 |
6 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:05.69 |
28 |
7 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:06.60 |
331 |
8 |
Beatrice Vezzoli |
1998 |
AR7498 |
TUREBERG |
|
25m |
1:07.63 |
Skapad av WinGrodan 1.22.09 |
Utskriftsdatum |
10 november 2013 |
Licensierad till: Sdertlje Simsllskap |
Utskriftstid |
08:02 |
|