Program for Peter Asp Swim 2013
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Peter Asp Swim |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Visby |
|
Utskriftstid |
09:13 |
|
|
Arrangör |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Fjärilsim Flickor C |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
Josefin Gardelin |
2001 |
BE6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
6 |
3 |
Hedvig Bygdeson |
2001 |
AU5401 |
DANDERYD |
|
25m |
|
11 |
4 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
Malin Berglund |
2002 |
BC8602 |
DANDERYD |
|
25m |
|
70 |
3 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:43.17 |
136 |
4 |
Erika Strömbeck |
2002 |
AD4602 |
WISBY SS |
|
50m |
1:48.18 |
127 |
5 |
Mathilda Larsson |
2000 |
BM7400 |
WISBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
1:42.80 |
115 |
2 |
Josefine Godman |
2002 |
AY5802 |
WISBY SS |
|
25m |
1:37.54 |
36 |
3 |
Zafira Engström Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:32.58 |
161 |
4 |
Linda Svensson |
2000 |
ar8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.89 |
56 |
5 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:41.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.77 |
2 |
2 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:25.17 |
112 |
3 |
Alba Ekepil |
2001 |
AL9601 |
WISBY SS |
|
25m |
1:20.61 |
64 |
4 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:23.05 |
133 |
5 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
1:29.58 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
28 september 2013 |
Licensierad till: Wisby Simsällskap |
Utskriftstid |
09:13 |
|