Ohjelma Grand Prix 3 - Finalen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 8:28.88 | |
2 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 8:49.15 | |
3 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 9:03.39 | |
4 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 9:10.52 | |
5 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 9:12.19 | |
6 | 109 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 9:22.33 | |
7 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 9:23.29 | |
8 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 9:28.48 | |
9 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 9:33.44 | |
10 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 9:35.74 | |
11 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 9:36.11 | |
12 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 9:40.21 | |
13 | 187 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39-VAT | 9444AB | 50 m | 9:41.12 | |
14 | 214 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 9:45.15 | |
15 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 9:52.39 | |
16 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 9:52.54 | |
17 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 9:54.51 | |
18 | 107 | Wikstrøm Signe | 1993 | HOLBÆK | 9394AK | 50 m | 9:59.19 | |
19 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 10:03.68 | |
20 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 10:03.97 | |
21 | 106 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 10:04.10 | |
22 | 168 | Nielsen Helene | 1993 | OSK-STO95 | 9344AK | 50 m | 10:04.90 | |
23 | 154 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 10:04.97 | |
24 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 10:08.90 | |
25 | 76 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 10:11.81 | |
26 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 10:13.82 | |
27 | 117 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 10:14.80 | |
28 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 10:15.41 | |
29 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 10:17.79 | |
30 | 161 | Thostrup Elisabeth H. | 1992 | SILKEBORG | 9224AI | 50 m | 10:21.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |