Program for MIKROPOLIX - Uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 7, 400m Vapaauinti Miehet |
Sponsori: www.mikropolix.fi |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Parviainen Leo | 2003 | NumKis | 03A349 | 25 m | |||
2 | Einto Eetu | 2001 | SCN | 01A927 | 25 m | |||
3 | Heino Markus | 2000 | HäUS | 00B103 | 25 m | |||
4 | Byskov Jon | 2000 | HyUS | 00B203 | 25 m | |||
5 | Länsipuro Valtteri | 2000 | NoPy | 00A604 | 25 m | |||
6 | Ivén Marcus | 1998 | RiUS | 98B286 | 25 m | |||
7 | Leppänen Samuel | 2002 | SiWa | 02A317 | 25 m | 7:15.26 | 7:15.26 | |
8 | Savander Jani | 1999 | HäUS | 99B230 | 25 m | 6:56.30 | 6:56.30 | |
9 | Pynnönen Eemil | 2001 | TaTU | 01A064 | 50 m | 6:42.24 | 6:34.24 | |
10 | Puikkonen Aapo | 2001 | UiTa | 01A245 | 50 m | 6:30.68 | 6:22.68 | |
11 | Kiviniemi Kalle | 2000 | NoPy | 00A335 | 25 m | 6:12.62 | 6:12.62 | |
12 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 25 m | 6:04.05 | 6:04.05 | |
13 | Tiitola Waltteri | 2000 | UKK | 00A645 | 25 m | 6:01.31 | 6:01.31 | |
14 | Laine Eemil | 1998 | NoPy | 98A824 | 50 m | 5:51.45 | 5:43.45 | |
15 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 50 m | 5:40.60 | 5:32.60 | |
16 | Åström Harald | 2001 | SGR | 01A008 | 25 m | 5:32.00 | 5:32.00 | |
17 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 00A625 | 50 m | 5:38.50 | 5:30.50 | |
18 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 25 m | 5:28.34 | 5:28.34 | |
19 | Seppä Otto | 1999 | RiUS | 99A506 | 50 m | 5:36.05 | 5:28.05 | |
20 | Kilponen Joni | 1999 | HäUS | 99A383 | 25 m | 5:21.75 | 5:21.75 | |
21 | Lantta Taneli | 2001 | VanVe | 01A493 | 25 m | 5:21.35 | 5:21.35 | |
22 | Widbom Herman | 2001 | SGR | 01A188 | 50 m | 5:28.57 | 5:20.57 | |
23 | Nurmilo Pyry | 1999 | TaTU | 99A266 | 25 m | 5:15.80 | 5:15.80 | |
24 | El-Idi Firas | 2001 | La-Ka | 01A005 | 50 m | 5:19.29 | 5:11.29 | |
25 | Kuitunen Lauri | 1998 | HyUS | 98A566 | 25 m | 5:10.82 | 5:10.82 | |
26 | Aro Roope | 2000 | NoPy | 00A167 | 50 m | 5:14.52 | 5:06.52 | |
27 | Reinonen Jaakko | 2001 | HäUS | 01A300 | 50 m | 5:13.59 | 5:05.59 | |
28 | Hatanpää Henry | 2000 | SCN | 00A797 | 50 m | 5:12.45 | 5:04.45 | |
29 | Mattila Jyri | 1999 | HyUS | 99B198 | 25 m | 5:04.44 | 5:04.44 | |
30 | Heikkilä Hermes | 2001 | SGR | 01A230 | 50 m | 5:09.90 | 5:01.90 | |
31 | Eerola Aapo | 1999 | TaTU | 99A042 | 25 m | 5:01.55 | 5:01.55 | |
32 | Nieminen Jesse | 1998 | UKK | 98A974 | 25 m | 4:55.33 | 4:55.33 | |
33 | Honkamäki Jere | 1998 | HäUS | 98A297 | 25 m | 4:53.21 | 4:53.21 | |
34 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 00A464 | 50 m | 4:57.98 | 4:49.98 | |
35 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 99A913 | 25 m | 4:43.38 | 4:43.38 | |
36 | Häkkinen Henrik | 1998 | HyUS | 98A261 | 25 m | 4:37.49 | 4:37.49 | |
37 | Karuveha Mikael | 1999 | TaTU | 99B021 | 50 m | 4:41.38 | 4:33.38 | |
38 | Väre Hannes | 1997 | RiUS | 97A159 | 50 m | 4:20.05 | 4:12.05 | |
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 10:53 |