Startliste for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 10.00
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
30 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:24.86 |
100 |
2 |
Zoe Henningsen |
2001 |
0128AN |
SK-SYD |
|
25m |
5:22.03 |
30 |
3 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
5:21.62 |
154 |
4 |
Cassandra Hammershøj |
2001 |
0174AK |
LYNGBY |
|
25m |
5:21.94 |
95 |
5 |
Caroline Waage Nowak |
2001 |
0148AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
5:22.71 |
289 |
6 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH/MK |
|
25m |
5:25.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Emilie Larsen |
2001 |
0186AC |
TUNE |
|
25m |
5:19.87 |
176 |
2 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
0144AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:18.74 |
324 |
3 |
Emma Henriksen |
2001 |
0158AA |
KØGE |
|
25m |
5:17.60 |
56 |
4 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
5:18.66 |
91 |
5 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
5:19.25 |
89 |
6 |
Sif Nikoline Madsen |
2001 |
0122AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
5:20.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
310 |
1 |
Silja Nielsdóttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:10.95 |
61 |
2 |
Julie Højer Truelsen |
2000 |
0028AM |
HILLERØD |
|
25m |
5:09.04 |
319 |
3 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
KØGE |
|
25m |
5:08.23 |
59 |
4 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
5:08.24 |
298 |
5 |
Xandra Huryn |
2001 |
0138AB |
STT |
|
25m |
5:10.14 |
258 |
6 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
TUNE |
|
25m |
5:12.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Kajsa Gregersen |
2001 |
0186AM |
KVIK |
|
25m |
5:07.70 |
20 |
2 |
Line Pedersen |
2001 |
0198AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
5:06.66 |
259 |
3 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
SLANGERUP |
|
25m |
5:04.91 |
168 |
4 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:06.54 |
178 |
5 |
Lea Alberte Olsen |
2000 |
0028AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:07.70 |
257 |
6 |
Vilde Schulze Matthisen |
2001 |
0176AC |
TUNE |
|
25m |
5:07.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
5:04.50 |
124 |
2 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
25m |
5:03.32 |
189 |
3 |
Caroline Sofie Lund |
2000 |
0048AS |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:03.04 |
84 |
4 |
Rebecca Hansen |
2000 |
0004AO |
GENTOFTE |
|
25m |
5:03.17 |
134 |
5 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
5:04.17 |
128 |
6 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERØD |
|
25m |
5:04.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Yazmin B. Gürtler |
2000 |
0094AB |
KØGE |
|
25m |
5:02.62 |
151 |
2 |
Josefine Søgaard Andresen |
2000 |
0008AO |
LYNGBY |
|
25m |
5:02.49 |
45 |
3 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
4:58.63 |
130 |
4 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:01.82 |
6 |
5 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
SØLLERØD |
|
25m |
5:02.51 |
81 |
6 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:02.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
4:55.12 |
290 |
2 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH/MK |
|
25m |
4:52.22 |
205 |
3 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
25m |
4:47.96 |
166 |
4 |
Josefine Strand Nielsen |
2000 |
0048AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:48.49 |
209 |
5 |
Maria Olsen |
2000 |
0044AD |
KVIK |
|
25m |
4:53.09 |
2 |
6 |
Nana Hansen |
2000 |
0048AJ |
VORDINGB |
|
25m |
4:56.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
243 |
1 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
5:03.20 |
35 |
2 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
4:51.36 |
93 |
3 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
4:48.60 |
197 |
4 |
Laura Findahl Andersen |
2001 |
0142AA |
KVIK |
|
25m |
4:50.00 |
86 |
5 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
0114AK |
GENTOFTE |
|
25m |
4:53.50 |
106 |
6 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
5:03.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
234 |
1 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
25m |
4:44.23 |
286 |
2 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
VAT CPH/MK |
|
25m |
4:36.99 |
284 |
3 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
VAT CPH/MK |
|
25m |
4:33.82 |
216 |
4 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
4:34.22 |
85 |
5 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
4:37.86 |
97 |
6 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
GENTOFTE |
|
25m |
4:45.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
30 november 2013 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|