Ohjelma UUM, Upplands Ungdomsmästerskap
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 9, 100m Medley Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 1:11.64 | |
2 | 65 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:12.25 | |
3 | 167 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:12.83 | |
4 | 9 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 1:13.29 | |
5 | 202 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | AH5800 | 25 m | 1:13.36 | |
6 | 42 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:13.91 | |
7 | 114 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:14.19 | |
8 | 214 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:15.73 | |
9 | 156 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 1:17.04 | |
10 | 47 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:17.56 | |
11 | 113 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:17.61 | |
12 | 40 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:17.66 | |
13 | 45 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:17.91 | |
14 | 88 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:18.06 | |
15 | 61 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:18.09 | |
16 | 22 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 1:18.63 | |
17 | 134 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 25 m | 1:18.81 | |
18 | 135 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:19.04 | |
19 | 51 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:19.78 | |
20 | 50 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:20.67 | |
21 | 49 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:21.24 | |
22 | 178 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:21.53 | |
23 | 29 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 1:21.73 | |
24 | 23 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 1:22.13 | |
25 | 157 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:22.70 | |
26 | 79 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 1:23.24 | |
27 | 48 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:23.44 | |
28 | 64 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 1:23.80 | |
29 | 160 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:24.02 | |
30 | 149 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:24.59 | |
31 | 6 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:24.73 | |
32 | 3 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:24.89 | |
33 | 184 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:25.43 | |
34 | 62 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 1:25.92 | |
35 | 18 | Ingemarson Bonnie | 2002 | NORRTÄLJE | BU6202 | 25 m | 1:26.14 | |
36 | 76 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AH2600 | 25 m | 1:26.23 | |
37 | 217 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:26.43 | |
38 | 185 | Norin Emma | 2002 | UPSALA S | AR4802 | 25 m | 1:27.34 | |
39 | 171 | Lautmann Viktoria | 2004 | UPSALA S | AU1204 | 25 m | 1:28.29 | |
40 | 162 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:28.48 | |
41 | 159 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:28.50 | |
42 | 183 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:28.69 | |
43 | 7 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:29.65 | |
44 | 16 | Carlsson Lina | 2002 | NORRTÄLJE | BU7202 | 25 m | 1:29.80 | |
45 | 138 | Edström Filippa | 2002 | UPSALA S | BG4602 | 25 m | 1:30.23 | |
46 | 168 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:30.30 | |
47 | 96 | Lundgren Fanny | 1999 | SÖDERTÖRN | AY0499 | 25 m | 1:30.37 | |
48 | 19 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | 1:30.44 | |
49 | 181 | Molund Maja | 2004 | UPSALA S | BF0204 | 25 m | 1:31.28 | |
50 | 200 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 1:31.29 | |
51 | 28 | Zetterström Moa | 2005 | NORRTÄLJE | AA9805 | 25 m | 1:31.41 | |
52 | 212 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:31.47 | |
53 | 209 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:32.25 | |
54 | 201 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:32.70 | |
55 | 130 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:33.45 | |
56 | 131 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:33.52 | |
57 | 169 | Larsson Daniela | 2004 | UPSALA S | AK0804 | 25 m | 1:34.18 | |
58 | 187 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 1:34.39 | |
59 | 148 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:34.52 | |
60 | 189 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:34.96 | |
61 | 24 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | 1:39.51 | |
62 | 136 | Dahlbom Irma | 2003 | UPSALA S | AI7803 | 25 m | 1:39.57 | |
63 | 208 | Taflin Linnea | 2002 | UPSALA S | BG2602 | 25 m | 1:39.61 | |
64 | 204 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:40.20 | |
65 | 210 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:42.16 | |
66 | 127 | Andersson Kajsa | 2003 | UPSALA S | AT1203 | 25 m | 1:44.71 | |
67 | 158 | Hjalmarsson Lovisa | 2004 | UPSALA S | BB9804 | 25 m | 1:45.44 | |
68 | 5 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:45.46 | |
69 | 203 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 1:47.26 | |
70 | 205 | Svensson Hannah | 2005 | UPSALA S | AE7405 | 25 m | 1:47.75 | |
71 | 191 | Peura Senni | 2005 | UPSALA S | AH6605 | 25 m | 1:55.96 | |
72 | 176 | Lundqvist Ebba | 2007 | UPSALA S | AA1807 | 25 m | 1:59.57 | |
73 | 126 | Andersson Ella | 2007 | UPSALA S | AA6207 | 25 m | 2:09.45 | |
74 | 182 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | ||
75 | 190 | Peuckert Clara | 2003 | UPSALA S | BQ3403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 26 september 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 15:17 |