2018-10-20   10:40:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 4 / Falu Simfestival

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 12/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 4 Falu Simfestival    Utskriftsdatum  12 oktober 2013   
  Tävlingsort  Falun    Utskriftstid  09:33   
  Arrangör  Falu Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  12 oktober 2013         
 
 
 
Gren 3, 100m Bröstsim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
52  Anna Nyberg  2003  AP5603  FALUN    25m   
34  Emelie Ekvall  2003  AF6803  FALUN    25m   
69  Alva Wiker  2003  BC1403  FALUN    25m   
72  Anja Zetterberg  2003  AF7803  FALUN    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Lisa Mattsson  2000  BN1800  FALUN    25m   
110  Ida Granberg  2003  AF2603  LUDVIKA SS    50m  1:56.29 
71  Saga Ytterholm  2000  BB5800  FALUN    25m  1:48.22 
70  Alva Wikström  2002  AN2402  FALUN    25m  1:46.81 
144  Emma Sibelius  2002  AN7402  HK SIM    50m  1:48.14 
21  Nike Bölja-Strandlund  2002  AS6802  FAGERSTA    25m  1:53.93 
111  Alice Gustafsson  2002  AB0802  LUDVIKA SS    25m  1:58.07 

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
83  Hannah Björkbacka  2000  BF1400  HARNÄS SKU    25m  1:46.40 
82  Sara Andersson  2000  BD7200  HARNÄS SKU    25m  1:42.21 
29  Nelly Antlöv  2002  AB3202  FALUN    25m  1:40.61 
64  Maja Söderkvist  2000  AX0200  FALUN    25m  1:40.26 
80  Helmi Swanson  2004  AB6604  GÄVLE SS    25m  1:40.53 
26  Tilda Smedberg  2001  BJ5401  FAGERSTA    25m  1:40.71 
125  Lisen Hill  2002  AB4802  SS MORA    25m  1:46.09 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
35  Erika Frank  2001  BD5801  FALUN    25m  1:39.67 
Emme-Linn Hansson  1998  AV3898  BORLÄNGE    25m  1:38.23 
Jonna Jämte  2000  AE8800  BORLÄNGE    25m  1:36.45 
27  Tova Adrelius  2000  AV4600  FALUN    25m  1:36.20 
33  Ida Brandt  2000  AW0200  FALUN    25m  1:36.30 
44  Sandra Jobs  2000  BB3800  FALUN    25m  1:37.84 
143  Awaz Nabi Pour  2000  BE3800  HK SIM    25m  1:38.61 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Hilda Sander  2002  AE5202  FALUN    25m  1:35.84 
121  Lisa Rydelius  2001  AF8401  LUDVIKA SS    25m  1:33.50 
127  Hanna Karlsson  2000  AI1200  SS MORA    25m  1:32.74 
108  Elin Carlsson  2001  AV0201  LUDVIKA SS    25m  1:30.80 
36  Ella Gunnarsson  2000  BB4800  FALUN    25m  1:31.81 
Cecilia Czarnecki  1999  AT9699  AVESTA SS    25m  1:32.81 
31  Jessika Borbos  2001  AF2801  FALUN    25m  1:33.85 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Jennifer Borg  2001  AF1801  HARNÄS SKU    25m  1:30.21 
131  Sofia Ander  1998  BE1898  SALA SS    25m  1:27.63 
78  Amie Molin Richtnér  2001  AP4801  GÄVLE SS    25m  1:27.18 
25  Amanda Lundin-Bornström  1998  AB8698  FAGERSTA    25m  1:26.74 
113  Moa Holmström  2001  AD0201  LUDVIKA SS    25m  1:26.80 
65  Isabelle Sörlie  1999  AV1299  FALUN    50m  1:27.54 
93  Felicia Forslund  1997  BP9897  HARNÄS SKU    25m  1:28.89 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  1:25.44 
135  Linnéa Palmqvist  1998  AG3698  SALA SS    25m  1:24.97 
114  Maja Jansson  2000  AQ3200  LUDVIKA SS    25m  1:21.49 
98  Sarah Wallin  2000  AH9800  HARNÄS SKU    25m  1:18.05 
109  Maja Fredriksson  1999  AF6299  LUDVIKA SS    25m  1:18.89 
94  Emelie Hansson  1997  AY4897  HARNÄS SKU    25m  1:22.92 
140  Agnes Humling  2000  AV2400  SANDVIKEN    25m  1:25.01 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  12 oktober 2013 
Licensierad till: Falu Simsällskap  Utskriftstid  09:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner