Program for Dalamästerskapet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:14.81 | |
2 | 115 | Junevik Sara | 2000 | LEKSAND | AL3400 | 25 m | 1:17.76 | |
3 | 131 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 1:19.91 | |
4 | 156 | stling Emmy | 2001 | SS MORA | AI8401 | 25 m | 1:22.86 | |
5 | 69 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 1:23.14 | |
6 | 64 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:24.00 | |
7 | 89 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:24.47 | |
8 | 46 | Jmte Jonna | 2000 | BORLNGE | AE8800 | 25 m | 1:25.85 | |
9 | 125 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:27.25 | |
10 | 93 | Sderkvist Maja | 2000 | FALUN | AX0200 | 25 m | 1:27.50 | |
11 | 66 | Brandt Ida | 2000 | FALUN | AW0200 | 25 m | 1:27.80 | |
12 | 140 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 1:29.33 | |
13 | 108 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:30.63 | |
14 | 151 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 1:30.92 | |
15 | 132 | Krysn Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:30.95 | |
16 | 97 | Ytterholm Saga | 2000 | FALUN | BB5800 | 25 m | 1:33.47 | |
17 | 154 | Sisell Elin | 2000 | SS MORA | AV8800 | 25 m | 1:34.33 | |
18 | 96 | Wikstrm Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:34.66 | |
19 | 63 | Antlv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:35.58 | |
20 | 49 | Lindqvist Nora | 2001 | BORLNGE | AF6401 | 25 m | 1:38.01 | |
21 | 109 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 1:41.25 | |
22 | 106 | Eriksson Emelie | 2000 | HEDEMORA | BN0600 | 25 m | 1:41.37 | |
23 | 107 | Hallstrm Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:42.59 | |
24 | 129 | Gustavsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AB0802 | 25 m | 1:42.69 | |
25 | 127 | Flldin Cecilia | 2002 | LUDVIKA SS | AG8602 | 25 m | 1:45.88 | |
26 | 113 | Jones Julia | 2000 | LEKSAND | BE0400 | 25 m | 1:47.74 | |
27 | 57 | Sandell Vilma | 2000 | BORLNGE | BC4400 | 25 m | 1:48.61 | |
28 | 48 | Larsson Emma | 2002 | BORLNGE | AY0602 | 25 m | 1:50.44 | |
29 | 43 | Falk Anna | 2001 | BORLNGE | BN9401 | 25 m | 1:50.46 | |
30 | 81 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 1:53.05 | |
31 | 47 | Klyftell Elsa | 2002 | BORLNGE | BE1802 | 25 m | 2:02.37 | |
32 | 56 | Sandell Ebba | 2002 | BORLNGE | AT5402 | 25 m | 2:08.69 | |
33 | 42 | Arola Sanna | 2002 | BORLNGE | AY1802 | 25 m | ||
34 | 44 | Haglv Louise | 2003 | BORLNGE | BC9603 | 25 m | ||
35 | 50 | Lvstrand Emilia | 2002 | BORLNGE | AY8602 | 25 m | ||
36 | 52 | Roos Linn | 2003 | BORLNGE | AK9203 | 25 m | ||
37 | 68 | Frank Erika | 2001 | FALUN | BD5801 | 25 m | ||
38 | 105 | Arthursdttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 20 september 2013 |
Licensierad till: Falu Simsllskap | Utskriftstid | 21:30 |