Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2009 Morning VV
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Vattenfall Swim Cup 2009 (VV) |
|
Udskriftsdato |
22 maj 2009 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
18:37 |
|
|
Arrangør |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
Løb 16, 25m Breaststroke Men |
Indledende (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
708 |
2 |
Jakob Grene |
2001 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
|
352 |
3 |
Jonathan Kristensen |
1998 |
9845AF |
ODDER |
|
25m |
|
269 |
4 |
Kristoffer Neve |
1998 |
9853AK |
A6 |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
408 |
1 |
Felix Jahnke |
1998 |
AF9598 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
|
709 |
2 |
Victor Hou Fredenhardt |
2001 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
|
273 |
3 |
Frederik Skovgaard |
1999 |
9905AB |
A6 |
|
25m |
|
354 |
4 |
Mark Simonsen |
1997 |
9719AH |
ODDER |
|
25m |
|
279 |
5 |
Andreas Mårtensson |
1997 |
9751AE |
A6 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Thomas Uttrup Ludwig |
1998 |
9825AC |
HERLEV |
|
25m |
|
253 |
2 |
Magnus Hansen |
1997 |
|
A6 |
|
25m |
|
466 |
3 |
Alexander Dahlgaard |
1997 |
9749AL |
WEST SWIM |
|
25m |
44.16 |
710 |
4 |
Mads Vingolf Larsen |
2001 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
|
353 |
5 |
Stefan Martin Lara |
1998 |
|
ODDER |
|
25m |
|
100 |
6 |
Lasse Brock |
1997 |
9717AB |
HERLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Tjorben Jänicke |
2001 |
|
HARBURG |
|
25m |
33.80 |
105 |
2 |
Mads Møller |
1998 |
9875AH |
HERLEV |
|
25m |
30.43 |
290 |
3 |
Nikita Markovskiy |
1998 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
28.91 |
456 |
4 |
Christian Kaul |
1998 |
9859AI |
WEST SWIM |
|
25m |
30.07 |
112 |
5 |
Viktor Hermansen |
1997 |
|
Klepp |
|
25m |
30.89 |
324 |
6 |
Vincent Brøndum |
1997 |
9763AG |
MK 31 |
|
25m |
34.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Leonard Klaje |
1998 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
27.89 |
383 |
2 |
Filip Grimberg |
1998 |
AL0198 |
KRONOBERG |
|
25m |
26.12 |
295 |
3 |
Mads Munk Sørensen |
1999 |
9973AG |
GI40HERMES |
|
25m |
26.00 |
83 |
4 |
Florian Klotz |
1998 |
217671 |
AHRENSBURG |
|
25m |
26.00 |
291 |
5 |
Patrick Tayfun Stüwe |
2000 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
27.00 |
457 |
6 |
Anders Withen Krogh |
1998 |
9825AF |
WEST SWIM |
|
25m |
28.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Malwin Wermbter |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
25.30 |
85 |
2 |
Leif Peters |
1999 |
229935 |
AHRENSBURG |
|
25m |
25.00 |
497 |
3 |
Erik Ruge |
1998 |
215021 |
PSVSCHWER |
|
25m |
24.87 |
297 |
4 |
Kasper Leisted Bertelsen |
1997 |
9703AM |
GI40HERMES |
|
25m |
25.00 |
349 |
5 |
Frederik Bruun Nielsen |
1999 |
9907AF |
NAKSKOV |
|
25m |
25.22 |
281 |
6 |
Andreas Harmuth |
1997 |
9785AM |
BOV |
|
25m |
25.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Dominik Krüger |
1997 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
24.45 |
461 |
2 |
Simon Lundby Pedersen |
1998 |
9813AB |
WEST SWIM |
|
25m |
24.32 |
663 |
3 |
Konrad Schubert |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
24.12 |
381 |
4 |
Jonathan Behrmann |
1997 |
AG4197 |
KRONOBERG |
|
25m |
24.13 |
437 |
5 |
Peer Mindt |
1999 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
24.39 |
436 |
6 |
Stanislav Soputniak |
1998 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
24.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
680 |
1 |
Sebastian Lieberwirth |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
23.81 |
57 |
2 |
Niclas Franke |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
23.51 |
312 |
3 |
Luis Felipe |
1998 |
9831AH |
GI40HERMES |
|
25m |
23.00 |
671 |
4 |
Matthias Bach |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
23.22 |
346 |
5 |
Alexander Piihl Hansen |
1997 |
9705AK |
NAKSKOV |
|
25m |
23.52 |
309 |
6 |
Frederik Ahm |
1997 |
9737AH |
GI40HERMES |
|
25m |
24.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
389 |
1 |
Jonas Riese |
1999 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
22.87 |
377 |
2 |
Oliver Gustafsson |
1997 |
AD4197 |
SS DELFIN |
|
25m |
22.48 |
375 |
3 |
Erik Edfast |
1997 |
AF7597 |
SS DELFIN |
|
25m |
22.29 |
672 |
4 |
Maxim Davydytchev |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
22.33 |
288 |
5 |
Maik-Sebastian Rieffensta |
1998 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
22.50 |
78 |
6 |
Luca-Kilian Franke |
1998 |
217673 |
AHRENSBURG |
|
25m |
23.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
438 |
1 |
Luke Töpfer |
1999 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
22.13 |
652 |
2 |
Cedric Weis |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
21.08 |
653 |
3 |
David Ludwig |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
18.50 |
170 |
4 |
Till Wichmann |
1997 |
|
HARBURG |
|
25m |
19.87 |
694 |
5 |
Tobias Bauer |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
21.23 |
376 |
6 |
Lucas Claesson |
1997 |
AE2797 |
SS DELFIN |
|
25m |
22.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Frederik Knudsen |
1997 |
9743AH |
GRINDSTED |
|
25m |
22.00 |
665 |
2 |
Lasse Iffland |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
20.90 |
329 |
3 |
Isak Lichi |
1997 |
9791AG |
MK 31 |
|
25m |
17.99 |
487 |
4 |
Lars Andre Großmann |
1997 |
178776 |
PSVSCHWER |
|
25m |
19.10 |
484 |
5 |
Benjamin Bürger |
1998 |
191865 |
PSVSCHWER |
|
25m |
21.11 |
394 |
6 |
Till Herbst |
1999 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
22.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
435 |
1 |
Steffen Deutsch |
1998 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
21.63 |
677 |
2 |
Philipp Albert |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
20.16 |
434 |
3 |
Andreas Kuhlmann |
1997 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
15.99 |
153 |
4 |
Leo Schmidt |
1997 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
19.00 |
56 |
5 |
Johann-Ludwig Herzog |
1999 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
21.11 |
693 |
6 |
Yannic Walther |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
22.23 |
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
|