Startliste for GSC Short Course Cup 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Gladsaxe Short Course |
|
Udskriftsdato |
14 september 2013 |
|
|
Stævne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|
|
Arrangør |
Gladsaxe Idrætsforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2013 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
259 |
3 |
Clara Malling Frederiksen |
2001 |
0188AG |
GLADSAXE |
|
25m |
|
265 |
4 |
Anne-Sophie Jensen |
2001 |
0118AY |
GLADSAXE |
|
25m |
4:03.04 |
260 |
5 |
Camilla Friis |
2001 |
0146AV |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
Mia B. Schrøder Jensen |
2001 |
0106AN |
GLADSAXE |
|
25m |
3:32.11 |
279 |
3 |
Ida Sandvig Stage |
2001 |
0138AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:19.63 |
278 |
4 |
Katrine Becker Sondrup |
2001 |
0188AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:14.77 |
281 |
5 |
Emilie Sørensen |
2001 |
0154AF |
GLADSAXE |
|
25m |
3:15.48 |
267 |
6 |
Ida Kjørtsholtsen |
2001 |
0152AX |
GLADSAXE |
|
25m |
3:22.30 |
262 |
7 |
Amalie Marie Hermannsen |
2000 |
0094BE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:35.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Emma Henriksen |
2001 |
0158AA |
KØGE |
|
25m |
3:02.72 |
176 |
2 |
Sarah Aarslew Jensen |
2000 |
0082AF |
KØGE |
|
25m |
2:54.91 |
273 |
3 |
Kristina Molberg |
2000 |
0016AX |
GLADSAXE |
|
25m |
2:50.41 |
75 |
4 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:46.60 |
153 |
5 |
Louise Lynæs Larsen |
1997 |
9782AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:46.74 |
275 |
6 |
Nicoline Toth Nielsen |
2000 |
0066AS |
GLADSAXE |
|
25m |
2:54.07 |
227 |
7 |
Julie Bojesen |
2001 |
0176AM |
A6 |
|
25m |
2:56.09 |
263 |
8 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
3:04.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Thea Hovmand Larsen |
1997 |
9746AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:33.38 |
244 |
2 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
25m |
2:29.13 |
192 |
3 |
Christina Kaas Elmgreen |
1996 |
9686AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:27.08 |
187 |
4 |
Sabrina Wielsøe |
1990 |
9022AG |
KØGE |
|
25m |
2:17.41 |
237 |
5 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
2:19.80 |
318 |
6 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:27.98 |
172 |
7 |
Emma Hansen |
1999 |
9954AA |
KØGE |
|
25m |
2:31.76 |
325 |
8 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
2:37.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:44.54 |
223 |
2 |
Natascha Bonnen Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
2:38.14 |
162 |
3 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
KØGE |
|
25m |
2:34.24 |
182 |
4 |
Caroline Samuel |
2000 |
0064AF |
KØGE |
|
25m |
2:30.16 |
216 |
5 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
2:32.33 |
106 |
6 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:37.32 |
181 |
7 |
Lærke Schlott Reichel |
2001 |
0152AD |
KØGE |
|
25m |
2:41.34 |
177 |
8 |
Karoline Kjær |
2000 |
0048AC |
KØGE |
|
25m |
2:46.01 |
|
|
Heat 6 (6) (12 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
121 |
1 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:30.00 |
9 |
2 |
Luna Granborg |
2002 |
0282AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
3:22.51 |
97 |
3 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:15.00 |
119 |
4 |
Emilie Bast |
2002 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:10.00 |
58 |
5 |
Marie Meyer Have |
2003 |
0374AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:13.00 |
31 |
6 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
3:22.45 |
15 |
7 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:25.78 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
14 september 2013 |
Licens til Gladsaxe Idræts Forening |
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|