Startliste for GSC Short Course Cup 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 20
|
Stævne navn |
Gladsaxe Short Course |
|
Udskriftsdato |
15 september 2013 |
|
|
Stævne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
08:25 |
|
|
Arrangør |
Gladsaxe Idrætsforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2013 |
|
|
|
|
Løb 20, 100m Butterfly Damer |
Indledende (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Anne-Sophie Jensen |
2001 |
0118AY |
GLADSAXE |
|
25m |
|
267 |
2 |
Ida Kjørtsholtsen |
2001 |
0152AX |
GLADSAXE |
|
25m |
|
279 |
3 |
Ida Sandvig Stage |
2001 |
0138AM |
GLADSAXE |
|
25m |
|
23 |
4 |
Victoria Leth |
2002 |
0236AO |
GLADSAXE |
|
25m |
2:17.57 |
218 |
5 |
Emilie Stilling Sørensen |
2000 |
0028AB |
VEST |
|
25m |
|
262 |
6 |
Amalie Marie Hermannsen |
2000 |
0094BE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
273 |
7 |
Kristina Molberg |
2000 |
0016AX |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Esther Pontoppidan |
2003 |
0326AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:10.00 |
14 |
2 |
Cassandra Louisa Lind Han |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:06.26 |
81 |
3 |
Nora Hertel |
2003 |
0362AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
20 |
4 |
Nicoline Ingemann-Peterse |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:51.22 |
70 |
5 |
Clara Eskebæk Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
122 |
6 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
80 |
7 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:10.00 |
278 |
8 |
Katrine Becker Sondrup |
2001 |
0188AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:12.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
119 |
1 |
Emilie Bast |
2002 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.00 |
94 |
2 |
Silke Siff Larsson |
2002 |
0268AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.00 |
281 |
3 |
Emilie Sørensen |
2001 |
0154AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:48.65 |
58 |
4 |
Marie Meyer Have |
2003 |
0374AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:45.00 |
6 |
5 |
Cathrine Duedahl-Olesen |
2003 |
0334AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:46.50 |
260 |
6 |
Camilla Friis |
2001 |
0146AV |
GLADSAXE |
|
25m |
1:49.87 |
55 |
7 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.00 |
266 |
8 |
Mia B. Schrøder Jensen |
2001 |
0106AN |
GLADSAXE |
|
25m |
1:51.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:43.75 |
97 |
2 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:40.00 |
259 |
3 |
Clara Malling Frederiksen |
2001 |
0188AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:39.68 |
212 |
4 |
Amalie K. Jacobsen |
2000 |
0062AO |
VEST |
|
25m |
1:35.15 |
42 |
5 |
Astrid Ulrich-Jørgensen |
2002 |
0286AK |
GLADSAXE |
|
25m |
1:38.40 |
263 |
6 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:39.78 |
10 |
7 |
Aya Bødker Grann |
2002 |
0224AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:40.29 |
31 |
8 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
1:43.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Sarah Krogh Scott |
2000 |
0088AM |
VEST |
|
25m |
1:26.45 |
177 |
2 |
Karoline Kjær |
2000 |
0048AC |
KØGE |
|
25m |
1:24.46 |
174 |
3 |
Emma Henriksen |
2001 |
0158AA |
KØGE |
|
25m |
1:19.38 |
193 |
4 |
Irene Halck |
1999 |
9998AN |
LYNGBY |
|
25m |
1:17.28 |
275 |
5 |
Nicoline Toth Nielsen |
2000 |
0066AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:18.08 |
223 |
6 |
Natascha Bonnen Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
1:23.82 |
271 |
7 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.78 |
27 |
8 |
Amalie Windfeld Pedersen |
2002 |
0252AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:32.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Helena Kornerup Klejstrup |
1999 |
9986AN |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.40 |
198 |
2 |
Hannah Pilgaard |
1999 |
9974AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.28 |
165 |
3 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
KØGE |
|
25m |
1:08.84 |
201 |
4 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:05.20 |
330 |
5 |
Caroline Øhrstrøm |
1995 |
9598AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.11 |
315 |
6 |
Amalie Hansen |
1995 |
9526AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.63 |
199 |
7 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.02 |
216 |
8 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
1:15.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
215 |
1 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
1:13.05 |
197 |
2 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.19 |
327 |
3 |
Ida Agerbak Trandum |
1996 |
9688AO |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.74 |
192 |
4 |
Christina Kaas Elmgreen |
1996 |
9686AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:01.69 |
230 |
5 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
1:07.76 |
204 |
6 |
Helene Vistisen |
1997 |
9732AR |
LYNGBY |
|
25m |
1:09.62 |
238 |
7 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
25m |
1:11.74 |
182 |
8 |
Caroline Samuel |
2000 |
0064AF |
KØGE |
|
25m |
1:13.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.58 |
249 |
2 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
25m |
1:09.95 |
202 |
3 |
Nikoline Svensson |
1998 |
9832AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.63 |
180 |
4 |
Christina Munkholm |
1996 |
9672AB |
KØGE |
|
25m |
59.06 |
331 |
5 |
Marianne Duijm |
1993 |
9316AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:05.86 |
318 |
6 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.11 |
329 |
7 |
Lærke Wilhelmsen |
1996 |
9692AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.93 |
261 |
8 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:13.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
15 september 2013 |
Licens til Gladsaxe Idræts Forening |
Udskriftstidspunkt |
08:25 |
|