Program for GSC Short Course Cup 2013
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 22, 25m Streamline UV Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 326 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 13.00 | |
2 | 194 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 15.00 | |
3 | 197 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 15.00 | |
4 | 200 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 15.00 | |
5 | 204 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 15.00 | |
6 | 331 | Duijm Marianne | 1993 | JYLLINGE | 9316AL | 25 m | 15.00 | |
7 | 330 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 15.50 | |
8 | 141 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 15.99 | |
9 | 151 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 15.99 | |
10 | 193 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 16.00 | |
11 | 198 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 16.00 | |
12 | 199 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 16.00 | |
13 | 202 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 16.00 | |
14 | 319 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 16.00 | |
15 | 327 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 16.00 | |
16 | 153 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 16.99 | |
17 | 321 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 16.99 | |
18 | 261 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 17.00 | |
19 | 315 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 17.00 | |
20 | 143 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 17.99 | |
21 | 144 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 17.99 | |
22 | 325 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 18.00 | |
23 | 134 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 19.99 | |
24 | 145 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 19.99 | |
25 | 146 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 19.99 | |
26 | 57 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 20.00 | |
27 | 56 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 21.00 | |
28 | 320 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 21.00 | |
29 | 31 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 21.45 | ||
30 | 42 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 21.56 | |
31 | 20 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 21.82 | |
32 | 27 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 22.25 | |
33 | 32 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 23.85 | |
34 | 10 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 24.22 | |
35 | 21 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 24.72 | |
36 | 23 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 24.74 | |
37 | 14 | Han Cassandra Louisa Lind | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 24.84 | |
38 | 26 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 27.25 | |
39 | 9 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 27.82 | |
40 | 12 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 27.83 | |
41 | 6 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 28.66 | |
42 | 25 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 29.53 | |
43 | 35 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 30.11 | |
44 | 15 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 31.88 | |
45 | 33 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 31.88 | |
46 | 34 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 32.44 | ||
47 | 44 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 32.94 | |
48 | 16 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 34.19 | |
49 | 40 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 34.71 | ||
50 | 13 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 35.41 | ||
51 | 37 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 37.59 | |
52 | 18 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 37.91 | |
53 | 1 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 38.42 | ||
54 | 332 | Nordhald Lia Palmberg | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 38.72 | ||
55 | 4 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 40.15 | |
56 | 7 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 40.35 | ||
57 | 17 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 45.17 | ||
58 | 162 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | ||
59 | 165 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | ||
60 | 180 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | ||
61 | 182 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | ||
62 | 212 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | ||
63 | 215 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | ||
64 | 216 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | ||
65 | 218 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | ||
66 | 224 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | ||
67 | 225 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | ||
68 | 227 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | ||
69 | 230 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | ||
70 | 231 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | ||
71 | 234 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | ||
72 | 237 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | ||
73 | 238 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | ||
74 | 240 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | ||
75 | 244 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | ||
76 | 246 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | ||
77 | 249 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | ||
78 | 269 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | ||
79 | 271 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | ||
80 | 275 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | ||
81 | 280 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 11 september 2013 |
Licens til Gladsaxe Idræts Forening | Udskriftstidspunkt | 20:53 |