Program för Sydpoolen Knatte Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen den 5/10 Kl. 09.00 (Insim kl. 08.00)
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
05 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:12 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Flickor |
Finaler (24) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
Adna Supokovic |
2003 |
AZ2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
185 |
4 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
47 |
5 |
Emily Kadric |
2002 |
BL8202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
33 |
6 |
Anna Florén |
2002 |
AT9802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
111 |
2 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
157 |
3 |
Johanna Johansson |
2002 |
BB6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
70 |
4 |
Irmeli Wännman |
2004 |
AD1604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
26 |
5 |
Maja Bergström |
2002 |
BK0402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
360 |
6 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
31 |
7 |
Johanna Elmquist |
2003 |
AK7603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
86 |
8 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
29 |
2 |
Ebba de Besche |
2003 |
AD0803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
45 |
3 |
Sofia Holmberg |
2002 |
AU1202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
358 |
4 |
Emma Gabell |
2004 |
AE7404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
244 |
5 |
Inez Sandh |
2004 |
AL3404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
164 |
6 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
66 |
7 |
Emma Söderberg |
2004 |
AP8204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
183 |
8 |
Tove Hägerdal |
2002 |
BJ3602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Madelene Moussally |
2002 |
BL6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
170 |
2 |
Ebba Karnehov |
2005 |
AF1405 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
117 |
3 |
Anastasia Marinou |
2002 |
BC1602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
167 |
4 |
Sanna Elfgren |
2002 |
BL5202 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
169 |
5 |
Thea Hilli - Andersson |
2001 |
BR1601 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
393 |
6 |
Tilda Lasmarias |
2002 |
AH5402 |
HELLAS SK |
|
25m |
|
27 |
7 |
Ingrid Björkqvist |
2002 |
AU3202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
159 |
8 |
Tuva Mattsson |
2004 |
AP1804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Astrid Petersson Lindberg |
2001 |
BR3201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
32 |
2 |
Julia Elmquist |
2001 |
AS5601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
9 |
3 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
213 |
4 |
Jaqueline Skoglund |
2002 |
BL0402 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
53 |
5 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
238 |
6 |
Felicia Moureau |
2003 |
BE7403 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
54 |
7 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
377 |
8 |
Evangelia Vlachou |
2005 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Benita Abrahamsson Sánchez |
2001 |
BQ2801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
219 |
2 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
37 |
3 |
Sofia Hansen |
2004 |
AL9604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
18 |
4 |
Kajsa Ahlström |
2002 |
BH5802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
194 |
5 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
20 |
6 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
132 |
7 |
Elodie Terselius |
2001 |
BR2201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
68 |
8 |
Jennie Wensmark |
2002 |
AU8202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
309 |
1 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.58 |
230 |
2 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.38 |
160 |
3 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:04.80 |
203 |
4 |
Malou Colldén |
2003 |
BB6403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:04.09 |
371 |
5 |
Irina Piskunov |
2002 |
BA5202 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:04.20 |
414 |
6 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:05.65 |
370 |
7 |
Elvine Peters |
2002 |
AV5802 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:11.41 |
446 |
8 |
Aliette Hellberg |
2004 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:40.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.13 |
222 |
2 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:01.56 |
102 |
3 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.81 |
249 |
4 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
59.92 |
142 |
5 |
Katja Ökvist |
2002 |
AR7202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.11 |
202 |
6 |
Ida Chevalier |
2003 |
AY3803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:01.42 |
186 |
7 |
Linnea Lindqvist |
2001 |
BE7801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.82 |
318 |
8 |
Fiona Eriksson |
2003 |
AQ0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
59.60 |
419 |
2 |
Josefin Lundgren |
2004 |
|
SKK |
|
25m |
59.00 |
248 |
3 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
58.52 |
327 |
4 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
58.47 |
368 |
5 |
Tyra Marsten |
2004 |
AE9404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
58.48 |
280 |
6 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.65 |
28 |
7 |
Ida Carlsson |
2001 |
BF8601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
59.29 |
359 |
8 |
Alice Hartell |
2002 |
AJ9402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
59.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
432 |
1 |
Anna Werme |
2003 |
|
SKK |
|
25m |
58.30 |
71 |
2 |
Ebba Zalamans |
2003 |
AK7403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
58.15 |
210 |
3 |
Michaela Lindström |
2002 |
AW0202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
57.93 |
350 |
4 |
Maja Aly |
2002 |
BF5802 |
ÖSMO SS |
|
50m |
57.63 |
207 |
5 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
57.75 |
344 |
6 |
Melina Pirkizri |
2003 |
AA6203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
58.02 |
405 |
7 |
Ella Engelgren |
2004 |
|
SKK |
|
25m |
58.20 |
348 |
8 |
Emma Öberg |
2002 |
AF4402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
58.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
407 |
1 |
Ella Evers |
2004 |
|
SKK |
|
25m |
57.50 |
387 |
2 |
Selma Bystedt |
2002 |
AC4602 |
HELLAS SK |
|
25m |
57.35 |
227 |
3 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
57.06 |
158 |
4 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
56.87 |
133 |
5 |
Anna Tiselius |
2002 |
BK7402 |
SK NEPTUN |
|
25m |
56.94 |
345 |
6 |
Melissa Pirkizri |
2002 |
AA5602 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
57.18 |
199 |
7 |
Tuva Andersson |
2002 |
BH5202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
57.40 |
179 |
8 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
57.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
56.72 |
390 |
2 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
HELLAS SK |
|
25m |
56.51 |
69 |
3 |
Jessika Westberg |
2003 |
AZ7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
56.13 |
232 |
4 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.59 |
286 |
5 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
55.97 |
172 |
6 |
Ilse Renkema |
2002 |
BB2602 |
NYKÖPING |
|
25m |
56.41 |
67 |
7 |
Naomi Tesfai |
2003 |
AK8603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
56.52 |
3 |
8 |
Nathalie Hedlund |
2004 |
AI9204 |
DANDERYD |
|
25m |
56.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Louise Hertegren |
2004 |
AD0604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
55.49 |
403 |
2 |
Vera Backman |
2003 |
|
SKK |
|
25m |
55.08 |
84 |
3 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.91 |
293 |
4 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.19 |
188 |
5 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
54.73 |
225 |
6 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.05 |
445 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.12 |
417 |
8 |
Maya Levin |
2004 |
|
SKK |
|
25m |
55.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
54.12 |
282 |
2 |
Klara Lundh |
2003 |
AJ5603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.97 |
236 |
3 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
53.63 |
35 |
4 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
53.54 |
234 |
5 |
Moa Ljung |
2001 |
AG2201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
53.55 |
2 |
6 |
Malin Berglund |
2002 |
BC8602 |
DANDERYD |
|
25m |
53.73 |
367 |
7 |
Elsa Marsten |
2002 |
AJ2602 |
ÖSMO SS |
|
50m |
54.09 |
201 |
8 |
Minna Billström |
2001 |
BH8201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
54.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
389 |
1 |
Stella Esbjörsson |
2002 |
AH7402 |
HELLAS SK |
|
25m |
52.85 |
137 |
2 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.76 |
401 |
3 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
52.56 |
304 |
4 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.45 |
328 |
5 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
52.47 |
44 |
6 |
Sara Hertegren |
2002 |
AQ7602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.64 |
364 |
7 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
52.82 |
214 |
8 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
52.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
375 |
1 |
Camila Valenzuela Jorquera |
2001 |
BK1601 |
ÖSMO SS |
|
50m |
52.35 |
319 |
2 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
52.21 |
355 |
3 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
52.04 |
270 |
4 |
Anna Frisk-Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
51.61 |
241 |
5 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
51.94 |
97 |
6 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
50m |
52.19 |
25 |
7 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.29 |
72 |
8 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Amanda Heed Nordin |
2001 |
BE4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
51.48 |
272 |
2 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
51.26 |
269 |
3 |
Rojin Farkhapour |
2001 |
BD4401 |
VÄSBY SS |
|
50m |
50.96 |
337 |
4 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
49.96 |
162 |
5 |
Tova Sjöberg |
2001 |
BC3401 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
50.71 |
229 |
6 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
50.97 |
122 |
7 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
51.27 |
46 |
8 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
51.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
49.69 |
30 |
2 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
49.43 |
98 |
3 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
49.19 |
208 |
4 |
Anna Idesten |
2001 |
AX1801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
48.76 |
126 |
5 |
Alma Riby |
2001 |
BO4401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.95 |
292 |
6 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.24 |
276 |
7 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.45 |
65 |
8 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
49.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Emmi Taraldsson |
2002 |
AH9202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.57 |
251 |
2 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.27 |
24 |
3 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.04 |
99 |
4 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
47.82 |
329 |
5 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
47.89 |
129 |
6 |
Chanda Smeds |
2001 |
AJ5401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.13 |
307 |
7 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
50m |
48.32 |
39 |
8 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.56 |
330 |
2 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
47.47 |
317 |
3 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
47.29 |
325 |
4 |
Wilma Kuivaniemi |
2002 |
AJ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
46.90 |
373 |
5 |
Eva Sigurdsson |
2001 |
AC5601 |
ÖSMO SS |
|
25m |
47.13 |
279 |
6 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.43 |
302 |
7 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.49 |
55 |
8 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
47.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Tindra Imhäuser |
2002 |
AG9802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
46.74 |
193 |
2 |
Hannah Qvist |
2001 |
BE8801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.23 |
259 |
3 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.95 |
264 |
4 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.87 |
60 |
5 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
45.93 |
273 |
6 |
Li Isaksson |
2002 |
AH4202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.97 |
314 |
7 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
46.56 |
430 |
8 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
46.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.79 |
81 |
2 |
Sunanda Aronsson |
2002 |
AQ7802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
45.26 |
285 |
3 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.89 |
323 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
44.50 |
332 |
5 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
44.61 |
196 |
6 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.03 |
49 |
7 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
45.38 |
114 |
8 |
Hanna Lindé |
2001 |
BM8401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
45.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.09 |
260 |
2 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.06 |
386 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
43.74 |
308 |
4 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.40 |
322 |
5 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
43.49 |
5 |
6 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
43.97 |
182 |
7 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.06 |
382 |
8 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
44.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
383 |
1 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
42.14 |
402 |
2 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
41.73 |
263 |
3 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.07 |
277 |
4 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.03 |
406 |
5 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
39.96 |
288 |
6 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.56 |
176 |
7 |
Josefin Gardelin |
2001 |
BE6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.97 |
294 |
8 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.14 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
05 oktober 2013 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:12 |
|