Program for Öviksracet 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: T3 |
A4-papper skänkt av Kontorsvaruhuset |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 343 | Ekberg Daniel | 1984 | SK ÄGIR | AA3984 | 25 m | 59.75 | |
2 | 339 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 25 m | 1:02.01 | |
3 | 297 | Edlund Andreas | 1989 | Ö-VIKS ASS | AB6989 | 25 m | 1:02.20 | |
4 | 76 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 1:02.25 | |
5 | 82 | Prejner Magnus | 1991 | KANAANS SS | AU6991 | 25 m | 1:03.36 | |
6 | 83 | Gilliusson Emil | 1993 | KARLSTAD | AZ2193 | 25 m | 1:03.78 | |
7 | 151 | Lindberg Benjamin | 1995 | SKELLEFTEÅ | AJ6195 | 25 m | 1:07.73 | |
8 | 357 | Pettersson Pontus | 2000 | SK ÄGIR | AR5900 | 25 m | 1:10.81 | |
9 | 121 | Flodström Oliver | 1999 | PITEÅ SIM | AJ5999 | 25 m | 1:12.23 | |
10 | 212 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 25 m | 1:12.34 | |
11 | 49 | Viklund Isak | 1998 | BURTRÄSK | AI0598 | 25 m | 1:12.84 | |
12 | 1 | Kristensen Mathias | 1999 | Kolbotn IL | 25 m | 1:13.21 | ||
13 | 39 | Lindgren Anton | 1996 | BURTRÄSK | AE4396 | 25 m | 1:14.51 | |
14 | 21 | Bystedt Elias | 1995 | BUREÅ SS | AQ3995 | 25 m | 1:16.85 | |
15 | 33 | Vikström Arvid | 1999 | BUREÅ SS | AI4599 | 25 m | 1:17.67 | |
16 | 323 | Norberg Viktor | 1999 | Ö-VIKS ASS | AT6999 | 25 m | 1:23.26 | |
17 | 292 | Boström Anton | 2001 | Ö-VIKS ASS | AK0501 | 25 m | 1:25.72 | |
18 | 109 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 1:26.62 | |
19 | 342 | Eby David | 2001 | SK ÄGIR | AP4101 | 25 m | 1:27.36 | |
20 | 191 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 1:30.09 | |
21 | 257 | Lind Edvin | 2000 | UMEÅ SS | AN7700 | 25 m | 1:30.84 | |
22 | 143 | Dahnelius Filip | 1998 | SKELLEFTEÅ | AW0198 | 25 m | 1:31.23 | |
23 | 30 | Olsson Isak | 2002 | BUREÅ SS | AC1302 | 25 m | 1:31.39 | |
24 | 124 | Johansson Marios | 2001 | PITEÅ SIM | AA2901 | 25 m | 1:33.42 | |
25 | 181 | Arvidsson Lundblom Imre | 2003 | SUNDSVALL | AA1303 | 25 m | 1:34.51 | |
26 | 164 | Ulander Robin | 2001 | SKELLEFTEÅ | AN7901 | 25 m | 1:35.30 | |
27 | 202 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 1:37.81 | |
28 | 285 | Mattsson William | 2004 | VÄSBY SS | AA1104 | 25 m | 1:38.19 | |
29 | 113 | Svalberg Anton | 2001 | NJURUNDA | AD3101 | 25 m | 1:40.49 | |
30 | 350 | Jonsson Gustav | 2002 | SK ÄGIR | AG6502 | 25 m | 1:42.56 | |
31 | 356 | Pettersson Albin | 2003 | SK ÄGIR | AK7703 | 25 m | 1:46.13 | |
32 | 25 | Krogh-Vennemo Anton | 2002 | BUREÅ SS | AI8502 | 25 m | 1:46.45 | |
33 | 31 | Wallin John | 1999 | BUREÅ SS | AI3599 | 25 m | 1:47.63 | |
34 | 101 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 25 m | 1:49.85 | |
35 | 248 | Hallgren Linus | 2003 | UMEÅ SS | AE2703 | 25 m | 1:51.62 | |
36 | 349 | Jonsson Edvin | 2004 | SK ÄGIR | AD1504 | 25 m | 1:52.54 | |
37 | 262 | Luthman Felix | 2004 | UMEÅ SS | AB4104 | 25 m | 1:54.03 | |
38 | 267 | Norlin Samuel | 2002 | UMEÅ SS | AO3702 | 25 m | 1:56.60 | |
39 | 22 | Devismes Lucas | 2002 | BUREÅ SS | AI2502 | 25 m | ||
40 | 34 | Wikström Alfred | 2001 | BUREÅ SS | AS4701 | 25 m | ||
41 | 154 | Lindström Magnus | 2004 | SKELLEFTEÅ | AA4104 | 25 m | ||
42 | 156 | Lundgren Sam | 2003 | SKELLEFTEÅ | AJ2903 | 25 m | ||
43 | 260 | Lingesten Sakarias | 2000 | UMEÅ SS | AX6300 | 25 m | ||
44 | 273 | Sahlin Nils | 2003 | UMEÅ SS | AN4303 | 25 m | ||
45 | 310 | Härdin Dyrvold Viktor | 1999 | Ö-VIKS ASS | AM6599 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 03 december 2013 |
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS | Utskriftstid | 20:53 |