Startliste for AL Bank - KVIK Ã…rgangs Cup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 31.17 | |
2 | 151 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 31.26 | |
3 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 31.51 | |
4 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 32.87 | |
5 | 116 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 33.29 | |
6 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 33.54 | |
7 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 33.63 | |
8 | 361 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 34.67 | |
9 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 34.74 | |
10 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 34.91 | |
11 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 34.94 | |
12 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 35.73 | |
13 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 35.75 | |
14 | 132 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 35.79 | |
15 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 36.20 | |
16 | 209 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 36.57 | |
17 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 37.20 | |
18 | 133 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 37.77 | |
19 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 38.03 | |
20 | 223 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 38.15 | |
21 | 353 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 38.32 | |
22 | 270 | Traustadottir Brynhildur | 2001 | AKRANESS | 25 m | 38.63 | ||
23 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 38.67 | |
24 | 273 | Sigthorsdottir Eyrun | 2001 | AKRANESS | 25 m | 38.93 | ||
25 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 39.14 | |
26 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 39.22 | |
27 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 39.25 | |
28 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 39.64 | |
29 | 365 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 39.96 | |
30 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 40.31 | ||
31 | 459 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 40.40 | |
32 | 161 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 40.81 | |
33 | 225 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 41.04 | |
34 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 41.13 | |
35 | 204 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 41.20 | |
36 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 41.25 | |
37 | 199 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 41.27 | |
38 | 201 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 41.40 | |
39 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 41.85 | |
40 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 50 m | 42.42 | |
41 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 42.53 | |
42 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 42.55 | |
43 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 42.92 | |
44 | 460 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 43.00 | |
45 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 43.28 | |
46 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 43.65 | |
47 | 54 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 44.00 | |
48 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 44.40 | |
49 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 45.04 | ||
50 | 284 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 45.35 | |
51 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 45.58 | |
52 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 45.64 | |
53 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 45.96 | |
54 | 213 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 46.42 | |
55 | 135 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 46.89 | |
56 | 207 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 47.57 | |
57 | 41 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 47.69 | |
58 | 367 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 47.95 | |
59 | 38 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 48.40 | |
60 | 224 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 48.70 | |
61 | 339 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 0386AD | 50 m | 49.10 | |
62 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 49.65 | ||
63 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 50.77 | |
64 | 512 | Brushøj Ingrid Breckling | 2002 | KVIK | 0238AD | 25 m | 51.30 | |
65 | 168 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 51.50 | |
66 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 51.84 | |
67 | 229 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 25 m | 52.10 | |
68 | 202 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 25 m | 52.14 | |
69 | 157 | Bækgaard Emma Cecilie | 2005 | GSK | 0592AH | 25 m | 55.46 | |
70 | 253 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 55.98 | ||
71 | 176 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 56.96 | |
72 | 206 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 0364AR | 25 m | 57.91 | |
73 | 244 | Fiehn Sara | 2004 | GLADSAXE | 0478AB | 25 m | 58.27 | |
74 | 159 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:00.32 | |
75 | 246 | Frederikse Amalie Malling | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:00.57 | ||
76 | 250 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:01.20 | ||
77 | 178 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:02.13 | |
78 | 511 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 2, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 27.26 | |
2 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 29.21 | |
3 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 30.64 | |
4 | 349 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 30.91 | |
5 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 30.96 | |
6 | 228 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 31.11 | |
7 | 356 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 31.43 | |
8 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 31.49 | |
9 | 299 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 31.73 | |
10 | 485 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 32.23 | |
11 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 32.43 | |
12 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 32.54 | |
13 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 32.80 | |
14 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 32.95 | |
15 | 218 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 33.41 | |
16 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 33.62 | |
17 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 33.70 | |
18 | 200 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 34.14 | |
19 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 34.64 | |
20 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 35.07 | |
21 | 222 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 35.37 | |
22 | 143 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 35.71 | |
23 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 35.75 | |
24 | 332 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 35.90 | |
25 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 35.90 | |
26 | 119 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 35.93 | |
27 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 35.96 | |
28 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 36.00 | |
29 | 352 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 36.13 | |
30 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 38.68 | |
31 | 333 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 38.80 | |
32 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 40.02 | ||
33 | 363 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 40.16 | |
34 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 40.47 | |
35 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 40.58 | |
36 | 231 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 25 m | 41.00 | |
37 | 141 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 41.02 | |
38 | 359 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 41.36 | |
39 | 341 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 41.62 | |
40 | 364 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 0243AG | 25 m | 41.80 | |
41 | 48 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 41.95 | |
42 | 39 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 42.25 | |
43 | 343 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 43.35 | |
44 | 347 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 43.58 | |
45 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 43.60 | |
46 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 43.64 | |
47 | 167 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 43.70 | |
48 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 43.83 | ||
49 | 348 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 43.96 | |
50 | 446 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 44.57 | |
51 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 46.01 | |
52 | 129 | Hansen Anton Reimer | 2002 | KØGE | 0299AD | 25 m | 46.67 | |
53 | 55 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 47.45 | |
54 | 436 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 48.88 | |
55 | 181 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 49.47 | |
56 | 355 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 49.52 | |
57 | 255 | Nielse Alexander Illemann | 2002 | GLADSAXE | 0261AH | 25 m | 52.13 | |
58 | 164 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 52.62 | |
59 | 265 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 50 m | 54.27 | |
60 | 186 | Thamdrup Anders | 2004 | GSK | 0435AI | 25 m | 55.00 | |
61 | 257 | Nielsen Nikolaj Illemann | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 56.20 | ||
62 | 171 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 57.15 | |
63 | 237 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 57.17 | |
64 | 263 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 50 m | 59.25 | |
65 | 215 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 25 m | 59.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Sportigan Vesterbrogade |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 34.57 | |
2 | 120 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 35.05 | |
3 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 36.30 | |
4 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 37.09 | |
5 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 37.12 | |
6 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 37.72 | |
7 | 360 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 37.81 | |
8 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 37.81 | |
9 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 37.95 | |
10 | 353 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 38.29 | |
11 | 137 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 39.93 | |
12 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 40.00 | |
13 | 132 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 40.34 | |
14 | 358 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 40.90 | |
15 | 230 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 41.40 | |
16 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 41.50 | |
17 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 41.88 | |
18 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 42.63 | |
19 | 459 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 42.93 | |
20 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 42.99 | |
21 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 43.55 | |
22 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 44.74 | |
23 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 45.72 | |
24 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 45.95 | |
25 | 117 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 46.21 | |
26 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 47.19 | |
27 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 47.43 | |
28 | 201 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 47.46 | |
29 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 47.54 | ||
30 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 48.14 | |
31 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 48.38 | |
32 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 48.49 | ||
33 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 48.61 | |
34 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 48.65 | |
35 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 48.67 | |
36 | 207 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 48.71 | |
37 | 460 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 48.90 | |
38 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 48.92 | |
39 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 50.15 | |
40 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 50.23 | |
41 | 476 | Prominczl Maja | 2002 | KVIK | 0262AT | 25 m | 50.24 | |
42 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 51.16 | |
43 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 51.77 | |
44 | 32 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 52.19 | |
45 | 51 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 52.69 | |
46 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 52.93 | |
47 | 205 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 53.26 | |
48 | 180 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 54.15 | |
49 | 367 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 54.87 | |
50 | 44 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 54.93 | |
51 | 43 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 55.05 | |
52 | 168 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 55.91 | |
53 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 56.51 | ||
54 | 284 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 56.58 | |
55 | 40 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 56.88 | |
56 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 57.12 | |
57 | 232 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 57.38 | |
58 | 50 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 57.82 | |
59 | 30 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 58.60 | |
60 | 191 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:01.55 | |
61 | 52 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:02.85 | |
62 | 258 | Rângman Nanna Maagaard | 2004 | GLADSAXE | 0464AL | 25 m | 1:04.40 | |
63 | 46 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 1:04.74 | |
64 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:04.83 | |
65 | 56 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:07.18 | |
66 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:08.47 | |
67 | 35 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:11.60 | |
68 | 239 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 25 m | |||
69 | 249 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Sportigan Vesterbrogade |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 32.51 | |
2 | 144 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 32.76 | |
3 | 228 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 33.91 | |
4 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 35.69 | |
5 | 299 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 35.84 | |
6 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 35.87 | |
7 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 36.74 | |
8 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 36.94 | |
9 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 36.96 | |
10 | 208 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 37.33 | |
11 | 8 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 37.50 | |
12 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 38.03 | |
13 | 218 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 38.40 | |
14 | 485 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 38.71 | |
15 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 40.86 | |
16 | 131 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 41.26 | |
17 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 41.55 | |
18 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 41.72 | |
19 | 272 | Magnusson Erlend | 2001 | AKRANESS | 25 m | 42.22 | ||
20 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 42.45 | |
21 | 332 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 43.38 | |
22 | 146 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 44.10 | |
23 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 44.91 | |
24 | 155 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 45.21 | |
25 | 163 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 45.47 | |
26 | 124 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 46.08 | |
27 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 46.42 | |
28 | 170 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 47.60 | |
29 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 47.67 | |
30 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 47.92 | |
31 | 165 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 48.53 | |
32 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 48.66 | |
33 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 49.17 | |
34 | 240 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 50.04 | |
35 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 50.14 | ||
36 | 331 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 51.77 | |
37 | 187 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 51.97 | |
38 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 52.26 | |
39 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 52.31 | |
40 | 47 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 53.33 | |
41 | 49 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 53.62 | |
42 | 142 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 53.84 | |
43 | 271 | Llorens Erique Snær | 2002 | AKRANESS | 25 m | 53.84 | ||
44 | 245 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 54.20 | |
45 | 33 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 56.57 | |
46 | 136 | Jensen Mads Aarslew | 2004 | KØGE | 0415AA | 25 m | 57.65 | |
47 | 266 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 58.09 | |
48 | 53 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:00.08 | |
49 | 263 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:00.92 | |
50 | 357 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 25 m | 1:01.67 | |
51 | 181 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:04.60 | |
52 | 45 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 1:08.27 | |
53 | 177 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | ||
54 | 255 | Nielse Alexander Illemann | 2002 | GLADSAXE | 0261AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 27.80 | |
2 | 342 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 28.47 | |
3 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 28.50 | |
4 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 28.77 | |
5 | 120 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 28.89 | |
6 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 29.24 | |
7 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 29.51 | |
8 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 30.20 | |
9 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 30.52 | |
10 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 30.52 | |
11 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 30.63 | |
12 | 230 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 31.04 | |
13 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 31.13 | |
14 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 31.19 | |
15 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 31.25 | |
16 | 360 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 31.52 | |
17 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 31.67 | |
18 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 31.81 | |
19 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 31.87 | |
20 | 273 | Sigthorsdottir Eyrun | 2001 | AKRANESS | 25 m | 31.94 | ||
21 | 137 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 32.03 | |
22 | 116 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 32.05 | |
23 | 211 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 32.30 | |
24 | 209 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 32.37 | |
25 | 510 | Hvidt Hannah Hansen | 2000 | KVIK | 0082AO | 25 m | 32.61 | |
26 | 365 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 32.81 | |
27 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 32.90 | |
28 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 33.11 | |
29 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 33.11 | |
30 | 223 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 33.39 | |
31 | 217 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 33.50 | |
32 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 34.00 | |
33 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 34.05 | |
34 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 34.14 | |
35 | 225 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 34.18 | |
36 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 50 m | 34.28 | |
37 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 35.19 | |
38 | 460 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 35.22 | |
39 | 213 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 35.26 | |
40 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 35.29 | |
41 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 35.33 | |
42 | 354 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 35.72 | |
43 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 35.79 | |
44 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 35.88 | |
45 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 36.00 | |
46 | 512 | Brushøj Ingrid Breckling | 2002 | KVIK | 0238AD | 25 m | 36.05 | |
47 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 36.09 | |
48 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 36.25 | |
49 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 36.54 | |
50 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 36.61 | |
51 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 36.62 | |
52 | 29 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 36.75 | |
53 | 284 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 37.11 | |
54 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 37.33 | ||
55 | 179 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 37.63 | |
56 | 122 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 37.74 | |
57 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 37.77 | |
58 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 37.85 | |
59 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 37.98 | |
60 | 196 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 38.38 | |
61 | 205 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 39.15 | |
62 | 34 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 39.16 | |
63 | 40 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 39.54 | |
64 | 476 | Prominczl Maja | 2002 | KVIK | 0262AT | 25 m | 39.55 | |
65 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 39.82 | |
66 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 39.89 | |
67 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 40.11 | |
68 | 54 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 40.12 | |
69 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 40.13 | |
70 | 202 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 50 m | 40.17 | |
71 | 32 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 40.43 | |
72 | 216 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 0394AS | 50 m | 40.43 | |
73 | 38 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 40.91 | |
74 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 43.20 | |
75 | 44 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 43.66 | |
76 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 50 m | 43.80 | |
77 | 41 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 44.03 | |
78 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 44.28 | ||
79 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 44.43 | |
80 | 249 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | 44.87 | |
81 | 224 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 46.64 | |
82 | 191 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 47.44 | |
83 | 244 | Fiehn Sara | 2004 | GLADSAXE | 0478AB | 25 m | 47.46 | |
84 | 267 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 49.10 | |
85 | 206 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 0364AR | 50 m | 50.54 | |
86 | 159 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 50.78 | |
87 | 157 | Bækgaard Emma Cecilie | 2005 | GSK | 0592AH | 25 m | 50.79 | |
88 | 253 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 51.57 | ||
89 | 176 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 53.73 | |
90 | 239 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 54.63 | ||
91 | 178 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 59.02 | |
92 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 59.86 | |
93 | 246 | Frederikse Amalie Malling | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:06.52 | ||
94 | 511 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 25.49 | |
2 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 25.63 | |
3 | 334 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 25.83 | |
4 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 26.14 | |
5 | 356 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 26.71 | |
6 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 27.06 | |
7 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 27.10 | |
8 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 27.26 | |
9 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 27.27 | |
10 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 27.45 | |
11 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 27.89 | |
12 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 27.95 | |
13 | 192 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 28.01 | |
14 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 28.07 | |
15 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 28.51 | |
16 | 212 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 28.53 | |
17 | 485 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 28.56 | |
18 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 29.57 | |
19 | 290 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 29.67 | |
20 | 193 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 30.08 | |
21 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 30.09 | |
22 | 291 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 30.11 | |
23 | 8 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 30.21 | |
24 | 160 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 30.34 | |
25 | 143 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 30.53 | |
26 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 30.65 | |
27 | 352 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 31.01 | |
28 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 31.37 | |
29 | 333 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 31.57 | |
30 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 31.60 | |
31 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 31.93 | |
32 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 32.04 | |
33 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 32.13 | |
34 | 118 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 32.16 | |
35 | 231 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 25 m | 32.26 | |
36 | 131 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 32.27 | |
37 | 363 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 32.39 | |
38 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 32.97 | ||
39 | 200 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 33.13 | |
40 | 48 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 33.16 | |
41 | 341 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 33.56 | |
42 | 123 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 33.61 | |
43 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 33.69 | |
44 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 33.85 | |
45 | 208 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 33.86 | |
46 | 145 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 33.91 | |
47 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 34.10 | |
48 | 141 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 34.26 | |
49 | 124 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 34.36 | |
50 | 150 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 34.84 | |
51 | 276 | Gunnars Natanael Bergmann | 2001 | AKRANESS | 25 m | 35.07 | ||
52 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 35.08 | |
53 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 35.21 | |
54 | 167 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 35.25 | |
55 | 155 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 35.48 | |
56 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 35.51 | |
57 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 36.03 | |
58 | 337 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 36.11 | |
59 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 36.14 | |
60 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 36.19 | |
61 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 36.46 | |
62 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 36.69 | ||
63 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 36.83 | |
64 | 446 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 36.92 | |
65 | 158 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 36.99 | |
66 | 347 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 37.31 | |
67 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 37.54 | |
68 | 364 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 0243AG | 25 m | 37.76 | |
69 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 38.21 | |
70 | 39 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 38.32 | |
71 | 129 | Hansen Anton Reimer | 2002 | KØGE | 0299AD | 25 m | 38.49 | |
72 | 142 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 38.55 | |
73 | 357 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 25 m | 38.68 | |
74 | 163 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 39.01 | |
75 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 39.08 | |
76 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 40.15 | |
77 | 47 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 40.42 | |
78 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 40.50 | |
79 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 40.54 | |
80 | 359 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 40.74 | |
81 | 243 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 40.80 | |
82 | 183 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 0515AD | 25 m | 40.83 | |
83 | 271 | Llorens Erique Snær | 2002 | AKRANESS | 25 m | 40.84 | ||
84 | 170 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 41.05 | |
85 | 355 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 41.22 | |
86 | 436 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 41.37 | |
87 | 266 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 50 m | 41.70 | |
88 | 36 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 43.47 | |
89 | 55 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 43.94 | |
90 | 136 | Jensen Mads Aarslew | 2004 | KØGE | 0415AA | 25 m | 44.63 | |
91 | 162 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 44.78 | |
92 | 186 | Thamdrup Anders | 2004 | GSK | 0435AI | 25 m | 45.00 | |
93 | 255 | Nielse Alexander Illemann | 2002 | GLADSAXE | 0261AH | 25 m | 45.11 | |
94 | 259 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 46.08 | |
95 | 164 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 47.13 | |
96 | 171 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 47.43 | |
97 | 215 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 25 m | 49.25 | |
98 | 257 | Nielsen Nikolaj Illemann | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 50.62 | ||
99 | 260 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 51.59 | ||
100 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Sportigan Vesterbrogade |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 29.36 | |
2 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 29.79 | |
3 | 342 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 30.09 | |
4 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 30.42 | |
5 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 31.23 | |
6 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 31.24 | |
7 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 31.67 | |
8 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 31.73 | |
9 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 31.77 | |
10 | 361 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 31.80 | |
11 | 151 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 31.81 | |
12 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 32.35 | |
13 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 32.40 | |
14 | 270 | Traustadottir Brynhildur | 2001 | AKRANESS | 25 m | 33.21 | ||
15 | 211 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 33.96 | |
16 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 34.36 | |
17 | 358 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 34.42 | |
18 | 133 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 35.81 | |
19 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 35.87 | |
20 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 36.24 | |
21 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 36.53 | |
22 | 199 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 36.54 | |
23 | 510 | Hvidt Hannah Hansen | 2000 | KVIK | 0082AO | 25 m | 36.82 | |
24 | 354 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 37.56 | |
25 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 38.24 | |
26 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 38.26 | |
27 | 217 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 38.42 | |
28 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 38.55 | |
29 | 179 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 38.60 | |
30 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 38.81 | |
31 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 38.82 | |
32 | 135 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 39.17 | |
33 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 39.28 | |
34 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 39.35 | |
35 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 39.37 | |
36 | 29 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 39.57 | |
37 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 39.87 | |
38 | 117 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 39.99 | |
39 | 34 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 41.12 | |
40 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 41.21 | |
41 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 41.37 | |
42 | 204 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 41.69 | |
43 | 339 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 0386AD | 25 m | 41.77 | |
44 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 42.27 | |
45 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 44.23 | |
46 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 44.24 | |
47 | 122 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 44.65 | |
48 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 44.76 | |
49 | 161 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 45.33 | |
50 | 460 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 45.61 | |
51 | 180 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 45.78 | |
52 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 45.84 | |
53 | 43 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 46.19 | |
54 | 30 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 46.71 | |
55 | 196 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 47.69 | |
56 | 229 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 50 m | 47.84 | |
57 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 47.99 | |
58 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 48.01 | ||
59 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 48.24 | |
60 | 232 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 48.55 | |
61 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 48.99 | |
62 | 258 | Rângman Nanna Maagaard | 2004 | GLADSAXE | 0464AL | 25 m | 49.29 | |
63 | 52 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 51.52 | |
64 | 35 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 52.45 | |
65 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 52.95 | |
66 | 216 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 0394AS | 50 m | 53.50 | |
67 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 54.45 | |
68 | 267 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 54.89 | |
69 | 50 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 55.94 | |
70 | 56 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 57.83 | |
71 | 46 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 1:01.99 | |
72 | 51 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 1:03.78 | |
73 | 250 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 25 m | |||
74 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 27.50 | |
2 | 144 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 27.54 | |
3 | 334 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 28.11 | |
4 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 28.52 | |
5 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 28.53 | |
6 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 29.01 | |
7 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 29.62 | |
8 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 29.64 | |
9 | 349 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 29.73 | |
10 | 192 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 30.10 | |
11 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 30.25 | |
12 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 30.91 | |
13 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 31.03 | |
14 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 31.73 | |
15 | 212 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 32.18 | |
16 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 32.44 | |
17 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 32.62 | |
18 | 485 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 32.67 | |
19 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 32.78 | |
20 | 290 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 32.98 | |
21 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 33.26 | |
22 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 33.60 | |
23 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 33.92 | |
24 | 222 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 34.10 | |
25 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 34.33 | |
26 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 35.03 | |
27 | 291 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 35.11 | |
28 | 193 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 35.27 | |
29 | 119 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 35.45 | |
30 | 123 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 36.42 | |
31 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 36.59 | |
32 | 272 | Magnusson Erlend | 2001 | AKRANESS | 25 m | 37.34 | ||
33 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 37.39 | |
34 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 38.01 | ||
35 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 38.12 | |
36 | 160 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 38.50 | |
37 | 177 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 39.25 | |
38 | 145 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 50 m | 39.28 | |
39 | 146 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 50 m | 39.80 | |
40 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 39.93 | |
41 | 8 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 39.94 | |
42 | 150 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 40.92 | |
43 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 41.34 | |
44 | 158 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 41.81 | |
45 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 42.80 | |
46 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 44.43 | |
47 | 118 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 44.92 | |
48 | 337 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 45.34 | |
49 | 343 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 46.21 | |
50 | 165 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 46.46 | |
51 | 187 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 47.06 | |
52 | 36 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 47.08 | |
53 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 48.82 | |
54 | 33 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 50.99 | |
55 | 243 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 51.29 | |
56 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 51.63 | |
57 | 53 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 52.84 | |
58 | 45 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 54.24 | |
59 | 245 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 56.32 | |
60 | 162 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:01.13 | |
61 | 49 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:04.97 | |
62 | 237 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:08.53 | |
63 | 259 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 1:12.46 | |
64 | 183 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 0515AD | 25 m | ||
65 | 240 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | ||
66 | 260 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 25 m | |||
67 | 265 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | ||
68 | 276 | Gunnars Natanael Bergmann | 2001 | AKRANESS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:05.80 | |
2 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 1:07.71 | |
3 | 342 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:07.81 | |
4 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:07.93 | |
5 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:08.43 | |
6 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:09.21 | |
7 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:09.33 | |
8 | 139 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:11.02 | |
9 | 361 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:12.03 | |
10 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:13.20 | |
11 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:14.03 | |
12 | 6 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:15.81 | |
13 | 354 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:16.42 | |
14 | 270 | Traustadottir Brynhildur | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:16.74 | ||
15 | 133 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:18.48 | |
16 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:21.06 | |
17 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:21.16 | |
18 | 211 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:21.42 | |
19 | 138 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:22.79 | |
20 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:26.60 | |
21 | 179 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:27.17 | |
22 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:27.40 | |
23 | 209 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:27.81 | |
24 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:30.04 | |
25 | 135 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:30.28 | |
26 | 478 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 1:30.30 | |
27 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 1:30.65 | |
28 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:30.94 | |
29 | 213 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:34.59 | |
30 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:35.59 | |
31 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:40.22 | |
32 | 196 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 1:42.95 | |
33 | 335 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 1:43.61 | |
34 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 1:44.46 | |
35 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:45.56 | |
36 | 34 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:45.89 | |
37 | 29 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:46.01 | |
38 | 204 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:47.05 | |
39 | 201 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:48.61 | |
40 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:50.16 | |
41 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 1:50.17 | |
42 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 1:54.05 | |
43 | 232 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 1:56.34 | |
44 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:57.40 | |
45 | 258 | Rângman Nanna Maagaard | 2004 | GLADSAXE | 0464AL | 25 m | 1:57.67 | |
46 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:15.00 | |
47 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 2:37.47 | |
48 | 125 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | ||
49 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:00.93 | |
2 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:02.77 | |
3 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:03.57 | |
4 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:04.33 | |
5 | 349 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:04.79 | |
6 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:04.93 | |
7 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:05.56 | |
8 | 228 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:06.79 | |
9 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:07.20 | |
10 | 491 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:07.97 | |
11 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:08.40 | |
12 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:08.58 | |
13 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:08.77 | |
14 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:08.90 | |
15 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.25 | |
16 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:11.45 | |
17 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:13.48 | |
18 | 192 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:13.61 | |
19 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:13.81 | |
20 | 222 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:14.57 | |
21 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:15.23 | |
22 | 212 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:17.38 | |
23 | 119 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:17.69 | |
24 | 193 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:18.50 | |
25 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:18.88 | |
26 | 173 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:21.45 | |
27 | 332 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:23.03 | |
28 | 200 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:24.60 | |
29 | 141 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:25.58 | |
30 | 145 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:25.98 | |
31 | 160 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:27.88 | |
32 | 352 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:28.44 | |
33 | 272 | Magnusson Erlend | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:31.07 | ||
34 | 118 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:31.80 | |
35 | 146 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:31.95 | |
36 | 231 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 25 m | 1:32.67 | |
37 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:34.88 | |
38 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:36.78 | |
39 | 123 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:39.79 | |
40 | 158 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:40.13 | |
41 | 344 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:40.20 | |
42 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:49.33 | |
43 | 341 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 1:53.30 | |
44 | 343 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 1:59.72 | |
45 | 187 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | ||
46 | 268 | Westphal Carl | 2002 | GLADSAXE | 0271AG | 25 m | ||
47 | 355 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | ||
48 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:10.00 | |
2 | 120 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:10.09 | |
3 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:10.21 | |
4 | 127 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:10.72 | |
5 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:10.72 | |
6 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 1:11.10 | |
7 | 151 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:11.42 | |
8 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:11.58 | |
9 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:12.22 | |
10 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:13.07 | |
11 | 360 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:13.87 | |
12 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:15.67 | |
13 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:15.91 | |
14 | 137 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:16.26 | |
15 | 116 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:16.37 | |
16 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:17.28 | |
17 | 147 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:17.83 | |
18 | 126 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 1:17.91 | |
19 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:18.54 | |
20 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:19.20 | |
21 | 358 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:19.49 | |
22 | 353 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:21.22 | |
23 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:22.67 | |
24 | 510 | Hvidt Hannah Hansen | 2000 | KVIK | 0082AO | 25 m | 1:23.12 | |
25 | 217 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 1:23.23 | |
26 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 1:23.69 | |
27 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:24.36 | |
28 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:24.41 | |
29 | 223 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:25.53 | |
30 | 199 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:25.99 | |
31 | 179 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:26.47 | |
32 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:27.57 | |
33 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:27.99 | |
34 | 230 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:28.62 | |
35 | 478 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 1:29.40 | |
36 | 330 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:29.46 | |
37 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:29.56 | |
38 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 1:29.97 | |
39 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:30.81 | |
40 | 125 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:32.10 | |
41 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:32.87 | |
42 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:33.73 | |
43 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:34.40 | |
44 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 1:34.48 | |
45 | 122 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:34.77 | |
46 | 512 | Brushøj Ingrid Breckling | 2002 | KVIK | 0238AD | 25 m | 1:37.87 | |
47 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:37.89 | |
48 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 1:39.29 | |
49 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:40.07 | |
50 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:40.17 | |
51 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:40.28 | ||
52 | 41 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:40.35 | |
53 | 205 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 1:41.27 | |
54 | 121 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:42.20 | |
55 | 30 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 1:42.28 | |
56 | 32 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:42.36 | |
57 | 43 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:42.64 | |
58 | 180 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:42.80 | |
59 | 40 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:43.35 | |
60 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:44.49 | |
61 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:45.06 | |
62 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:45.85 | |
63 | 50 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 1:46.80 | |
64 | 44 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:47.32 | |
65 | 229 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 25 m | 1:48.41 | |
66 | 38 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:48.74 | |
67 | 52 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:48.97 | |
68 | 168 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:50.33 | |
69 | 191 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:51.02 | |
70 | 202 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 25 m | 1:51.17 | |
71 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 1:52.31 | |
72 | 351 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 1:52.55 | |
73 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:52.84 | ||
74 | 35 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:53.16 | |
75 | 51 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 1:57.16 | |
76 | 56 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:58.53 | |
77 | 46 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 1:59.52 | |
78 | 216 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 0394AS | 25 m | 2:01.75 | |
79 | 176 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 2:07.08 | |
80 | 249 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | 2:07.67 | |
81 | 206 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 0364AR | 25 m | 2:12.78 | |
82 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 2:12.85 | |
83 | 244 | Fiehn Sara | 2004 | GLADSAXE | 0478AB | 25 m | 2:14.41 | |
84 | 250 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 25 m | |||
85 | 252 | Krygermeier Sofie | 2004 | GLADSAXE | 0448AH | 25 m | ||
86 | 256 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | ||
87 | 258 | Rângman Nanna Maagaard | 2004 | GLADSAXE | 0464AL | 25 m | ||
88 | 367 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | ||
89 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | ||
90 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | ||
91 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | ||
92 | 476 | Prominczl Maja | 2002 | KVIK | 0262AT | 25 m | ||
93 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:01.61 | |
2 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:04.54 | |
3 | 228 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:05.16 | |
4 | 334 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:05.88 | |
5 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:06.54 | |
6 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:07.81 | |
7 | 349 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:09.10 | |
8 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:09.19 | |
9 | 491 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:10.20 | |
10 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:10.70 | |
11 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:10.97 | |
12 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:10.98 | |
13 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:11.39 | |
14 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:12.48 | |
15 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:12.50 | |
16 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:14.79 | |
17 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 1:16.56 | |
18 | 8 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 1:16.57 | |
19 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 1:17.26 | |
20 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:19.40 | |
21 | 131 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:21.70 | |
22 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:22.29 | |
23 | 332 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:22.52 | |
24 | 177 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:23.83 | |
25 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:24.36 | |
26 | 124 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:24.62 | |
27 | 208 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:25.29 | |
28 | 363 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 1:25.73 | |
29 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:27.18 | |
30 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:28.76 | |
31 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:29.02 | |
32 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:29.05 | |
33 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:29.13 | |
34 | 155 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:29.28 | |
35 | 165 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:29.63 | |
36 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:29.95 | |
37 | 39 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:29.97 | |
38 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:31.95 | |
39 | 149 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:32.88 | |
40 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:33.90 | |
41 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:35.09 | |
42 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 1:35.31 | |
43 | 344 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:35.59 | |
44 | 276 | Gunnars Natanael Bergmann | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:37.13 | ||
45 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:37.66 | |
46 | 364 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 0243AG | 25 m | 1:38.59 | |
47 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:38.69 | |
48 | 150 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:39.43 | |
49 | 55 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:39.72 | |
50 | 47 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:40.72 | |
51 | 347 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:40.75 | |
52 | 337 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:40.82 | |
53 | 248 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:40.89 | |
54 | 348 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:41.66 | |
55 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:42.28 | |
56 | 142 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:43.86 | |
57 | 170 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:44.81 | |
58 | 49 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:44.83 | |
59 | 33 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:45.27 | |
60 | 331 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 1:45.27 | |
61 | 163 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:45.37 | |
62 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 1:46.07 | |
63 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 1:46.84 | |
64 | 243 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 1:47.56 | |
65 | 167 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:47.83 | |
66 | 245 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 1:50.45 | |
67 | 53 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:51.86 | |
68 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:53.60 | ||
69 | 265 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 1:54.03 | |
70 | 242 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:54.39 | |
71 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:54.72 | |
72 | 45 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 1:54.85 | |
73 | 266 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 1:57.27 | |
74 | 357 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 25 m | 1:58.36 | |
75 | 181 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:58.71 | |
76 | 268 | Westphal Carl | 2002 | GLADSAXE | 0271AG | 25 m | 1:59.89 | |
77 | 271 | Llorens Erique Snær | 2002 | AKRANESS | 25 m | 2:00.16 | ||
78 | 237 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:03.83 | |
79 | 241 | Christensen Nicky | 2003 | GLADSAXE | 0309AE | 25 m | 2:11.58 | |
80 | 215 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 25 m | 2:24.36 | |
81 | 260 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.80 | ||
82 | 183 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 0515AD | 25 m | ||
83 | 436 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | ||
84 | 446 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:29.47 | |
2 | 151 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:30.00 | |
3 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:30.52 | |
4 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:30.97 | |
5 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 2:32.38 | |
6 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:33.93 | |
7 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:35.16 | |
8 | 132 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 2:39.55 | |
9 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:39.78 | |
10 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:42.00 | |
11 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:43.82 | |
12 | 133 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 2:44.53 | |
13 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 2:48.43 | |
14 | 354 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:52.32 | |
15 | 365 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:54.82 | |
16 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:59.20 | |
17 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 3:02.80 | |
18 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 3:03.94 | |
19 | 161 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 3:05.14 | |
20 | 273 | Sigthorsdottir Eyrun | 2001 | AKRANESS | 25 m | 3:05.44 | ||
21 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 3:05.45 | |
22 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 50 m | 3:05.49 | |
23 | 148 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:06.31 | |
24 | 135 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 3:08.30 | |
25 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 3:11.87 | |
26 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 3:14.91 | ||
27 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:21.19 | |
28 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:21.68 | |
29 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 3:26.26 | |
30 | 214 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 3:26.30 | |
31 | 338 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 3:26.32 | |
32 | 207 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 3:32.16 | |
33 | 224 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 3:41.58 | |
34 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 3:42.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:10.72 | |
2 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:15.33 | |
3 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:17.75 | |
4 | 356 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:18.64 | |
5 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:18.68 | |
6 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:19.83 | |
7 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:22.03 | |
8 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:27.22 | |
9 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:27.62 | |
10 | 491 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:29.50 | |
11 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:29.74 | |
12 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:30.08 | |
13 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 50 m | 2:31.41 | |
14 | 218 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:31.45 | |
15 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:35.25 | |
16 | 222 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:37.47 | |
17 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:38.97 | |
18 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 2:40.00 | |
19 | 212 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:41.89 | |
20 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:48.31 | |
21 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 2:48.90 | |
22 | 193 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:50.58 | |
23 | 143 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:51.28 | |
24 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:53.51 | |
25 | 333 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 2:55.00 | |
26 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 2:58.18 | ||
27 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 3:04.79 | |
28 | 357 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 25 m | 3:09.89 | |
29 | 341 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 3:10.39 | |
30 | 343 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 3:17.89 | |
31 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 3:18.79 | |
32 | 340 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 3:18.96 | |
33 | 129 | Hansen Anton Reimer | 2002 | KØGE | 0299AD | 25 m | 3:31.42 | |
34 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 3:34.41 | |
35 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 3:42.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 59.94 | |
2 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:01.09 | |
3 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:01.25 | |
4 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:01.41 | |
5 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:01.63 | |
6 | 127 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:02.90 | |
7 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:03.27 | |
8 | 342 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:03.54 | |
9 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:03.77 | |
10 | 361 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:04.20 | |
11 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:04.99 | |
12 | 139 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:05.37 | |
13 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 1:06.22 | |
14 | 270 | Traustadottir Brynhildur | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:06.84 | ||
15 | 137 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:07.36 | |
16 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:07.38 | |
17 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:07.55 | |
18 | 138 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:07.60 | |
19 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:08.12 | |
20 | 6 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:08.26 | |
21 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 1:08.35 | |
22 | 358 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:09.33 | |
23 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:10.01 | |
24 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:10.69 | |
25 | 147 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:10.80 | |
26 | 230 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:11.02 | |
27 | 510 | Hvidt Hannah Hansen | 2000 | KVIK | 0082AO | 25 m | 1:12.02 | |
28 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:12.79 | |
29 | 330 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:13.16 | |
30 | 211 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:13.90 | |
31 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:13.90 | |
32 | 117 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:15.06 | |
33 | 217 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 1:15.70 | |
34 | 213 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:15.87 | |
35 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:16.36 | |
36 | 214 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 1:17.01 | |
37 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 50 m | 1:17.08 | |
38 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:17.66 | |
39 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 1:18.89 | |
40 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 1:18.98 | |
41 | 148 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:19.46 | |
42 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:19.58 | ||
43 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:20.52 | |
44 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:20.71 | |
45 | 204 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:21.05 | |
46 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 1:21.30 | |
47 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:21.52 | |
48 | 161 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:22.41 | |
49 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:22.93 | |
50 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 1:23.34 | |
51 | 34 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:23.47 | |
52 | 512 | Brushøj Ingrid Breckling | 2002 | KVIK | 0238AD | 25 m | 1:23.58 | |
53 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:24.81 | |
54 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 1:25.11 | |
55 | 201 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:26.46 | |
56 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:26.85 | |
57 | 32 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:27.99 | |
58 | 216 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 0394AS | 25 m | 1:28.18 | |
59 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 1:28.21 | |
60 | 40 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:28.29 | |
61 | 205 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 1:28.56 | |
62 | 338 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:29.08 | |
63 | 202 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 25 m | 1:29.31 | |
64 | 121 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:29.83 | |
65 | 29 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:30.59 | |
66 | 180 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:31.46 | |
67 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:31.89 | |
68 | 38 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:32.39 | |
69 | 224 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:33.95 | |
70 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:35.19 | ||
71 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:35.50 | |
72 | 50 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 1:35.53 | |
73 | 41 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:35.83 | |
74 | 367 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:36.40 | |
75 | 43 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:36.86 | |
76 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:36.97 | |
77 | 229 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 25 m | 1:37.57 | |
78 | 232 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 1:37.80 | |
79 | 168 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:38.64 | |
80 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 1:40.10 | |
81 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 1:40.81 | |
82 | 258 | Rângman Nanna Maagaard | 2004 | GLADSAXE | 0464AL | 25 m | 1:41.12 | |
83 | 30 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 1:41.37 | |
84 | 35 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:42.39 | |
85 | 44 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:42.76 | |
86 | 249 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | 1:43.39 | |
87 | 46 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 1:46.57 | |
88 | 52 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:47.69 | |
89 | 176 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:49.95 | |
90 | 191 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:52.66 | |
91 | 51 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 1:52.94 | |
92 | 244 | Fiehn Sara | 2004 | GLADSAXE | 0478AB | 25 m | 1:54.67 | |
93 | 206 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 0364AR | 50 m | 1:55.36 | |
94 | 56 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:56.15 | |
95 | 250 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.93 | ||
96 | 252 | Krygermeier Sofie | 2004 | GLADSAXE | 0448AH | 25 m | 2:22.69 | |
97 | 256 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 2:40.98 | |
98 | 128 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 55.21 | |
2 | 334 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 55.42 | |
3 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 57.14 | |
4 | 356 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 57.27 | |
5 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 57.58 | |
6 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 57.67 | |
7 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 58.29 | |
8 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 58.33 | |
9 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 58.39 | |
10 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 58.53 | |
11 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 58.69 | |
12 | 491 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 58.89 | |
13 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 59.03 | |
14 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 59.91 | |
15 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:00.92 | |
16 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:00.97 | |
17 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:03.65 | |
18 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:03.69 | |
19 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:05.40 | |
20 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:05.55 | |
21 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:05.99 | |
22 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 1:06.34 | |
23 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:06.55 | |
24 | 143 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:07.07 | |
25 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:07.60 | |
26 | 160 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:08.05 | |
27 | 352 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:08.22 | |
28 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:08.59 | |
29 | 8 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 1:08.68 | |
30 | 173 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:08.99 | |
31 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:09.00 | |
32 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 1:10.45 | |
33 | 363 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 1:11.15 | |
34 | 123 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:11.42 | |
35 | 119 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:11.55 | |
36 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:11.69 | ||
37 | 340 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 1:12.79 | |
38 | 333 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 1:13.05 | |
39 | 141 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:13.18 | |
40 | 231 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 50 m | 1:13.32 | |
41 | 118 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:13.98 | |
42 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:15.84 | |
43 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:16.26 | |
44 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:16.56 | |
45 | 276 | Gunnars Natanael Bergmann | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:16.63 | ||
46 | 48 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:16.81 | |
47 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:16.97 | |
48 | 145 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:17.05 | |
49 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:17.81 | |
50 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:18.40 | |
51 | 150 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:18.46 | |
52 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:19.51 | |
53 | 167 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:19.70 | |
54 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:20.01 | |
55 | 149 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:20.11 | |
56 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 1:20.86 | |
57 | 158 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:23.82 | |
58 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:23.92 | |
59 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:24.03 | |
60 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:24.10 | ||
61 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 1:24.61 | |
62 | 347 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:25.31 | |
63 | 337 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:25.44 | |
64 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:26.40 | |
65 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:26.92 | |
66 | 248 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:27.34 | |
67 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 1:27.86 | |
68 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:28.14 | |
69 | 55 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:28.42 | |
70 | 446 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:28.47 | |
71 | 348 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:28.61 | |
72 | 47 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:29.05 | |
73 | 215 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 25 m | 1:29.15 | |
74 | 142 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:29.25 | |
75 | 183 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 0515AD | 25 m | 1:29.96 | |
76 | 163 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:30.13 | |
77 | 53 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:31.53 | |
78 | 271 | Llorens Erique Snær | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:32.01 | ||
79 | 39 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:33.28 | |
80 | 243 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 1:34.26 | |
81 | 436 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:36.31 | |
82 | 49 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:36.46 | |
83 | 268 | Westphal Carl | 2002 | GLADSAXE | 0271AG | 25 m | 1:37.03 | |
84 | 355 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 1:37.38 | |
85 | 241 | Christensen Nicky | 2003 | GLADSAXE | 0309AE | 25 m | 1:37.71 | |
86 | 33 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:38.88 | |
87 | 181 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:39.50 | |
88 | 265 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 1:39.91 | |
89 | 170 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:40.18 | |
90 | 266 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 1:41.14 | |
91 | 245 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 1:41.89 | |
92 | 45 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 1:42.09 | |
93 | 187 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:44.47 | |
94 | 237 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:51.63 | |
95 | 260 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.85 | ||
96 | 129 | Hansen Anton Reimer | 2002 | KØGE | 0299AD | 25 m | ||
97 | 242 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:36.90 | |
2 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:41.72 | |
3 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:44.79 | |
4 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:44.84 | |
5 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:45.55 | |
6 | 360 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:50.38 | |
7 | 126 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:55.15 | |
8 | 132 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 2:56.00 | |
9 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:57.33 | |
10 | 353 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:57.46 | |
11 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 3:08.75 | |
12 | 365 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 3:08.98 | |
13 | 116 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 3:13.52 | |
14 | 209 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:15.20 | |
15 | 117 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 3:18.92 | |
16 | 199 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 3:19.90 | |
17 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 3:21.81 | |
18 | 478 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 3:21.87 | |
19 | 273 | Sigthorsdottir Eyrun | 2001 | AKRANESS | 25 m | 3:25.54 | ||
20 | 223 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 3:26.44 | |
21 | 476 | Prominczl Maja | 2002 | KVIK | 0262AT | 25 m | 3:36.01 | |
22 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 3:36.82 | ||
23 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 3:37.05 | |
24 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:37.25 | |
25 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 50 m | 3:39.46 | |
26 | 207 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 3:39.94 | |
27 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 3:42.10 | |
28 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:44.37 | |
29 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 3:45.93 | |
30 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 3:47.28 | |
31 | 351 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 3:48.62 | |
32 | 196 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:49.61 | |
33 | 335 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 4:09.23 | |
34 | 128 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 25 m | |||
35 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:43.53 | |
2 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:49.69 | |
3 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:50.48 | |
4 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:51.99 | |
5 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:54.58 | |
6 | 218 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:58.18 | |
7 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:59.15 | |
8 | 492 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 3:02.10 | |
9 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 3:05.93 | |
10 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 3:06.31 | |
11 | 131 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 3:06.77 | |
12 | 200 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 3:07.29 | |
13 | 208 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:07.44 | |
14 | 491 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 3:11.38 | |
15 | 272 | Magnusson Erlend | 2001 | AKRANESS | 25 m | 3:16.38 | ||
16 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 3:21.55 | |
17 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:24.08 | |
18 | 192 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 3:24.11 | |
19 | 146 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 3:26.80 | |
20 | 48 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 3:27.21 | |
21 | 165 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:27.67 | |
22 | 155 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 3:29.27 | |
23 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 3:30.00 | |
24 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 3:30.65 | |
25 | 124 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:32.09 | |
26 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:37.05 | |
27 | 364 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 0243AG | 25 m | 3:44.51 | |
28 | 331 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 3:57.89 | |
29 | 344 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 4:00.95 | |
30 | 340 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 5:20.87 | |
31 | 177 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | ||
32 | 241 | Christensen Nicky | 2003 | GLADSAXE | 0309AE | 25 m | ||
33 | 242 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Kvik B1 | 1900 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
2 | 505 | Kvik Piger B1 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 1 | Mk 31 Piger 1 | 2000 | MK 31 | 25 m | 2:11.09 | ||
4 | 483 | Kvik B2 | 1900 | KVIK | 25 m | 2:17.00 | ||
5 | 506 | Kvik Piger B2 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:17.00 | ||
6 | 325 | 1 Gti Piger | 1900 | GTI | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 219 | Gsc Piger 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.56 | ||
8 | 184 | Gsk Seniors | 2000 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 327 | 2 Gti Piger | 1900 | GTI | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 329 | 3 Gti Piger | 1900 | GTI | 25 m | 2:40.00 | ||
11 | 220 | Gsc Piger 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:47.81 | ||
12 | 172 | Gsk Juniors | 2002 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
13 | 221 | Gsc Piger 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:59.70 | ||
14 | 190 | Gsk Girl Youngsters | 2004 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
15 | 234 | Gsc Talent | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 3:50.46 | ||
16 | 111 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
17 | 112 | Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
18 | 113 | Køge Piger 3 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
19 | 114 | Køge Piger 4 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
20 | 115 | Køge Piger 5 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
21 | 279 | Sundfelag Akraness Damer | 1900 | AKRANESS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Kvik B1 | 1900 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 507 | Kvik Drenge B1 | 1998 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 194 | Gsc Drenge 1 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.94 | ||
4 | 483 | Kvik B2 | 1900 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 508 | Kvik Drenge B2 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 426 | Kvik Drenge C1 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 324 | 1 Gti Drenge | 1900 | GTI | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 427 | Kvik Drenge C2 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 195 | Gsc Drenge 2 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.69 | ||
10 | 428 | Kvik Drenge C3 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 182 | Gsk Old Boys | 2000 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 326 | 2 Gti Drenge | 1900 | GTI | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 188 | Gsk Young Boys | 2001 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
14 | 174 | Gsk Kids | 2002 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
15 | 235 | Gsc Talent | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:51.61 | ||
16 | 189 | Gsk Boy Youngsters | 2004 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
17 | 107 | Køge Drenge 1 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
18 | 108 | Køge Drenge 2 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
19 | 109 | Køge Drenge 3 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
20 | 110 | Køge Drenge 4 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
21 | 278 | Sundfelag Akraness Herrer | 1900 | AKRANESS | 25 m | |||
22 | 429 | Kvik Drenge C4 | 1998 | KVIK | 25 m | |||
23 | 430 | Kvik Drenge C5 | 1998 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:27.97 | |
2 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:28.63 | |
3 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:30.07 | |
4 | 120 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:30.19 | |
5 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:30.80 | |
6 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:34.07 | |
7 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:34.57 | |
8 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:34.80 | |
9 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:37.74 | |
10 | 342 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:37.81 | |
11 | 360 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:39.30 | |
12 | 127 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 50 m | 2:40.03 | |
13 | 287 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:40.48 | |
14 | 139 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:41.93 | |
15 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:42.44 | |
16 | 137 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:43.86 | |
17 | 6 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:45.42 | |
18 | 147 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:48.65 | |
19 | 270 | Traustadottir Brynhildur | 2001 | AKRANESS | 25 m | 2:48.73 | ||
20 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 2:50.06 | |
21 | 288 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 2:50.55 | |
22 | 138 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:51.53 | |
23 | 358 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:52.53 | |
24 | 354 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:53.71 | |
25 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:54.01 | |
26 | 126 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:54.07 | |
27 | 478 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 2:58.02 | |
28 | 217 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 2:58.09 | |
29 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:58.33 | |
30 | 211 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 3:02.95 | |
31 | 117 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 3:03.10 | |
32 | 223 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 3:03.18 | |
33 | 230 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 3:03.33 | |
34 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:11.22 | |
35 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 3:13.51 | |
36 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 3:14.63 | |
37 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 3:15.16 | RES |
38 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:15.63 | RES |
39 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 3:15.91 | RES |
40 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 3:17.24 | RES |
41 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 3:18.00 | RES |
42 | 54 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:19.87 | RES |
43 | 125 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 3:21.08 | RES |
44 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 3:27.08 | RES |
45 | 335 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 3:29.64 | RES |
46 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 3:30.01 | RES |
47 | 122 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 3:30.46 | RES |
48 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:34.59 | RES |
49 | 350 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GREVE | 0218AJ | 25 m | 3:40.35 | RES |
50 | 284 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:41.59 | RES |
51 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 3:42.36 | RES |
52 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:43.92 | RES |
53 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 3:44.01 | RES |
54 | 292 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:50.50 | RES |
55 | 293 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:50.50 | RES |
56 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 3:54.01 | RES |
57 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 4:01.80 | RES |
58 | 252 | Krygermeier Sofie | 2004 | GLADSAXE | 0448AH | 25 m | 4:42.63 | RES |
59 | 250 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:49.42 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:13.78 | |
2 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:15.89 | |
3 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:15.96 | |
4 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:22.08 | |
5 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:22.23 | |
6 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:24.56 | |
7 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:27.65 | |
8 | 349 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:28.05 | |
9 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:29.16 | |
10 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:30.34 | |
11 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:32.12 | |
12 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:32.62 | |
13 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:37.37 | |
14 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 2:38.83 | |
15 | 218 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:39.78 | |
16 | 222 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:41.09 | |
17 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:41.13 | |
18 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 2:45.48 | |
19 | 352 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 2:49.28 | |
20 | 200 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:49.30 | |
21 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 2:50.79 | |
22 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:51.74 | |
23 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:55.62 | |
24 | 173 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 2:57.44 | |
25 | 291 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:58.59 | |
26 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 2:59.37 | ||
27 | 146 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 2:59.71 | |
28 | 286 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 3:00.13 | |
29 | 208 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:04.99 | |
30 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:05.46 | |
31 | 119 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 3:06.23 | |
32 | 272 | Magnusson Erlend | 2001 | AKRANESS | 25 m | 3:06.24 | ||
33 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 3:06.59 | |
34 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 3:10.00 | |
35 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 3:10.00 | |
36 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 3:11.95 | |
37 | 344 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 3:13.97 | RES |
38 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 3:16.21 | RES |
39 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 3:16.69 | RES |
40 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 3:21.86 | RES |
41 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 3:42.65 | RES |
42 | 359 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 3:54.33 | RES |
43 | 248 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | RES | |
44 | 340 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:06.92 | |
2 | 151 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:07.69 | |
3 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:08.42 | |
4 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:09.46 | |
5 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:10.50 | |
6 | 116 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:10.94 | |
7 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:11.18 | |
8 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 1:13.19 | |
9 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:14.05 | |
10 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:14.69 | |
11 | 132 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:14.77 | |
12 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:14.99 | |
13 | 287 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:15.22 | |
14 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:15.77 | |
15 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:16.82 | |
16 | 288 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:16.88 | |
17 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:17.52 | |
18 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 1:17.64 | |
19 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 1:18.76 | |
20 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:19.24 | |
21 | 133 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:19.30 | |
22 | 353 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:19.33 | |
23 | 354 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:19.41 | |
24 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:20.09 | |
25 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:20.62 | |
26 | 330 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:23.35 | |
27 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:24.73 | |
28 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:25.73 | |
29 | 148 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:26.38 | |
30 | 135 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:27.36 | |
31 | 34 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:27.62 | |
32 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:27.71 | |
33 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:27.80 | |
34 | 204 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:27.83 | |
35 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:28.03 | |
36 | 225 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:28.19 | |
37 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 50 m | 1:28.21 | |
38 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 1:28.21 | |
39 | 161 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:28.74 | |
40 | 199 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:28.77 | |
41 | 459 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 1:28.86 | |
42 | 214 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:29.13 | |
43 | 201 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:29.70 | |
44 | 122 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:30.08 | |
45 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:31.07 | ||
46 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 1:31.57 | |
47 | 179 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:31.84 | |
48 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:32.12 | |
49 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:34.60 | |
50 | 284 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:35.39 | |
51 | 54 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:35.60 | |
52 | 32 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:35.65 | |
53 | 338 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:35.92 | |
54 | 29 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:36.10 | |
55 | 512 | Brushøj Ingrid Breckling | 2002 | KVIK | 0238AD | 25 m | 1:36.53 | |
56 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:37.92 | ||
57 | 479 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:38.89 | |
58 | 213 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:39.10 | |
59 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:39.34 | |
60 | 121 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:39.76 | |
61 | 339 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 0386AD | 25 m | 1:40.12 | |
62 | 205 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 1:40.90 | |
63 | 207 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 1:40.92 | |
64 | 44 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:41.64 | |
65 | 292 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:41.89 | |
66 | 40 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:42.07 | |
67 | 196 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 1:42.20 | |
68 | 293 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:42.29 | |
69 | 224 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:42.42 | |
70 | 202 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 25 m | 1:42.87 | |
71 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:43.07 | |
72 | 30 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 1:43.18 | |
73 | 168 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:45.16 | |
74 | 43 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:46.11 | |
75 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:46.14 | |
76 | 335 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 1:46.39 | |
77 | 50 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 1:46.97 | |
78 | 351 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 1:48.04 | |
79 | 56 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:49.56 | |
80 | 367 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:50.16 | |
81 | 229 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 50 m | 1:50.74 | |
82 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:50.99 | ||
83 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:51.42 | |
84 | 216 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 0394AS | 25 m | 1:51.98 | |
85 | 191 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:53.88 | |
86 | 206 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 0364AR | 50 m | 1:54.99 | |
87 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 1:57.89 | |
88 | 232 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 50 m | 1:58.38 | |
89 | 472 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 1:58.63 | |
90 | 46 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 1:59.17 | |
91 | 51 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 2:00.09 | |
92 | 176 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 2:01.44 | |
93 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 2:17.55 | |
94 | 180 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | ||
95 | 249 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | ||
96 | 252 | Krygermeier Sofie | 2004 | GLADSAXE | 0448AH | 25 m | ||
97 | 256 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | ||
98 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 58.88 | |
2 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:01.12 | |
3 | 323 | Karlsson Niki | 2000 | HELSINFORS | 25 m | 1:01.83 | ||
4 | 299 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:03.38 | |
5 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:03.83 | |
6 | 144 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:04.44 | |
7 | 356 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:04.71 | |
8 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:06.45 | |
9 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:07.03 | |
10 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:07.30 | |
11 | 228 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:08.23 | |
12 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:09.93 | |
13 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:10.11 | |
14 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:10.20 | |
15 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:10.61 | |
16 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:11.13 | |
17 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:11.29 | |
18 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:14.23 | |
19 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:14.34 | |
20 | 173 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:14.60 | |
21 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:15.14 | |
22 | 294 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:16.50 | |
23 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:17.45 | |
24 | 332 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:17.61 | |
25 | 290 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:18.28 | |
26 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:18.79 | |
27 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 1:19.67 | |
28 | 333 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 1:20.67 | |
29 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:20.68 | |
30 | 285 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:21.41 | |
31 | 143 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:21.54 | |
32 | 295 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:21.59 | |
33 | 286 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:21.71 | |
34 | 291 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:21.72 | |
35 | 363 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 1:22.56 | |
36 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:22.97 | |
37 | 123 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:23.26 | |
38 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:23.43 | |
39 | 124 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:23.53 | |
40 | 283 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:24.01 | |
41 | 231 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 25 m | 1:24.98 | |
42 | 509 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:25.50 | |
43 | 341 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 1:25.70 | |
44 | 177 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:26.01 | |
45 | 48 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:26.58 | |
46 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:26.85 | |
47 | 298 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:27.33 | |
48 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:27.57 | |
49 | 118 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:28.00 | |
50 | 297 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:28.09 | |
51 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:28.27 | |
52 | 160 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:28.61 | |
53 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:29.40 | |
54 | 39 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:29.70 | |
55 | 149 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:29.88 | |
56 | 167 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:30.33 | |
57 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:30.66 | |
58 | 55 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:32.41 | |
59 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:32.99 | |
60 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:33.22 | |
61 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 1:33.83 | |
62 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:34.75 | |
63 | 145 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 50 m | 1:35.20 | |
64 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:35.58 | |
65 | 343 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 1:35.69 | |
66 | 359 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:36.41 | |
67 | 446 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:36.86 | |
68 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:36.88 | |
69 | 47 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:37.16 | |
70 | 331 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 1:37.28 | |
71 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:37.51 | ||
72 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:38.46 | |
73 | 49 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:38.74 | |
74 | 158 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:41.19 | |
75 | 129 | Hansen Anton Reimer | 2002 | KØGE | 0299AD | 25 m | 1:42.20 | |
76 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 1:43.18 | |
77 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:43.24 | |
78 | 36 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:43.71 | |
79 | 163 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:44.31 | |
80 | 276 | Gunnars Natanael Bergmann | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:45.00 | ||
81 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 1:45.04 | |
82 | 248 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:45.48 | |
83 | 33 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:46.24 | |
84 | 348 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:47.87 | |
85 | 187 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:48.82 | |
86 | 53 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:51.50 | |
87 | 242 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:52.26 | |
88 | 45 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 1:52.87 | |
89 | 259 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 1:53.05 | |
90 | 337 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:54.26 | |
91 | 238 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:54.91 | |
92 | 181 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:56.20 | |
93 | 263 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 2:08.23 | |
94 | 215 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 50 m | 2:14.55 | |
95 | 183 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 0515AD | 25 m | ||
96 | 271 | Llorens Erique Snær | 2002 | AKRANESS | 25 m | |||
97 | 436 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:09.77 | |
2 | 346 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 2:10.97 | |
3 | 480 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:14.81 | |
4 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:15.39 | |
5 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:15.79 | |
6 | 127 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:17.06 | |
7 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:18.48 | |
8 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:18.96 | |
9 | 139 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:21.51 | |
10 | 151 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:21.89 | |
11 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:23.84 | |
12 | 2 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 2:24.78 | |
13 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:24.78 | |
14 | 5 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 2:25.22 | |
15 | 116 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:25.34 | |
16 | 138 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:26.92 | |
17 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:27.85 | |
18 | 6 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:29.63 | |
19 | 273 | Sigthorsdottir Eyrun | 2001 | AKRANESS | 25 m | 2:35.67 | ||
20 | 213 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:38.66 | |
21 | 209 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:45.41 | |
22 | 477 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:45.84 | |
23 | 458 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:46.04 | |
24 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:46.83 | |
25 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 2:47.07 | |
26 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:49.42 | |
27 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 2:49.66 | |
28 | 336 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 2:50.45 | |
29 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:53.30 | |
30 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:53.77 | |
31 | 459 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 2:55.01 | |
32 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:55.95 | |
33 | 225 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:56.50 | |
34 | 475 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:57.01 | |
35 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 2:59.43 | |
36 | 122 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 3:00.58 | |
37 | 148 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:05.34 | RES |
38 | 135 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 3:05.58 | RES |
39 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:11.03 | RES |
40 | 471 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 3:31.01 | RES |
41 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:34.92 | RES |
42 | 254 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 3:53.53 | RES |
43 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:59.13 | |
2 | 334 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:02.81 | |
3 | 299 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:03.05 | |
4 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:04.28 | |
5 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:04.36 | |
6 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:04.39 | |
7 | 154 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:05.21 | |
8 | 356 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:05.41 | |
9 | 152 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:05.90 | |
10 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:06.52 | |
11 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:07.88 | |
12 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:08.20 | |
13 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:09.07 | |
14 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:11.26 | |
15 | 439 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:14.85 | |
16 | 212 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:16.52 | |
17 | 438 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:18.55 | |
18 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:21.93 | |
19 | 7 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 2:23.82 | |
20 | 193 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:24.57 | |
21 | 450 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:26.04 | |
22 | 433 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:26.50 | |
23 | 294 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:27.11 | |
24 | 295 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:27.13 | |
25 | 290 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:27.40 | |
26 | 222 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:27.52 | |
27 | 160 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:30.93 | |
28 | 131 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:31.23 | |
29 | 192 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 2:31.86 | |
30 | 143 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:33.04 | |
31 | 277 | Bjarnason Sindri Andreas | 2001 | AKRANESS | 25 m | 2:33.97 | ||
32 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 2:34.48 | |
33 | 333 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 2:36.77 | |
34 | 155 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:38.41 | |
35 | 118 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:38.86 | |
36 | 298 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:42.54 | |
37 | 340 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 2:43.21 | RES |
38 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:45.66 | RES |
39 | 283 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:46.11 | RES |
40 | 297 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:48.05 | RES |
41 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:49.41 | RES |
42 | 165 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:49.63 | RES |
43 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:53.83 | RES |
44 | 167 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 2:56.18 | RES |
45 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 3:01.63 | RES |
46 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 3:02.97 | RES |
47 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 3:04.65 | RES |
48 | 158 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 3:08.02 | RES |
49 | 248 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 3:12.36 | RES |
50 | 446 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 3:19.77 | RES |
51 | 129 | Hansen Anton Reimer | 2002 | KØGE | 0299AD | 25 m | 3:24.47 | RES |
52 | 266 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 3:27.80 | RES |
53 | 263 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 3:54.65 | RES |
54 | 238 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 3:59.89 | RES |
55 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:13.57 | |
2 | 463 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:15.54 | |
3 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:16.05 | |
4 | 3 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 1:17.40 | |
5 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:17.43 | |
6 | 360 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:18.24 | |
7 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:20.06 | |
8 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:21.93 | |
9 | 353 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:22.28 | |
10 | 132 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:22.57 | |
11 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:23.06 | |
12 | 342 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:23.16 | |
13 | 137 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:23.60 | |
14 | 126 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 1:24.78 | |
15 | 147 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:26.27 | |
16 | 358 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:27.87 | |
17 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:28.10 | |
18 | 230 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:31.20 | |
19 | 459 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 1:31.26 | |
20 | 474 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:31.54 | |
21 | 203 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:32.29 | |
22 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:33.07 | |
23 | 199 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:33.43 | |
24 | 117 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:33.62 | |
25 | 288 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:33.96 | |
26 | 478 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 1:34.16 | |
27 | 469 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:34.60 | |
28 | 330 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:35.28 | |
29 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:36.21 | |
30 | 468 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:36.89 | |
31 | 273 | Sigthorsdottir Eyrun | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:37.71 | ||
32 | 214 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:37.92 | |
33 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:39.54 | |
34 | 201 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:39.67 | |
35 | 6 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 1:39.82 | |
36 | 476 | Prominczl Maja | 2002 | KVIK | 0262AT | 25 m | 1:40.73 | |
37 | 27 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:40.84 | |
38 | 161 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:41.68 | |
39 | 457 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:41.85 | |
40 | 362 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 1:41.90 | |
41 | 226 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:42.98 | |
42 | 269 | Jonsdottir Arna Osk | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:43.01 | ||
43 | 280 | Laufeyjar Asgerdur Jing | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:43.01 | ||
44 | 512 | Brushøj Ingrid Breckling | 2002 | KVIK | 0238AD | 25 m | 1:43.39 | |
45 | 293 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:45.33 | |
46 | 470 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:45.48 | |
47 | 198 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 1:45.70 | |
48 | 292 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:45.70 | |
49 | 125 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:45.86 | |
50 | 211 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:46.01 | |
51 | 481 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:46.12 | |
52 | 207 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 1:46.86 | |
53 | 466 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 1:47.13 | |
54 | 473 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:47.15 | |
55 | 351 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 1:47.29 | |
56 | 456 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:47.63 | |
57 | 31 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:48.28 | |
58 | 462 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:48.29 | |
59 | 121 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:49.89 | |
60 | 350 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GREVE | 0218AJ | 25 m | 1:50.18 | |
61 | 179 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:51.68 | |
62 | 29 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:52.18 | |
63 | 180 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:53.72 | |
64 | 44 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:53.81 | |
65 | 54 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:54.29 | |
66 | 224 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 1:54.88 | |
67 | 205 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 50 m | 1:55.19 | |
68 | 236 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:57.36 | |
69 | 284 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:57.49 | |
70 | 32 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:57.95 | |
71 | 338 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:58.32 | |
72 | 43 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:58.51 | |
73 | 34 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:58.54 | |
74 | 216 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 0394AS | 25 m | 1:59.54 | |
75 | 367 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:59.78 | |
76 | 51 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 2:01.94 | |
77 | 339 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 0386AD | 25 m | 2:03.27 | |
78 | 50 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 2:03.47 | |
79 | 30 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 2:03.93 | |
80 | 232 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 2:04.45 | |
81 | 40 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:05.09 | |
82 | 275 | Haflidadottir Matthildur | 2002 | AKRANESS | 25 m | 2:09.23 | ||
83 | 202 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 25 m | 2:09.82 | |
84 | 191 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 2:10.52 | |
85 | 461 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:10.54 | |
86 | 465 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 2:10.67 | |
87 | 264 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 2:12.81 | |
88 | 229 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 25 m | 2:14.13 | |
89 | 249 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | 2:15.92 | |
90 | 56 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 2:16.30 | |
91 | 204 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:20.54 | |
92 | 46 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 2:21.23 | |
93 | 206 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 0364AR | 25 m | 2:21.53 | |
94 | 168 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
95 | 176 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | ||
96 | 250 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 25 m | |||
97 | 251 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | ||
98 | 256 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:10.97 | |
2 | 144 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:12.36 | |
4 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:13.96 | |
5 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:14.69 | |
6 | 299 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:16.48 | |
7 | 134 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:18.16 | |
8 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:20.70 | |
9 | 452 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:20.76 | |
10 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:20.96 | |
11 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:22.00 | |
12 | 294 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:22.62 | |
13 | 208 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:23.97 | |
14 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:24.78 | |
15 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:26.60 | |
16 | 442 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 1:26.94 | |
17 | 200 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:28.33 | |
18 | 295 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:28.69 | |
19 | 290 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:29.25 | |
20 | 297 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:29.72 | |
21 | 131 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:31.20 | |
22 | 192 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:31.80 | |
23 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:33.02 | |
24 | 298 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:34.04 | |
25 | 146 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:34.22 | |
26 | 272 | Magnusson Erlend | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:34.29 | ||
27 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:34.75 | |
28 | 291 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:34.85 | |
29 | 177 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:35.30 | |
30 | 165 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:36.19 | |
31 | 441 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:37.10 | |
32 | 286 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:37.37 | |
33 | 124 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:37.64 | |
34 | 509 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:37.91 | |
35 | 155 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:37.94 | |
36 | 262 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:37.94 | |
37 | 437 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:38.84 | |
38 | 363 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 1:38.89 | |
39 | 332 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:39.46 | |
40 | 48 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:39.57 | |
41 | 285 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:40.50 | |
42 | 163 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:41.50 | |
43 | 344 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:42.82 | |
44 | 283 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:42.96 | |
45 | 453 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:42.99 | |
46 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:43.04 | |
47 | 432 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:43.99 | |
48 | 28 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:44.53 | |
49 | 454 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:47.00 | |
50 | 352 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:47.20 | |
51 | 274 | Williamsson Leonardo | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:47.99 | ||
52 | 276 | Gunnars Natanael Bergmann | 2001 | AKRANESS | 25 m | 1:48.09 | ||
53 | 39 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:48.35 | |
54 | 231 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 50 m | 1:48.47 | |
55 | 348 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:49.29 | |
56 | 261 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:49.33 | |
57 | 337 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:50.77 | |
58 | 448 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 1:51.61 | |
59 | 440 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:52.71 | |
60 | 331 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 1:53.66 | |
61 | 149 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:54.09 | |
62 | 447 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | 1:55.44 | |
63 | 271 | Llorens Erique Snær | 2002 | AKRANESS | 25 m | 1:56.30 | ||
64 | 47 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:58.49 | |
65 | 49 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:59.79 | |
66 | 33 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:00.58 | |
67 | 455 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | 2:01.14 | |
68 | 187 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 2:02.14 | |
69 | 451 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:02.57 | |
70 | 434 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 2:02.76 | |
71 | 444 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 2:03.43 | |
72 | 343 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 2:04.90 | |
73 | 359 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 2:08.87 | |
74 | 242 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 2:09.91 | |
75 | 53 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:10.98 | |
76 | 36 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 2:13.33 | |
77 | 55 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:14.64 | |
78 | 263 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 2:15.45 | |
79 | 45 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 2:19.88 | |
80 | 341 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:20.33 | |
81 | 215 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 25 m | 2:29.06 | |
82 | 238 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 2:42.24 | |
83 | 181 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | ||
84 | 183 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 0515AD | 25 m | ||
85 | 259 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | ||
86 | 266 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | ||
87 | 366 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | ||
88 | 436 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 487 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:26.48 | |
2 | 497 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:27.75 | |
3 | 4 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 2:32.15 | |
4 | 346 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 2:33.69 | |
5 | 484 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:34.06 | |
6 | 486 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:36.18 | |
7 | 499 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:40.00 | |
8 | 489 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:40.87 | |
9 | 133 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 2:57.36 | |
10 | 496 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 3:00.00 | |
11 | 287 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 3:00.67 | |
12 | 464 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 3:06.97 | |
13 | 270 | Traustadottir Brynhildur | 2001 | AKRANESS | 25 m | 3:12.64 | ||
14 | 500 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 3:20.51 | |
15 | 478 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 3:22.80 | |
16 | 223 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 3:24.99 | |
17 | 185 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 3:25.00 | |
18 | 217 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 3:25.03 | |
19 | 209 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:29.18 | |
20 | 467 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 3:44.01 | |
21 | 196 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:58.02 | |
22 | 335 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:11.08 | |
2 | 490 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:20.54 | |
3 | 504 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:22.26 | |
4 | 495 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:24.64 | |
5 | 323 | Karlsson Niki | 2000 | HELSINFORS | 25 m | 2:26.00 | ||
6 | 144 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:26.67 | |
7 | 501 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:27.07 | |
8 | 349 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:31.37 | |
9 | 502 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:32.64 | |
10 | 130 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:32.91 | |
11 | 140 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:33.37 | |
12 | 498 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:39.71 | |
13 | 449 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 2:40.51 | |
14 | 443 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:41.00 | |
15 | 228 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:43.29 | |
16 | 494 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:46.49 | |
17 | 445 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 2:50.00 | |
18 | 210 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:50.20 | |
19 | 218 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:51.38 | |
20 | 509 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:51.57 | |
21 | 119 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:55.14 | |
22 | 285 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 3:00.50 | |
23 | 193 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 3:05.67 | |
24 | 212 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 3:10.81 | |
25 | 166 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 3:15.00 | |
26 | 295 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 3:17.70 | |
27 | 145 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 3:18.76 | |
28 | 123 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:23.28 | |
29 | 344 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 3:32.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Kvik B1 | 1900 | KVIK | 25 m | 1:59.99 | ||
2 | 505 | Kvik Piger B1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:59.99 | ||
3 | 1 | Mk 31 Piger 1 | 2000 | MK 31 | 25 m | 2:01.09 | ||
4 | 483 | Kvik B2 | 1900 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 506 | Kvik Piger B2 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 325 | 1 Gti Piger | 1900 | GTI | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 219 | Gsc Piger 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.23 | ||
8 | 184 | Gsk Seniors | 2000 | GSK | 25 m | 2:14.00 | ||
9 | 327 | 2 Gti Piger | 1900 | GTI | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 220 | Gsc Piger 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.93 | ||
11 | 329 | 3 Gti Piger | 1900 | GTI | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 221 | Gsc Piger 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.58 | ||
13 | 172 | Gsk Juniors | 2002 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 234 | Gsc Talent | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 3:02.44 | ||
15 | 190 | Gsk Girl Youngsters | 2004 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
16 | 111 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
17 | 112 | Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
18 | 113 | Køge Piger 3 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
19 | 114 | Køge Piger 4 | 2000 | KØGE | 25 m | |||
20 | 279 | Sundfelag Akraness Damer | 1900 | AKRANESS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Kvik B1 | 1900 | KVIK | 25 m | 1:44.00 | ||
2 | 507 | Kvik Drenge B1 | 1998 | KVIK | 25 m | 1:44.00 | ||
3 | 483 | Kvik B2 | 1900 | KVIK | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 508 | Kvik Drenge B2 | 1998 | KVIK | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 194 | Gsc Drenge 1 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:51.78 | ||
6 | 282 | Sigma Birkerød | 1900 | BIRKERØD | 25 m | 1:54.50 | ||
7 | 426 | Kvik Drenge C1 | 1998 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 427 | Kvik Drenge C2 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 324 | 1 Gti Drenge | 1900 | GTI | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 182 | Gsk Old Boys | 2000 | GSK | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 195 | Gsc Drenge 2 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.99 | ||
12 | 428 | Kvik Drenge C3 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 326 | 2 Gti Drenge | 1900 | GTI | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 188 | Gsk Young Boys | 2001 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 235 | Gsc Talent | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:29.53 | ||
16 | 174 | Gsk Kids | 2002 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
17 | 189 | Gsk Boy Youngsters | 2004 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
18 | 107 | Køge Drenge 1 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
19 | 108 | Køge Drenge 2 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
20 | 109 | Køge Drenge 3 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
21 | 110 | Køge Drenge 4 | 1998 | KØGE | 25 m | |||
22 | 278 | Sundfelag Akraness Herrer | 1900 | AKRANESS | 25 m | |||
23 | 429 | Kvik Drenge C4 | 1998 | KVIK | 25 m | |||
24 | 430 | Kvik Drenge C5 | 1998 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:22 |