Startliste for Wadköpingsdoppet 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
21 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
07:52 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Frisim C+D Pojkar |
Finaler (4) |
12 år och yngre: Dennis Dukic (2000) 2:16.92 2012-09-22 |
13 - 14 år: Isak Eliasson (1996) 2:02.70 2010-09-25 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
381 |
1 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
25m |
3:20.03 |
154 |
2 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:48.34 |
431 |
3 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
50m |
2:39.49 |
382 |
4 |
Jesper Lindberg |
1999 |
AU4399 |
ÖSA |
|
50m |
2:39.01 |
135 |
5 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:39.20 |
7 |
6 |
Jonathan Arvidsson |
2000 |
AE1900 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:41.79 |
425 |
7 |
Jesper Sandberg |
2001 |
AB4701 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
3:00.97 |
349 |
8 |
Simon Baastad |
2002 |
AC2102 |
ÖSA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:37.24 |
226 |
2 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
2:29.38 |
66 |
3 |
Sherman Cheng |
1999 |
AJ0399 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:26.27 |
191 |
4 |
Sebastian Petersson |
2000 |
AB1500 |
MASS |
|
25m |
2:23.09 |
328 |
5 |
Harald Brobacke |
1999 |
AG6399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:23.50 |
10 |
6 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:29.02 |
334 |
7 |
William Ejlegård |
2000 |
AD9300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:29.83 |
83 |
8 |
Oscar Linder |
2000 |
AU8700 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:37.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Tobias Åberg |
2000 |
AB2500 |
MASS |
|
25m |
2:22.72 |
181 |
2 |
Marco Häyhänen |
1999 |
AD7999 |
MASS |
|
50m |
2:21.34 |
301 |
3 |
Marcus Wallén |
1999 |
AE8199 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:20.91 |
142 |
4 |
Niclas Lindow |
1999 |
AN6999 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:19.16 |
41 |
5 |
Jonathan Mastrangeli |
1999 |
AP3599 |
SK ENA |
|
50m |
2:20.05 |
25 |
6 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:21.18 |
6 |
7 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:22.42 |
19 |
8 |
Viktor Johansson |
1999 |
AI0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:22.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Emil Haakonsen |
1999 |
AK1799 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:18.79 |
29 |
2 |
William Westerlund Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:17.84 |
326 |
3 |
Alessandro Bonetti |
1999 |
AG5399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:15.71 |
185 |
4 |
Tor Leander |
1999 |
AA5999 |
MASS |
|
25m |
2:05.63 |
252 |
5 |
Andre Filipsson |
1999 |
AA9799 |
SKURU IK |
|
25m |
2:13.91 |
437 |
6 |
Erik Forsström |
1999 |
AO9399 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:17.08 |
310 |
7 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
VARBERG |
|
50m |
2:18.72 |
175 |
8 |
Jonathan Ekelund |
1999 |
AA4999 |
MASS |
|
25m |
2:18.94 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
21 september 2013 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
07:52 |
|