Program for TYR Swim Meet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 1:00.96 | |
2 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 1:03.98 | ||
3 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 1:05.77 | ||
4 | 341 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 1:08.14 | |
5 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 1:08.30 | |
6 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 1:08.58 | |
7 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 1:08.68 | |
8 | 522 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 1:09.14 | |
9 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 1:09.55 | |
10 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 1:10.86 | |
11 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:11.60 | |
12 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:11.88 | |
13 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 1:12.43 | |
14 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:12.81 | ||
15 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 1:13.54 | |
16 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.65 | ||
17 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:13.81 | |
18 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:14.12 | ||
19 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:14.14 | |
20 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:16.09 | |
21 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 1:16.35 | |
22 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 1:16.68 | |
23 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:17.15 | |
24 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 1:17.27 | |
25 | 584 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:17.40 | |
26 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:17.56 | |
27 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 1:17.92 | |
28 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:18.37 | |
29 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 50 m | 1:18.62 | |
30 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:19.49 | |
31 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 25 m | 1:19.63 | |
32 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:20.23 | ||
33 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 1:20.73 | ||
34 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:21.34 | |
35 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:21.73 | |
36 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:22.95 | |
37 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:23.32 | |
38 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:23.71 | ||
39 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:24.21 | ||
40 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 1:24.33 | ||
41 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:24.81 | |
42 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:25.14 | |
43 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.34 | ||
44 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:26.00 | |
45 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:26.56 | |
46 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 1:26.58 | |
47 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:26.98 | |
48 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 1:27.98 | |
49 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:29.51 | |
50 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 1:30.02 | |
51 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 1:30.08 | |
52 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:30.13 | |
53 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:30.77 | |
54 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:31.18 | |
55 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:31.29 | ||
56 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:31.62 | |
57 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:31.80 | |
58 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:31.97 | |
59 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:34.40 | |
60 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 50 m | 1:34.72 | |
61 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:34.80 | |
62 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:35.98 | |
63 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 1:36.68 | |
64 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 1:36.99 | ||
65 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:38.00 | ||
66 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 50 m | 1:38.19 | |
67 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:40.62 | |
68 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 25 m | 1:41.43 | |
69 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:42.91 | |
70 | 587 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 1:49.32 | |
71 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:58.50 | |
72 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 25 m | 2:03.74 | |
73 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 50 m | ||
74 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | ||
75 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | ||
76 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 50 m | ||
77 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |