Program för TYR Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Tyr Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
09:24 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Damer |
Försök (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
678 |
1 |
Wanja Biewer |
2003 |
|
TRELLEB K |
|
50m |
57.66 |
413 |
2 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
51.41 |
412 |
3 |
Agnes Dansdotter |
2002 |
AI6402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
49.82 |
499 |
4 |
Melina Torres |
2003 |
AS1203 |
MKK |
|
25m |
48.82 |
483 |
5 |
Hanna Nilsson |
1999 |
BF5699 |
MKK |
|
25m |
48.86 |
610 |
6 |
Kristjana Lind Olafsdottir |
2002 |
BA9602 |
MKK |
|
50m |
50.40 |
677 |
7 |
Sanna Westerberg |
2004 |
|
TRELLEB K |
|
50m |
55.87 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
500 |
1 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
46.81 |
466 |
2 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
46.50 |
539 |
3 |
Josefine Franzén |
2000 |
AF0800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
46.21 |
676 |
4 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
|
HS |
|
50m |
46.00 |
348 |
5 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
25m |
46.11 |
396 |
6 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
46.43 |
361 |
7 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
46.55 |
581 |
8 |
Karolina Clair |
2004 |
AB1804 |
TRELLEB K |
|
25m |
47.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Sara Edman |
2001 |
BL6401 |
HS |
|
25m |
45.46 |
473 |
2 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
25m |
45.04 |
343 |
3 |
Anna Lapadatovic |
2001 |
BP3401 |
HS |
|
25m |
43.89 |
340 |
4 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
43.64 |
338 |
5 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
43.85 |
418 |
6 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.46 |
654 |
7 |
Kristin Olvin |
2000 |
|
Lambertset |
|
50m |
45.25 |
354 |
8 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
45.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
486 |
1 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
25m |
43.24 |
549 |
2 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
42.69 |
662 |
3 |
Frida Lykke Hage |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
42.59 |
351 |
4 |
Erika Nilsson |
1998 |
AQ3698 |
HS |
|
25m |
42.52 |
560 |
5 |
Rebecca Örmon |
2000 |
AZ2400 |
VELLINGE-N |
|
25m |
42.54 |
339 |
6 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
42.60 |
364 |
7 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
42.81 |
602 |
8 |
Isabella Ringbæk |
1998 |
9818BD |
HELSINGØR |
|
25m |
43.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
313 |
1 |
Linnea Andersson |
1998 |
BN3898 |
HS |
|
25m |
42.03 |
372 |
2 |
Hanna Dahl |
1991 |
AM7291 |
SS IDEN |
|
50m |
41.52 |
666 |
3 |
Sarah Lillebrg Safavifard |
1998 |
|
Lambertset |
|
50m |
41.01 |
663 |
4 |
Helena Reierskog Harborg |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
40.80 |
482 |
5 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
40.97 |
468 |
6 |
Malin Jönsson |
1990 |
CD0690 |
MKK |
|
25m |
41.06 |
450 |
7 |
Selina Degirmenci |
1996 |
BK3496 |
MKK |
|
25m |
41.67 |
558 |
8 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
42.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
510 |
1 |
Felicity Fridh |
2001 |
AR6801 |
POSEIDON |
|
25m |
40.71 |
605 |
2 |
Nini Sørensen |
1999 |
9964AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
40.40 |
559 |
3 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
50m |
40.27 |
552 |
4 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
39.83 |
607 |
5 |
Emilie Aanestad |
2000 |
0012AL |
HELSINGØR |
|
50m |
40.23 |
321 |
6 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
40.32 |
424 |
7 |
Saga Palmgren |
1999 |
AM6299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.43 |
414 |
8 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
620 |
1 |
Celine Tandrevold Abrahamsen |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
39.69 |
670 |
2 |
P.kristin Lindsgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
50m |
39.01 |
507 |
3 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
38.88 |
514 |
4 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
38.61 |
597 |
5 |
Mathilde Huberts |
2000 |
0002AM |
HELSINGØR |
|
25m |
38.72 |
376 |
6 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
50m |
39.00 |
639 |
7 |
Cecilie Hartemann Bakketun |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
39.49 |
544 |
8 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
39.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
599 |
1 |
Caroline Høst Lorenzen |
1999 |
9916AG |
HELSINGØR |
|
25m |
38.40 |
406 |
2 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
38.30 |
434 |
3 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.80 |
381 |
4 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
37.29 |
635 |
5 |
Amanda Bjerkan |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
37.60 |
511 |
6 |
Filippa Fridh |
1999 |
AX3299 |
POSEIDON |
|
25m |
38.10 |
593 |
7 |
Camilla Feldmann |
1999 |
9972AH |
HELSINGØR |
|
25m |
38.36 |
656 |
8 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
38.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
523 |
1 |
Rebecka Östlund |
1999 |
AE9899 |
POSEIDON |
|
25m |
36.82 |
516 |
2 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
36.78 |
640 |
3 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
36.46 |
419 |
4 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.22 |
471 |
5 |
Alexandra Kowalska |
1999 |
BA1699 |
MKK |
|
25m |
36.44 |
394 |
6 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.51 |
331 |
7 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
36.78 |
555 |
8 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
37.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
636 |
1 |
Charlotte Bjerke |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
35.83 |
595 |
2 |
Simone H. Holst-Hansen |
1995 |
9598AP |
HELSINGØR |
|
25m |
34.59 |
638 |
3 |
Andrea Holmboe |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
34.00 |
641 |
4 |
Hedda Öritsland |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
31.96 |
684 |
5 |
Sophie Stoltenborg |
1993 |
AN5493 |
HS |
|
50m |
33.08 |
307 |
6 |
Emma Broberg |
1997 |
BA3297 |
SK HAJEN |
|
50m |
34.42 |
615 |
7 |
Andrea Marki Mork |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
35.32 |
531 |
8 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
36.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
596 |
1 |
Frederikke Houen |
1998 |
9824AI |
HELSINGØR |
|
50m |
35.75 |
395 |
2 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
34.47 |
365 |
3 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
33.84 |
682 |
4 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
50m |
31.42 |
578 |
5 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
32.89 |
461 |
6 |
Felicia Hantorp |
1995 |
AW7495 |
MKK |
|
25m |
34.15 |
642 |
7 |
Mari Solemslie Saether |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
35.05 |
643 |
8 |
Stine Omdahl Petersen |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
35.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
665 |
1 |
Ada Emelie Bekk Bergren |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
35.32 |
422 |
2 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.47 |
529 |
3 |
Lina Hinderup |
1994 |
BM9294 |
SK RAN |
|
50m |
33.39 |
532 |
4 |
Eleonor Lindborg |
1992 |
BB9892 |
SK RAN |
|
50m |
29.86 |
619 |
5 |
Brita Stang Aune |
1997 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
32.52 |
322 |
6 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
34.01 |
369 |
7 |
Moa Williamsson |
2000 |
AF5800 |
HS |
|
25m |
34.83 |
611 |
8 |
Nathalie Lind |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
50m |
35.87 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:24 |
|