Program för TYR Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Tyr Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
09:04 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 2, 200m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
400 |
3 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
396 |
4 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
623 |
5 |
Lise Chevalier |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
483 |
1 |
Hanna Nilsson |
1999 |
BF5699 |
MKK |
|
25m |
3:24.04 |
430 |
2 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:17.01 |
389 |
3 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:02.56 |
620 |
4 |
Celine Tandrevold Abrahamsen |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:55.24 |
399 |
5 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:57.33 |
466 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
3:12.30 |
409 |
7 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:23.66 |
685 |
8 |
Emelie Horn |
1994 |
|
VELLINGE-N |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
379 |
1 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
50m |
2:53.54 |
394 |
2 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:51.50 |
579 |
3 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:49.02 |
351 |
4 |
Erika Nilsson |
1998 |
AQ3698 |
HS |
|
50m |
2:48.02 |
471 |
5 |
Alexandra Kowalska |
1999 |
BA1699 |
MKK |
|
25m |
2:48.91 |
395 |
6 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:50.82 |
571 |
7 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:52.75 |
588 |
8 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEB K |
|
50m |
2:53.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
406 |
1 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:43.84 |
622 |
2 |
Celina Enholm Carlmark |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:43.20 |
631 |
3 |
Amalia Marie Fossnaes |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
2:42.09 |
583 |
4 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEB K |
|
25m |
2:41.87 |
523 |
5 |
Rebecka Östlund |
1999 |
AE9899 |
POSEIDON |
|
25m |
2:42.08 |
582 |
6 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEB K |
|
50m |
2:42.21 |
637 |
7 |
Olivia Essebo |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
2:43.51 |
446 |
8 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
MKK |
|
50m |
2:47.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
50m |
2:39.18 |
480 |
2 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
2:38.37 |
404 |
3 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:37.89 |
407 |
4 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:37.59 |
662 |
5 |
Frida Lykke Hage |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:37.77 |
559 |
6 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:38.30 |
598 |
7 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
50m |
2:38.42 |
516 |
8 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:41.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
605 |
1 |
Nini Sørensen |
1999 |
9964AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:36.92 |
500 |
2 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
2:34.78 |
665 |
3 |
Ada Emelie Bekk Bergren |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:34.68 |
477 |
4 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
2:34.35 |
535 |
5 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
2:34.42 |
552 |
6 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:34.69 |
600 |
7 |
Anna Elisabeth Mathiasen |
2000 |
0028AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:36.52 |
437 |
8 |
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:37.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
544 |
1 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:32.37 |
507 |
2 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
50m |
2:32.06 |
670 |
3 |
P.kristin Lindsgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:31.50 |
655 |
4 |
Guro Skrindo Pettersen |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:30.13 |
419 |
5 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:31.46 |
589 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEB K |
|
25m |
2:31.57 |
555 |
7 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:32.32 |
402 |
8 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:34.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
551 |
1 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:27.76 |
452 |
2 |
Mathilda Edlund |
1998 |
BA9498 |
MKK |
|
50m |
2:27.28 |
596 |
3 |
Frederikke Houen |
1998 |
9824AI |
HELSINGØR |
|
50m |
2:26.69 |
417 |
4 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:24.54 |
386 |
5 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:26.48 |
613 |
6 |
Emily Lane |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:27.06 |
365 |
7 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
2:27.55 |
606 |
8 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
50m |
2:27.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
2:21.79 |
517 |
2 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
50m |
2:20.95 |
578 |
3 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:19.18 |
381 |
4 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:13.17 |
682 |
5 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
50m |
2:14.91 |
649 |
6 |
Kine Hvidsten |
1997 |
|
Bærum |
|
50m |
2:20.20 |
382 |
7 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
SS IDEN |
|
50m |
2:21.30 |
619 |
8 |
Brita Stang Aune |
1997 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:23.81 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:04 |
|