Program for TYR Swim Meet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Tyr Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
09:04 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 13, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
392 |
3 |
David Issa |
2001 |
AI4901 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
634 |
4 |
Jonathan Risåsen |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
3:44.31 |
398 |
5 |
Per Levander |
2002 |
AD8702 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
633 |
1 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
3:36.12 |
628 |
2 |
Mathias Vestersjö Sunde |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
3:30.07 |
603 |
3 |
Andreas Eklundh Sørensen |
2001 |
0171AF |
HELSINGØR |
|
25m |
3:20.68 |
387 |
4 |
Elias Fröde |
2001 |
AE9901 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:16.30 |
385 |
5 |
Samuel Bladin |
1999 |
AO4399 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:19.30 |
632 |
6 |
Mathias Gundersson Förslund |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
3:28.39 |
661 |
7 |
Vincent Quach |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
3:32.85 |
447 |
8 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
MKK |
|
25m |
3:43.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
660 |
1 |
Torstein Navelsaker Beitveit |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
3:12.18 |
451 |
2 |
Joaquin Diaz |
2001 |
AH4101 |
MKK |
|
25m |
3:10.77 |
574 |
3 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:08.00 |
355 |
4 |
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
HS |
|
50m |
2:56.63 |
323 |
5 |
Andreas Edman |
1999 |
AS6599 |
HS |
|
25m |
3:07.46 |
650 |
6 |
Martin Aasheim |
2000 |
|
Lambertset |
|
50m |
3:08.53 |
374 |
7 |
Daniel Dahlén |
1999 |
AI3399 |
SS IDEN |
|
25m |
3:12.15 |
384 |
8 |
Emil Bengtsson |
1999 |
AT1599 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:13.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
616 |
1 |
Mathias Lamo Kristensen |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:54.71 |
334 |
2 |
Jacob Hesslevik |
1997 |
AE6997 |
HS |
|
25m |
2:47.65 |
651 |
3 |
Magnus L Arnesen |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:45.99 |
683 |
4 |
Emil Andersen |
1992 |
|
TRITON |
|
50m |
2:35.87 |
645 |
5 |
Erling Syversveen Lie |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
2:40.56 |
455 |
6 |
Hugo Gustafsson |
1997 |
AK1397 |
MKK |
|
25m |
2:46.41 |
393 |
7 |
Alexander Kubat |
1998 |
AJ5998 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:51.38 |
646 |
8 |
Erik Waale |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
2:55.59 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:04 |
|