Program for TYR Swim Meet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 10, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 2:27.55 | |
2 | 542 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 2:31.05 | |
3 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:34.93 | |
4 | 452 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 2:39.53 | |
5 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:40.28 | ||
6 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:40.48 | |
7 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 2:43.31 | |
8 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:45.17 | |
9 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:45.25 | |
10 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 2:45.33 | |
11 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 2:45.33 | ||
12 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 2:45.52 | |
13 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 2:46.14 | ||
14 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:46.35 | |
15 | 589 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:46.82 | |
16 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:47.12 | ||
17 | 429 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 2:47.42 | |
18 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:48.33 | |
19 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 2:48.51 | ||
20 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:48.82 | |
21 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 2:48.97 | |
22 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 2:52.14 | ||
23 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 2:53.03 | |
24 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:53.31 | ||
25 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:53.63 | ||
26 | 582 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 2:53.86 | |
27 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 2:54.36 | |
28 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 2:54.61 | |
29 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 2:55.12 | |
30 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:55.32 | |
31 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 2:56.01 | |
32 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 2:56.12 | |
33 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:56.74 | ||
34 | 568 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 2:56.79 | |
35 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:56.99 | |
36 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 2:57.60 | |
37 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 2:58.03 | ||
38 | 533 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 2:59.30 | |
39 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 25 m | 2:59.32 | |
40 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 3:01.87 | |
41 | 315 | Arvidsson Josefine | 2001 | HS | AN7801 | 25 m | 3:02.32 | |
42 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 3:02.47 | |
43 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 3:02.69 | |
44 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 3:02.74 | ||
45 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 50 m | 3:03.87 | |
46 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:04.03 | |
47 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 3:04.28 | |
48 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 3:04.84 | |
49 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 3:05.15 | |
50 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 3:05.89 | |
51 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 3:08.80 | |
52 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 3:13.05 | |
53 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 3:15.38 | ||
54 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 3:16.03 | |
55 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 3:16.51 | |
56 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | 3:17.29 | |
57 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 3:21.76 | |
58 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 3:23.13 | |
59 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 3:24.45 | |
60 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 3:30.64 | |
61 | 473 | Kron Larsson Alice | 2001 | MKK | BF6601 | 50 m | 3:34.39 | |
62 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 50 m | ||
63 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | ||
64 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |