Program för Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:23 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 20, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
308 |
4 |
Victor Hallden |
2000 |
AP7300 |
DANDERYD |
|
50m |
|
253 |
5 |
Oscar Grönqvist |
2000 |
AU9300 |
POLISEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Olle Gunnarsson |
2000 |
AR3500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
268 |
2 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
POLISEN |
|
25m |
|
270 |
3 |
Edvin Nordling |
2000 |
AV2100 |
POLISEN |
|
25m |
49.41 |
73 |
4 |
Henry Tossavainen |
2001 |
AE0901 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
44.88 |
265 |
5 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
POLISEN |
|
25m |
46.91 |
276 |
6 |
David Stålmarck |
2001 |
AI4701 |
POLISEN |
|
50m |
51.87 |
4 |
7 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
43.49 |
245 |
2 |
Alexander Dimitriou |
2000 |
AQ6900 |
POLISEN |
|
25m |
41.85 |
34 |
3 |
Oscar Andersson |
2000 |
AJ1900 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
40.94 |
173 |
4 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.37 |
166 |
5 |
Marcus Boman |
2000 |
AE4700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.90 |
217 |
6 |
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
SS04 |
|
25m |
41.27 |
238 |
7 |
Erik Andersson |
2001 |
AG6701 |
POLISEN |
|
50m |
43.03 |
55 |
8 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
44.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.50 |
24 |
2 |
Kaspar Zalomski |
2000 |
AK7100 |
SK NEPTUN |
|
25m |
35.99 |
164 |
3 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.66 |
23 |
4 |
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.61 |
15 |
5 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
50m |
33.14 |
156 |
6 |
Daniel Redelius |
2000 |
AT7300 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
34.93 |
167 |
7 |
Daniel Coleman |
2000 |
AP0700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.10 |
191 |
8 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
50m |
38.68 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
14:23 |
|