Startliste for Novo Nordisk Swim Cup 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 25 m | 35.39 | |
2 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 36.00 | |
3 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 36.65 | |
4 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 36.91 | |
5 | 307 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 39.02 | |
6 | 424 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 40.19 | |
7 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 40.47 | |
8 | 348 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 40.91 | |
9 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 41.52 | |
10 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 41.87 | |
11 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 43.02 | |
12 | 389 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 43.35 | |
13 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 43.56 | |
14 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 44.05 | |
15 | 446 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 44.42 | |
16 | 460 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 44.68 | |
17 | 467 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | 45.00 | ||
18 | 193 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 45.48 | |
19 | 362 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 46.24 | |
20 | 183 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 46.70 | |
21 | 379 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 47.01 | |
22 | 269 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 47.02 | |
23 | 457 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | 47.14 | ||
24 | 270 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 47.52 | ||
25 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 47.60 | |
26 | 364 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 47.60 | |
27 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 47.89 | |
28 | 433 | Hettwer Giulia | 2002 | LYNGBY | 25 m | 48.29 | ||
29 | 395 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 48.38 | |
30 | 393 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 48.40 | |
31 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | 48.57 | |
32 | 303 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 48.61 | |
33 | 370 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 48.74 | |
34 | 265 | Christensen Alma Birch | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 48.81 | ||
35 | 266 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 49.24 | ||
36 | 398 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 49.43 | ||
37 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 49.56 | |
38 | 399 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 49.82 | ||
39 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 50.41 | |
40 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 50.42 | |
41 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 50.80 | |
42 | 325 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 51.51 | |
43 | 252 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 51.56 | |
44 | 365 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 52.43 | |
45 | 76 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 53.23 | |
46 | 154 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 50 m | 53.67 | |
47 | 422 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 55.09 | |
48 | 227 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 55.24 | |
49 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 55.90 | |
50 | 447 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 56.08 | |
51 | 427 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 56.19 | |
52 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 56.70 | |
53 | 74 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 56.78 | ||
54 | 79 | Nielsen Sabine | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 57.73 | |
55 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 58.09 | |
56 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 58.63 | |
57 | 346 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 58.83 | |
58 | 441 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 59.61 | |
59 | 315 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:00.13 | |
60 | 462 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:01.81 | |
61 | 397 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 1:01.89 | ||
62 | 436 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:02.35 | |
63 | 229 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 1:04.75 | |
64 | 342 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:07.47 | |
65 | 224 | Fangel Cathrine Fly | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 1:08.79 | ||
66 | 77 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
67 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | ||
68 | 83 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
69 | 87 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
70 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | ||
71 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | ||
72 | 212 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
73 | 222 | Edling Camilla | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
74 | 233 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
75 | 271 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
76 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
77 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | ||
78 | 385 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 33.81 | |
2 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 34.70 | |
3 | 272 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 36.14 | |
4 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 37.07 | |
5 | 161 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 37.13 | |
6 | 343 | Dandanell Gustav | 1997 | TVS IF | 9743AT | 25 m | 37.21 | |
7 | 159 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 37.31 | |
8 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 37.55 | |
9 | 435 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 38.00 | |
10 | 84 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 38.21 | |
11 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 38.21 | |
12 | 283 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 38.26 | |
13 | 345 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 39.03 | |
14 | 268 | Grømma Frederik H. A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 39.35 | |
15 | 109 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 39.37 | |
16 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 40.23 | |
17 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 41.09 | |
18 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 42.11 | ||
19 | 402 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 44.04 | |
20 | 461 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 45.38 | |
21 | 400 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 45.62 | |
22 | 130 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 46.97 | |
23 | 287 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | 46.99 | ||
24 | 282 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 47.16 | |
25 | 199 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 47.97 | |
26 | 374 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 48.47 | |
27 | 235 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 48.60 | |
28 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 49.14 | |
29 | 456 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 49.54 | |
30 | 426 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 49.56 | |
31 | 236 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 50.00 | ||
32 | 358 | Stone Nicolai | 2000 | TVS IF | 0085AQ | 25 m | 50.03 | |
33 | 205 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | 51.01 | |
34 | 439 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 51.47 | |
35 | 464 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 51.75 | |
36 | 421 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 52.31 | |
37 | 375 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 25 m | 53.94 | ||
38 | 197 | Løvenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 55.71 | |
39 | 313 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 57.02 | |
40 | 455 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 57.22 | |
41 | 291 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 59.82 | |
42 | 434 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:00.00 | |
43 | 101 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:02.23 | |
44 | 216 | Baarupdahl Magnus | 2003 | KALUNDBORG | 0337AF | 25 m | 1:02.95 | |
45 | 463 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:03.45 | |
46 | 369 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:03.85 | |
47 | 296 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:05.68 | |
48 | 443 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:07.66 | |
49 | 238 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:08.30 | |
50 | 81 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
51 | 85 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
52 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | ||
53 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | ||
54 | 317 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
55 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | ||
56 | 384 | Werth Lucas | 2003 | KALUNDBORG | 0317AG | 25 m | ||
57 | 403 | Thøgersen William Schultz | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 4:48.70 | |
2 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 4:50.38 | |
3 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 4:50.47 | |
4 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 4:56.92 | |
5 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 4:58.96 | |
6 | 338 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 5:00.29 | |
7 | 301 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 5:03.00 | |
8 | 275 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 5:06.34 | |
9 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 5:07.74 | |
10 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 5:07.80 | |
11 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 5:08.21 | |
12 | 204 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 5:10.56 | |
13 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 5:15.30 | |
14 | 200 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 5:15.76 | |
15 | 245 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 5:20.45 | |
16 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 5:27.28 | |
17 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 5:30.38 | |
18 | 305 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 5:34.96 | |
19 | 322 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 5:56.10 | |
20 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 6:12.45 | |
21 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | ||
22 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | ||
23 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | ||
24 | 280 | Olsen Cathrine | 1999 | ODSHERRED | 9942BB | 25 m | ||
25 | 285 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
26 | 394 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 4, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 4:14.27 | |
2 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 4:24.54 | |
3 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 4:26.17 | |
4 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 4:28.93 | |
5 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 4:29.65 | |
6 | 175 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 4:34.01 | |
7 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 4:39.11 | |
8 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 4:40.76 | |
9 | 178 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 4:40.76 | |
10 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 4:40.78 | |
11 | 153 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:41.95 | |
12 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 4:45.50 | |
13 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 4:47.64 | |
14 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 4:50.41 | |
15 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 4:53.49 | |
16 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:56.80 | |
17 | 112 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:57.22 | |
18 | 75 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 5:00.06 | |
19 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 5:01.48 | |
20 | 114 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 5:06.23 | |
21 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 5:24.00 | |
22 | 377 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 5:26.21 | |
23 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 5:37.15 | |
24 | 138 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 5:46.89 | |
25 | 404 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 6:03.94 | |
26 | 390 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 6:09.00 | |
27 | 273 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 6:15.32 | |
28 | 221 | Corell Niki | 2001 | KALUNDBORG | 0199AL | 25 m | ||
29 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | |||
30 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:07.84 | |
2 | 195 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:10.36 | |
3 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:12.59 | |
4 | 302 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:13.79 | |
5 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:15.00 | |
6 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 1:16.47 | |
7 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:16.51 | |
8 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:17.48 | |
9 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:18.30 | |
10 | 460 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:18.77 | |
11 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:19.34 | |
12 | 264 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 1:19.82 | |
13 | 164 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 1:19.95 | |
14 | 467 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:20.00 | ||
15 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:20.67 | |
16 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 1:20.69 | |
17 | 193 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 1:21.54 | |
18 | 162 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 1:21.73 | |
19 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:21.78 | |
20 | 147 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:22.44 | |
21 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:22.86 | |
22 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 1:23.09 | |
23 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 1:24.86 | |
24 | 424 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:25.00 | |
25 | 457 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:25.00 | ||
26 | 306 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:25.35 | |
27 | 372 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:25.39 | |
28 | 453 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:25.44 | |
29 | 401 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 1:25.71 | |
30 | 466 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:26.36 | |
31 | 110 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:26.45 | |
32 | 206 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 25 m | 1:26.82 | |
33 | 170 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 1:27.51 | |
34 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:28.69 | |
35 | 454 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:29.06 | |
36 | 446 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:29.15 | |
37 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:30.02 | |
38 | 349 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:30.04 | |
39 | 314 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:30.18 | |
40 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:30.22 | |
41 | 423 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:30.33 | |
42 | 111 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:30.40 | |
43 | 105 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:31.57 | |
44 | 155 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 1:32.06 | |
45 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 1:32.17 | |
46 | 156 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 1:32.83 | |
47 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 1:32.99 | |
48 | 116 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:33.27 | |
49 | 292 | Andersen Ida Buxbom | 2002 | ROSKILDE | 0296AQ | 25 m | 1:34.00 | |
50 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:34.29 | |
51 | 417 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:34.41 | |
52 | 99 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 1:34.77 | |
53 | 167 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 1:34.82 | |
54 | 122 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:35.43 | ||
55 | 422 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:36.10 | |
56 | 366 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:36.49 | |
57 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:37.11 | |
58 | 432 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:38.37 | |
59 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:39.10 | |
60 | 447 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:44.01 | |
61 | 373 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:44.44 | |
62 | 154 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 1:44.54 | |
63 | 441 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:44.66 | |
64 | 462 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:47.98 | |
65 | 113 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:49.50 | |
66 | 103 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:50.47 | |
67 | 436 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:51.67 | |
68 | 126 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:52.54 | |
69 | 128 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 1:52.96 | |
70 | 315 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:53.13 | |
71 | 97 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:53.51 | ||
72 | 125 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.99 | ||
73 | 427 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:56.23 | |
74 | 433 | Hettwer Giulia | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:57.34 | ||
75 | 124 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 2:00.33 | |
76 | 380 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 2:02.10 | |
77 | 107 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 2:06.61 | |
78 | 104 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.79 | ||
79 | 137 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 2:09.18 | |
80 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 2:09.33 | |
81 | 94 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 2:10.24 | |
82 | 133 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.35 | ||
83 | 91 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:39.38 | ||
84 | 72 | Christensen Helene | 1999 | DRAGSHOLM | 9934BC | 25 m | ||
85 | 88 | Rasmussen Ida Bruun | 1999 | DRAGSHOLM | 9926BC | 25 m | ||
86 | 218 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
87 | 222 | Edling Camilla | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
88 | 223 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
89 | 230 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 57.96 | |
2 | 165 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:01.27 | |
3 | 294 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:02.49 | |
4 | 159 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:03.08 | |
5 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:03.74 | |
6 | 333 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:03.79 | |
7 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:06.93 | |
8 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:07.13 | |
9 | 181 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 1:08.05 | |
10 | 131 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:08.77 | |
11 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:09.41 | |
12 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:09.73 | |
13 | 75 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:10.47 | |
14 | 425 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:11.03 | |
15 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:11.12 | |
16 | 120 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:11.61 | |
17 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:12.08 | |
18 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:12.68 | |
19 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:12.81 | |
20 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:12.91 | |
21 | 345 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 1:14.71 | |
22 | 420 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:15.05 | |
23 | 121 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:15.75 | |
24 | 334 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:16.62 | |
25 | 327 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:16.94 | |
26 | 419 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:17.54 | |
27 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:17.94 | |
28 | 452 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:18.29 | |
29 | 163 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:18.67 | |
30 | 451 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:21.85 | |
31 | 102 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:22.02 | |
32 | 445 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 1:22.66 | |
33 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 1:23.32 | |
34 | 435 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:23.49 | |
35 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:25.41 | |
36 | 459 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 25 m | 1:26.08 | |
37 | 461 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:27.28 | |
38 | 208 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 1:28.28 | |
39 | 440 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:28.95 | |
40 | 98 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 1:29.06 | |
41 | 429 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:29.36 | |
42 | 371 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:29.39 | |
43 | 313 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:30.86 | |
44 | 426 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:33.22 | |
45 | 448 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:33.42 | |
46 | 78 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:34.66 | ||
47 | 129 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:35.12 | |
48 | 439 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:35.24 | |
49 | 456 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:35.40 | |
50 | 295 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:37.09 | |
51 | 463 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:38.03 | |
52 | 136 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:39.08 | ||
53 | 323 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:40.30 | |
54 | 130 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:40.98 | |
55 | 95 | Dubrail Matisse Pedersen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:42.38 | ||
56 | 455 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:45.33 | |
57 | 291 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:46.61 | |
58 | 381 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:47.00 | |
59 | 369 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:47.71 | |
60 | 434 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:48.21 | |
61 | 421 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:49.01 | |
62 | 132 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:49.39 | ||
63 | 80 | Nielsen Silas | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:49.59 | |
64 | 127 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:49.71 | |
65 | 443 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:49.81 | |
66 | 428 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:49.90 | |
67 | 376 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:50.27 | |
68 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | 1:53.95 | |
69 | 296 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:55.17 | |
70 | 367 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 25 m | 1:55.75 | ||
71 | 378 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:59.97 | |
72 | 119 | Pedersen Mads Holmen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.59 | ||
73 | 134 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.08 | ||
74 | 117 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.21 | ||
75 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | ||
76 | 219 | Bilstrup Magnus | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
77 | 238 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | ||
78 | 249 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
79 | 250 | Storm August | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
80 | 282 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | ||
81 | 286 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
82 | 317 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:26.35 | |
2 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:29.46 | |
3 | 201 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 2:33.87 | |
4 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:34.94 | |
5 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:35.29 | |
6 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 2:37.00 | |
7 | 338 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:40.64 | |
8 | 158 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:42.80 | |
9 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:45.98 | |
10 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:49.70 | |
11 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 2:50.12 | |
12 | 164 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 2:50.90 | |
13 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:51.82 | |
14 | 329 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:55.19 | |
15 | 454 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:57.09 | |
16 | 424 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:57.84 | |
17 | 453 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:58.65 | |
18 | 245 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 2:59.10 | |
19 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:59.27 | |
20 | 303 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 3:01.31 | |
21 | 389 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 3:02.45 | |
22 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 3:02.55 | |
23 | 297 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:03.58 | |
24 | 446 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:03.89 | |
25 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 3:04.27 | |
26 | 460 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 3:04.35 | |
27 | 326 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 3:04.39 | |
28 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 3:05.11 | |
29 | 105 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:05.18 | |
30 | 110 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:06.61 | |
31 | 423 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 3:07.68 | |
32 | 162 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 3:08.17 | |
33 | 100 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 3:08.64 | |
34 | 366 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:09.15 | |
35 | 118 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 3:09.43 | |
36 | 467 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | 3:09.78 | ||
37 | 457 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | 3:10.56 | ||
38 | 379 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 3:10.71 | |
39 | 466 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 3:11.61 | |
40 | 308 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 3:12.37 | |
41 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 3:13.83 | |
42 | 170 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 3:15.04 | |
43 | 135 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 3:15.36 | |
44 | 401 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 3:16.33 | |
45 | 99 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 3:20.16 | |
46 | 122 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:20.38 | ||
47 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 3:20.53 | |
48 | 111 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 3:20.85 | |
49 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 3:22.35 | |
50 | 417 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:24.56 | |
51 | 123 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 3:24.57 | |
52 | 300 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 3:26.03 | |
53 | 113 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 3:26.13 | |
54 | 394 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 3:27.18 | |
55 | 370 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 3:28.13 | |
56 | 330 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 3:28.45 | |
57 | 190 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 3:30.78 | |
58 | 392 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:37.91 | |
59 | 380 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 50 m | 3:38.23 | |
60 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 3:38.68 | |
61 | 96 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:39.82 | |
62 | 368 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:39.87 | |
63 | 155 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 50 m | 3:40.59 | |
64 | 252 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:43.85 | |
65 | 116 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 3:46.23 | |
66 | 103 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:46.70 | |
67 | 126 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:51.82 | |
68 | 108 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 3:52.29 | |
69 | 432 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:54.75 | |
70 | 447 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:59.91 | |
71 | 128 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 4:00.50 | |
72 | 91 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:03.12 | ||
73 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 4:05.63 | |
74 | 107 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 4:18.75 | |
75 | 125 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:19.57 | ||
76 | 124 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 4:25.09 | |
77 | 133 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:25.41 | ||
78 | 137 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 4:36.08 | |
79 | 94 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 4:45.28 | |
80 | 104 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:56.73 | ||
81 | 227 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | ||
82 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | ||
83 | 348 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | ||
84 | 395 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:13.17 | |
2 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:13.61 | |
3 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:16.44 | |
4 | 294 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:18.75 | |
5 | 198 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 2:18.89 | |
6 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:20.55 | |
7 | 153 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:20.71 | |
8 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:21.24 | |
9 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:24.51 | |
10 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:26.83 | |
11 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 2:27.71 | |
12 | 310 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:29.14 | |
13 | 131 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:29.50 | |
14 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:29.53 | |
15 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:29.60 | |
16 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:30.58 | |
17 | 176 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:30.78 | |
18 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 2:32.15 | |
19 | 253 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:33.51 | |
20 | 425 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:33.91 | |
21 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 2:34.24 | |
22 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:34.77 | |
23 | 161 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 2:35.09 | |
24 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:35.85 | |
25 | 332 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 2:37.44 | |
26 | 84 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 50 m | 2:38.37 | |
27 | 309 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:38.45 | |
28 | 163 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:38.84 | |
29 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:41.13 | |
30 | 112 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:43.07 | |
31 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:43.25 | |
32 | 120 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:43.73 | |
33 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:44.51 | |
34 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:44.61 | |
35 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 2:44.82 | |
36 | 324 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:45.50 | |
37 | 420 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:46.06 | |
38 | 327 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 2:46.33 | |
39 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:47.69 | |
40 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:48.96 | |
41 | 121 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:53.12 | |
42 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:53.65 | |
43 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:54.88 | ||
44 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:55.67 | |
45 | 435 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:56.30 | |
46 | 419 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:56.40 | |
47 | 114 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 2:58.29 | |
48 | 339 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:58.64 | |
49 | 445 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 3:00.93 | |
50 | 459 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 25 m | 3:01.56 | |
51 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 3:01.92 | |
52 | 102 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 3:02.04 | |
53 | 451 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 3:02.71 | |
54 | 452 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 3:02.96 | |
55 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 3:03.07 | |
56 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 3:03.22 | ||
57 | 429 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 3:05.27 | |
58 | 109 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:07.65 | |
59 | 374 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 3:08.02 | |
60 | 138 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 3:12.97 | |
61 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 3:13.05 | |
62 | 440 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 3:15.52 | |
63 | 426 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:16.23 | |
64 | 98 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 25 m | 3:17.10 | |
65 | 461 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 3:22.23 | |
66 | 448 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 3:23.50 | |
67 | 235 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 3:30.00 | |
68 | 136 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 3:41.19 | ||
69 | 464 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 3:42.13 | |
70 | 463 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 3:51.27 | |
71 | 455 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 3:53.43 | |
72 | 95 | Dubrail Matisse Pedersen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 3:56.08 | ||
73 | 421 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:56.21 | |
74 | 127 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 3:56.35 | |
75 | 132 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:10.49 | ||
76 | 236 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 59:59.59 | ||
77 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | ||
78 | 216 | Baarupdahl Magnus | 2003 | KALUNDBORG | 0337AF | 25 m | ||
79 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | ||
80 | 386 | Kjerulff Filip | 1999 | DRAGSHOLM | 9999AP | 25 m | EFT | |
81 | 400 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 9, 25m Frisvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 14.10 | |
2 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 14.30 | |
3 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 14.40 | |
4 | 340 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 25 m | 14.50 | |
5 | 301 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 14.54 | |
6 | 73 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 14.66 | |
7 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 14.70 | |
8 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 15.10 | |
9 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 15.50 | |
10 | 349 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 15.53 | |
11 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 15.54 | |
12 | 307 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 15.55 | |
13 | 200 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 15.62 | |
14 | 322 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 15.63 | |
15 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 15.70 | |
16 | 362 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 15.91 | |
17 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 16.01 | |
18 | 364 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 16.05 | |
19 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 16.09 | |
20 | 72 | Christensen Helene | 1999 | DRAGSHOLM | 9934BC | 25 m | 16.12 | |
21 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 16.26 | |
22 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 16.45 | |
23 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 16.49 | |
24 | 305 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 17.01 | |
25 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 17.66 | |
26 | 366 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 18.07 | |
27 | 379 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 18.11 | |
28 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 18.14 | |
29 | 373 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 18.33 | |
30 | 372 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 18.45 | |
31 | 346 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 18.84 | |
32 | 382 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 19.20 | |
33 | 76 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 19.45 | |
34 | 97 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 19.52 | ||
35 | 432 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 19.80 | |
36 | 422 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 19.82 | |
37 | 88 | Rasmussen Ida Bruun | 1999 | DRAGSHOLM | 9926BC | 25 m | 20.45 | |
38 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 20.89 | |
39 | 380 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 21.63 | |
40 | 285 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 22.19 | ||
41 | 224 | Fangel Cathrine Fly | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 22.26 | ||
42 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 22.54 | |
43 | 427 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 22.57 | |
44 | 368 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 22.70 | |
45 | 79 | Nielsen Sabine | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 23.36 | |
46 | 229 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 24.02 | |
47 | 230 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | 25.38 | |
48 | 74 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
49 | 77 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
50 | 83 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
51 | 87 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
52 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | ||
53 | 212 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
54 | 218 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
55 | 223 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
56 | 233 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
57 | 271 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
58 | 280 | Olsen Cathrine | 1999 | ODSHERRED | 9942BB | 25 m | ||
59 | 281 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
60 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
61 | 302 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | ||
62 | 325 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | ||
63 | 326 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | ||
64 | 338 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | ||
65 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | ||
66 | 385 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | EFT | ||
67 | 391 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | ||
68 | 397 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
69 | 398 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | |||
70 | 399 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 10, 25m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 12.10 | |
2 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 12.10 | |
3 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 12.20 | |
4 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 12.40 | |
5 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 12.50 | |
6 | 284 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 12.63 | |
7 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 13.20 | |
8 | 332 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 13.59 | |
9 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 13.60 | |
10 | 181 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 13.73 | |
11 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 13.80 | |
12 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 13.90 | |
13 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 13.90 | |
14 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 13.90 | |
15 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 13.90 | |
16 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 14.19 | |
17 | 343 | Dandanell Gustav | 1997 | TVS IF | 9743AT | 25 m | 14.19 | |
18 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 14.50 | |
19 | 309 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 14.67 | |
20 | 185 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 14.87 | |
21 | 333 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 15.22 | |
22 | 339 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 15.44 | |
23 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 15.81 | ||
24 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 16.31 | |
25 | 358 | Stone Nicolai | 2000 | TVS IF | 0085AQ | 25 m | 16.73 | |
26 | 377 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 16.82 | |
27 | 374 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 16.90 | |
28 | 386 | Kjerulff Filip | 1999 | DRAGSHOLM | 9999AP | 25 m | 18.05 | EFT |
29 | 371 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 18.12 | |
30 | 127 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 18.33 | |
31 | 439 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 18.34 | |
32 | 199 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 18.76 | |
33 | 221 | Corell Niki | 2001 | KALUNDBORG | 0199AL | 25 m | 19.39 | |
34 | 208 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 19.53 | |
35 | 464 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 19.99 | |
36 | 375 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 25 m | 20.20 | ||
37 | 119 | Pedersen Mads Holmen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 20.81 | ||
38 | 378 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 20.94 | |
39 | 381 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 21.46 | |
40 | 80 | Nielsen Silas | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 21.89 | |
41 | 367 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 25 m | 22.00 | ||
42 | 376 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 22.19 | |
43 | 369 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 22.25 | |
44 | 384 | Werth Lucas | 2003 | KALUNDBORG | 0317AG | 25 m | 23.29 | |
45 | 205 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | 25.67 | |
46 | 78 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
47 | 81 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
48 | 85 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
49 | 90 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | ||
50 | 219 | Bilstrup Magnus | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
51 | 238 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | ||
52 | 249 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
53 | 250 | Storm August | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
54 | 294 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | ||
55 | 310 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
56 | 324 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
57 | 327 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | ||
58 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | ||
59 | 403 | Thøgersen William Schultz | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
60 | 404 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 11, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:09.24 | |
2 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:10.34 | |
3 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:11.99 | |
4 | 164 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 1:14.73 | |
5 | 201 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:15.53 | |
6 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:16.00 | |
7 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:16.11 | |
8 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:17.29 | |
9 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:17.64 | |
10 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 1:22.00 | |
11 | 73 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 1:23.43 | |
12 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:25.34 | |
13 | 389 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:26.77 | |
14 | 329 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:26.96 | |
15 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:27.29 | |
16 | 135 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:27.71 | |
17 | 372 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:29.89 | |
18 | 100 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:30.24 | |
19 | 453 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:30.39 | |
20 | 118 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 1:32.61 | |
21 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 1:35.28 | |
22 | 123 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 1:35.36 | |
23 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:36.21 | |
24 | 110 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:36.24 | |
25 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 1:36.58 | |
26 | 292 | Andersen Ida Buxbom | 2002 | ROSKILDE | 0296AQ | 25 m | 1:37.35 | |
27 | 306 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:37.84 | |
28 | 113 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:38.25 | |
29 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:39.23 | |
30 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 1:39.68 | |
31 | 303 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:41.48 | |
32 | 314 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:42.80 | |
33 | 392 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:45.66 | |
34 | 99 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 1:45.91 | |
35 | 96 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 1:46.50 | |
36 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:48.58 | |
37 | 267 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 1:49.37 | ||
38 | 155 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 1:50.20 | |
39 | 108 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 1:56.34 | |
40 | 330 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:05.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 12, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 58.39 | |
2 | 165 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 58.46 | |
3 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:01.45 | |
4 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:02.43 | |
5 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:03.19 | |
6 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:03.54 | |
7 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 1:03.86 | |
8 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:03.90 | |
9 | 198 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 1:04.56 | |
10 | 175 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 1:06.64 | |
11 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:07.15 | |
12 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:07.80 | |
13 | 284 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 1:07.95 | |
14 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:10.73 | |
15 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:11.23 | |
16 | 253 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:11.48 | |
17 | 425 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:12.64 | |
18 | 120 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:16.29 | |
19 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:16.64 | |
20 | 112 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:16.86 | |
21 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:17.75 | |
22 | 163 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:18.05 | |
23 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:18.63 | |
24 | 90 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 1:19.04 | |
25 | 176 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:20.43 | |
26 | 121 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:21.06 | |
27 | 377 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:23.75 | |
28 | 345 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 1:24.82 | |
29 | 459 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 25 m | 1:25.78 | |
30 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:26.60 | |
31 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:27.21 | |
32 | 98 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 25 m | 1:27.30 | |
33 | 268 | Grømma Frederik H. A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 1:29.25 | |
34 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 1:29.85 | |
35 | 286 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 1:30.59 | ||
36 | 313 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:31.77 | |
37 | 371 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:32.00 | |
38 | 295 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:34.21 | |
39 | 426 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:34.62 | |
40 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:35.93 | |
41 | 448 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:40.00 | |
42 | 323 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:40.57 | |
43 | 114 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:40.82 | |
44 | 138 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:41.46 | |
45 | 390 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:44.65 | |
46 | 129 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:49.34 | |
47 | 130 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:49.81 | |
48 | 101 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:50.43 | |
49 | 136 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:56.91 | ||
50 | 95 | Dubrail Matisse Pedersen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.73 | ||
51 | 464 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:01.97 | |
52 | 428 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:05.23 | |
53 | 434 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 2:05.23 | |
54 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | ||
55 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 1:19.61 | |
2 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:23.58 | |
3 | 307 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:25.24 | |
4 | 158 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:25.47 | |
5 | 348 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 1:29.59 | |
6 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:29.61 | |
7 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 1:30.41 | |
8 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:31.20 | |
9 | 446 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:31.42 | |
10 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:31.58 | |
11 | 308 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:32.21 | |
12 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:32.40 | |
13 | 135 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:33.70 | |
14 | 391 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:34.68 | |
15 | 366 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:35.16 | |
16 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:36.76 | |
17 | 162 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 1:37.11 | |
18 | 305 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:37.41 | |
19 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:37.87 | |
20 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:37.90 | |
21 | 362 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:38.06 | |
22 | 105 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:38.61 | |
23 | 423 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:38.77 | |
24 | 100 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:40.07 | |
25 | 329 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:40.14 | |
26 | 190 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 1:40.67 | |
27 | 460 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:40.75 | |
28 | 170 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 1:40.99 | |
29 | 116 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:41.51 | |
30 | 326 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:41.83 | |
31 | 300 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:41.99 | |
32 | 269 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 1:42.05 | |
33 | 393 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:42.48 | |
34 | 379 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:44.14 | |
35 | 398 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:44.36 | ||
36 | 392 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:44.41 | |
37 | 270 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 1:44.44 | ||
38 | 364 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 1:45.12 | |
39 | 147 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:45.36 | |
40 | 123 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:45.67 | |
41 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 1:45.68 | |
42 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:46.66 | |
43 | 122 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.55 | ||
44 | 265 | Christensen Alma Birch | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 1:47.59 | ||
45 | 433 | Hettwer Giulia | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:48.13 | ||
46 | 72 | Christensen Helene | 1999 | DRAGSHOLM | 9934BC | 25 m | 1:48.21 | |
47 | 417 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:48.22 | |
48 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 1:48.24 | |
49 | 154 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 1:49.12 | |
50 | 156 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 50 m | 1:49.51 | |
51 | 103 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:50.09 | |
52 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:50.27 | |
53 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:50.44 | |
54 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | 1:50.84 | |
55 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 1:50.98 | |
56 | 118 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 1:51.14 | |
57 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 1:51.21 | |
58 | 266 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 1:51.71 | ||
59 | 315 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:51.79 | |
60 | 368 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:52.12 | |
61 | 427 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:52.22 | |
62 | 167 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 1:53.72 | |
63 | 380 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 50 m | 1:54.00 | |
64 | 297 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:55.13 | |
65 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:55.49 | |
66 | 126 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:57.00 | |
67 | 108 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 1:57.97 | |
68 | 96 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 1:58.12 | |
69 | 447 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:58.49 | |
70 | 111 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 50 m | 2:00.39 | |
71 | 365 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 50 m | 2:00.44 | |
72 | 128 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 2:03.89 | |
73 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 2:04.68 | |
74 | 373 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:05.62 | |
75 | 125 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.12 | ||
76 | 94 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 2:08.19 | |
77 | 229 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 2:08.58 | |
78 | 79 | Nielsen Sabine | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 2:08.89 | |
79 | 137 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 2:09.09 | |
80 | 422 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:10.43 | |
81 | 441 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 2:10.43 | |
82 | 462 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:10.43 | |
83 | 107 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 2:11.23 | |
84 | 104 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.89 | ||
85 | 230 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | 2:14.49 | |
86 | 397 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:14.70 | ||
87 | 97 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.42 | ||
88 | 91 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.66 | ||
89 | 133 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.33 | ||
90 | 124 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 2:23.65 | |
91 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:23.89 | |
92 | 342 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 2:27.14 | |
93 | 74 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
94 | 83 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
95 | 222 | Edling Camilla | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
96 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
97 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:10.80 | |
2 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:14.12 | |
3 | 131 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:15.41 | |
4 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:16.04 | |
5 | 253 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:16.27 | |
6 | 310 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:16.31 | |
7 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:16.81 | |
8 | 161 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 1:16.85 | |
9 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:17.92 | |
10 | 176 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:18.93 | |
11 | 159 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 1:20.47 | |
12 | 272 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 1:21.49 | |
13 | 343 | Dandanell Gustav | 1997 | TVS IF | 9743AT | 25 m | 1:21.70 | |
14 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 1:21.94 | |
15 | 84 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 1:22.35 | |
16 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:23.07 | |
17 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:25.55 | |
18 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 1:25.69 | |
19 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:25.78 | |
20 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:27.92 | |
21 | 283 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 1:28.14 | |
22 | 109 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:28.45 | |
23 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:28.71 | ||
24 | 268 | Grømma Frederik H. A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 1:29.20 | |
25 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:34.44 | |
26 | 185 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:34.56 | |
27 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:34.68 | |
28 | 402 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:35.71 | |
29 | 102 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:35.91 | |
30 | 400 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:36.54 | |
31 | 208 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 1:36.76 | |
32 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:37.31 | |
33 | 461 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:38.80 | |
34 | 371 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:41.13 | |
35 | 199 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:41.34 | |
36 | 386 | Kjerulff Filip | 1999 | DRAGSHOLM | 9999AP | 25 m | 1:42.68 | EFT |
37 | 451 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 50 m | 1:45.02 | |
38 | 178 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:46.47 | |
39 | 456 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:48.54 | |
40 | 129 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:49.33 | |
41 | 448 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:49.84 | |
42 | 282 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:50.68 | |
43 | 235 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:54.20 | |
44 | 205 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | 1:54.56 | |
45 | 221 | Corell Niki | 2001 | KALUNDBORG | 0199AL | 25 m | 1:56.45 | |
46 | 439 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:58.10 | |
47 | 455 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:58.78 | |
48 | 378 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 2:02.51 | |
49 | 132 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.22 | ||
50 | 291 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:05.63 | |
51 | 296 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 2:13.80 | |
52 | 238 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:17.99 | |
53 | 119 | Pedersen Mads Holmen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.11 | ||
54 | 134 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.41 | ||
55 | 117 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:39.01 | ||
56 | 85 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
57 | 287 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
58 | 317 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
59 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | ||
60 | 367 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 25 m | |||
61 | 375 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 25 m | |||
62 | 403 | Thøgersen William Schultz | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 32.87 | |
2 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 34.53 | |
3 | 340 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 25 m | 34.57 | |
4 | 302 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 34.93 | |
5 | 460 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 35.11 | |
6 | 204 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 35.88 | |
7 | 453 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 36.00 | |
8 | 454 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 36.00 | |
9 | 264 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 36.06 | |
10 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 36.20 | |
11 | 391 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 36.21 | |
12 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 36.52 | |
13 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 36.55 | |
14 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 36.82 | |
15 | 200 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 37.53 | |
16 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 37.97 | |
17 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 38.40 | |
18 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 38.64 | |
19 | 322 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 38.69 | |
20 | 466 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 38.91 | |
21 | 401 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 38.98 | |
22 | 206 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 25 m | 40.24 | |
23 | 245 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 40.62 | |
24 | 372 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 40.80 | |
25 | 275 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 41.17 | |
26 | 314 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 41.27 | |
27 | 147 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 41.35 | |
28 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 41.68 | |
29 | 183 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 41.79 | |
30 | 417 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 42.22 | |
31 | 349 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 42.49 | |
32 | 325 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 43.31 | |
33 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 43.73 | |
34 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 44.06 | |
35 | 156 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 44.25 | |
36 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 44.34 | |
37 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 44.82 | |
38 | 432 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 44.92 | |
39 | 393 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 45.17 | |
40 | 394 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 45.18 | |
41 | 370 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 45.52 | |
42 | 395 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 46.14 | |
43 | 190 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 46.53 | |
44 | 227 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 46.54 | |
45 | 399 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 46.78 | ||
46 | 382 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 46.80 | |
47 | 462 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 46.90 | |
48 | 330 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 47.87 | |
49 | 365 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 47.96 | |
50 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 49.34 | |
51 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | 49.74 | |
52 | 346 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 49.92 | |
53 | 436 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 50.11 | |
54 | 252 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 51.05 | |
55 | 88 | Rasmussen Ida Bruun | 1999 | DRAGSHOLM | 9926BC | 25 m | 53.31 | |
56 | 76 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 58.01 | |
57 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:03.63 | |
58 | 224 | Fangel Cathrine Fly | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 1:05.58 | ||
59 | 233 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:07.97 | |
60 | 77 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
61 | 87 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
62 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | ||
63 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | ||
64 | 167 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | ||
65 | 212 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
66 | 218 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
67 | 223 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
68 | 271 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
69 | 281 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
70 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 27.45 | |
2 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 29.50 | |
3 | 294 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 30.60 | |
4 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 30.72 | |
5 | 181 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 31.47 | |
6 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 32.28 | |
7 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 33.08 | |
8 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 33.18 | |
9 | 75 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 33.22 | |
10 | 332 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 33.98 | |
11 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 34.77 | |
12 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 34.86 | |
13 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 35.04 | |
14 | 334 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 35.05 | |
15 | 309 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 37.20 | |
16 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 37.29 | |
17 | 324 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 37.71 | |
18 | 374 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 39.50 | |
19 | 404 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 40.47 | |
20 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 41.07 | |
21 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 41.10 | |
22 | 451 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 41.16 | |
23 | 402 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 41.74 | |
24 | 78 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 41.83 | ||
25 | 445 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 42.55 | |
26 | 440 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 43.13 | |
27 | 295 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 44.38 | |
28 | 390 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 44.64 | |
29 | 421 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 46.41 | |
30 | 381 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 47.14 | |
31 | 197 | Løvenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 47.87 | |
32 | 434 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 47.96 | |
33 | 463 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 47.97 | |
34 | 428 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 47.98 | |
35 | 286 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 49.05 | ||
36 | 216 | Baarupdahl Magnus | 2003 | KALUNDBORG | 0337AF | 25 m | 50.17 | |
37 | 101 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 50.83 | |
38 | 376 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 51.79 | |
39 | 443 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 52.43 | |
40 | 134 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 53.01 | ||
41 | 384 | Werth Lucas | 2003 | KALUNDBORG | 0317AG | 25 m | 53.63 | |
42 | 80 | Nielsen Silas | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 53.77 | |
43 | 117 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 57.99 | ||
44 | 81 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
45 | 90 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | ||
46 | 219 | Bilstrup Magnus | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
47 | 236 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
48 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | ||
49 | 249 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
50 | 250 | Storm August | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
51 | 358 | Stone Nicolai | 2000 | TVS IF | 0085AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Kalundborg 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
2 | 412 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:02.00 | ||
3 | 145 | Gsc Piger 2000 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 290 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:03.18 | ||
5 | 210 | Kalundborg 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
6 | 188 | Piger 1 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 278 | Piger Odsherred | 0 | ODSHERRED | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 141 | Gsc Piger 2002 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.99 | ||
9 | 146 | Gsc Piger 2001 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 189 | Piger 2 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 142 | Gsc Piger 2003 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:31.56 | ||
12 | 86 | Dragsholm Piger | 1999 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
13 | 211 | Kalundborg 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | |||
14 | 353 | Tvs Damer Hold 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Kalundborg 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:43.00 | ||
2 | 406 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:47.00 | ||
3 | 289 | Roskilde Drenge 1 | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 1:47.72 | ||
4 | 143 | Gsc Drenge 1998 | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 144 | Gsc Drenge 1999 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 1:48.00 | ||
6 | 71 | Dragsholm Drenge | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:53.69 | ||
7 | 210 | Kalundborg 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
8 | 277 | Drenge Odsherred | 0 | ODSHERRED | 25 m | 1:54.00 | ||
9 | 139 | Gsc Drenge 2000 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:56.04 | ||
10 | 186 | Drenge 1 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 187 | Drenge 2 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 140 | Gsc Drenge 2001 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.34 | ||
13 | 387 | Fsk Devilboys 3 | 1999 | FR.VÆRK | 25 m | 3:23.23 | ||
14 | 211 | Kalundborg 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | |||
15 | 356 | Tvs Herrer Hold 1 | 1998 | TVS IF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:33.54 | |
2 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:47.93 | |
3 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:56.76 | |
4 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 3:24.65 | |
5 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 3:50.26 | |
6 | 297 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | ||
7 | 392 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:10.56 | |
2 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:20.96 | |
3 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:22.30 | |
4 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:23.47 | |
5 | 175 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 2:26.17 | |
6 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:37.43 | |
7 | 153 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:41.84 | |
8 | 253 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:46.17 | |
9 | 339 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 1:00.93 | |
2 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 1:01.94 | |
3 | 171 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 1:03.40 | |
4 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:03.63 | |
5 | 301 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:04.04 | |
6 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 1:04.46 | |
7 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:04.50 | |
8 | 302 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:04.57 | |
9 | 338 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:05.22 | |
10 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:05.81 | |
11 | 416 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:06.39 | |
12 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:06.49 | |
13 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:06.86 | |
14 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:07.24 | |
15 | 275 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 1:07.42 | |
16 | 245 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:07.63 | |
17 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:08.03 | |
18 | 158 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:08.41 | |
19 | 391 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:08.55 | |
20 | 264 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 1:09.06 | |
21 | 396 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:09.43 | |
22 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 1:09.48 | |
23 | 164 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 1:09.67 | |
24 | 454 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:09.72 | |
25 | 405 | Storgaard Julie Lynghøj | 1997 | FR.VÆRK | 9764AF | 25 m | 1:10.93 | |
26 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 1:11.20 | |
27 | 179 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:11.22 | |
28 | 326 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:11.46 | |
29 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:11.78 | |
30 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:12.81 | |
31 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 1:12.94 | |
32 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:13.02 | |
33 | 266 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 1:14.00 | ||
34 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 1:14.30 | |
35 | 156 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 1:14.36 | |
36 | 466 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:14.41 | |
37 | 349 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:14.61 | |
38 | 265 | Christensen Alma Birch | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 1:15.00 | ||
39 | 457 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:15.00 | ||
40 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 1:15.21 | |
41 | 329 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:15.47 | |
42 | 170 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 1:15.93 | |
43 | 162 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 1:16.33 | |
44 | 155 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 1:16.41 | |
45 | 306 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:16.64 | |
46 | 314 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:16.79 | |
47 | 267 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 1:17.18 | ||
48 | 303 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:17.35 | |
49 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 1:17.72 | |
50 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:17.81 | |
51 | 111 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:18.06 | |
52 | 424 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:18.15 | |
53 | 467 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:18.20 | ||
54 | 206 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 25 m | 1:18.60 | |
55 | 362 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:18.74 | |
56 | 147 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:18.82 | |
57 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 1:19.03 | |
58 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:20.40 | |
59 | 274 | Lorentzen Jennifer | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 1:21.00 | ||
60 | 135 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:21.02 | |
61 | 300 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:21.05 | |
62 | 113 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:21.09 | |
63 | 308 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:21.15 | |
64 | 394 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:22.04 | |
65 | 269 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 1:22.68 | |
66 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 1:23.12 | |
67 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:23.51 | |
68 | 285 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 1:23.81 | ||
69 | 330 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:25.40 | |
70 | 280 | Olsen Cathrine | 1999 | ODSHERRED | 9942BB | 25 m | 1:25.78 | |
71 | 154 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 1:25.79 | |
72 | 116 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:27.02 | |
73 | 395 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:27.17 | |
74 | 398 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:27.41 | ||
75 | 292 | Andersen Ida Buxbom | 2002 | ROSKILDE | 0296AQ | 25 m | 1:28.04 | |
76 | 203 | Petri Maria | 2002 | HERLUFSHOL | 0276AI | 25 m | 1:28.66 | |
77 | 393 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:28.80 | |
78 | 100 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 1:29.33 | |
79 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:29.41 | |
80 | 252 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:29.87 | |
81 | 382 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 1:30.02 | |
82 | 399 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:32.32 | ||
83 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:32.79 | |
84 | 315 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:33.13 | |
85 | 346 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 1:33.23 | |
86 | 227 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:35.49 | |
87 | 97 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:39.63 | ||
88 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:40.84 | |
89 | 336 | Svarre Camille | 2003 | ROSKILDE | 0328AN | 25 m | 1:43.44 | |
90 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:54.85 | |
91 | 328 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:59.28 | |
92 | 230 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | 2:06.06 | |
93 | 397 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:07.41 | ||
94 | 222 | Edling Camilla | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:11.10 | ||
95 | 79 | Nielsen Sabine | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | ||
96 | 212 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
97 | 218 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
98 | 223 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
99 | 224 | Fangel Cathrine Fly | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
100 | 233 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
101 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | ||
102 | 270 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
103 | 271 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
104 | 281 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
105 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
106 | 312 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | ||
107 | 321 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
108 | 331 | Rasmussen Josefine | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
109 | 337 | Andersen Ida Søsborg | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
110 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 52.97 | |
2 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 54.61 | |
3 | 213 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 55.13 | |
4 | 198 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 55.89 | |
5 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 56.10 | |
6 | 159 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 57.54 | |
7 | 310 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 57.92 | |
8 | 284 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 58.80 | |
9 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 58.93 | |
10 | 332 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 59.30 | |
11 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 59.38 | |
12 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 59.58 | |
13 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 59.83 | |
14 | 84 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 1:00.00 | |
15 | 272 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 1:00.10 | |
16 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 1:00.69 | |
17 | 161 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 1:01.31 | |
18 | 178 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:01.64 | |
19 | 75 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:01.81 | |
20 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:02.11 | |
21 | 90 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 1:02.54 | |
22 | 420 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:03.11 | |
23 | 112 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:03.12 | |
24 | 345 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 1:03.12 | |
25 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:04.00 | |
26 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:04.19 | |
27 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:04.35 | |
28 | 268 | Grømma Frederik H. A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 1:04.42 | |
29 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:04.44 | |
30 | 114 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:04.57 | |
31 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:04.74 | |
32 | 185 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:04.98 | |
33 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:05.16 | |
34 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:05.33 | |
35 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:05.38 | |
36 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:05.63 | |
37 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:05.79 | |
38 | 452 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:05.85 | |
39 | 163 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:05.95 | |
40 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:06.52 | |
41 | 334 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:07.82 | |
42 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 1:07.88 | |
43 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:08.03 | |
44 | 202 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 50 m | 1:09.11 | |
45 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:09.46 | |
46 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:09.51 | |
47 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:09.66 | |
48 | 225 | Florentz Mikkel | 1995 | KALUNDBORG | 25 m | 1:10.00 | ||
49 | 459 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 25 m | 1:10.70 | |
50 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:11.10 | ||
51 | 419 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:11.46 | |
52 | 402 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:11.58 | |
53 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 1:12.13 | ||
54 | 429 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:12.63 | |
55 | 451 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:13.25 | |
56 | 295 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:13.30 | |
57 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 1:13.65 | |
58 | 360 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 1:13.70 | |
59 | 445 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 1:13.89 | |
60 | 283 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 1:13.97 | |
61 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:14.38 | |
62 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:14.56 | |
63 | 196 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:15.97 | |
64 | 390 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:16.62 | |
65 | 440 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:17.21 | |
66 | 273 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 1:18.06 | |
67 | 208 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 1:18.47 | |
68 | 138 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:18.97 | |
69 | 199 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:19.18 | |
70 | 400 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:19.50 | |
71 | 180 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:19.74 | |
72 | 129 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:19.82 | |
73 | 286 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 1:20.10 | ||
74 | 298 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:20.17 | |
75 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:20.38 | |
76 | 313 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:20.56 | |
77 | 207 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 1:22.86 | |
78 | 323 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 50 m | 1:26.66 | |
79 | 317 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:26.89 | ||
80 | 95 | Dubrail Matisse Pedersen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:27.61 | ||
81 | 221 | Corell Niki | 2001 | KALUNDBORG | 0199AL | 25 m | 1:28.40 | |
82 | 235 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:29.01 | |
83 | 344 | Dinesen Mads | 2000 | TVS IF | 0001AR | 25 m | 1:29.10 | |
84 | 282 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:29.21 | |
85 | 291 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:29.27 | |
86 | 238 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:31.74 | |
87 | 127 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:34.89 | |
88 | 132 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:37.67 | ||
89 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 1:38.58 | ||
90 | 194 | Larsen Jesper Jannik | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AH | 25 m | 1:39.98 | |
91 | 216 | Baarupdahl Magnus | 2003 | KALUNDBORG | 0337AF | 25 m | 1:41.82 | |
92 | 296 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:42.02 | |
93 | 80 | Nielsen Silas | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:42.79 | |
94 | 119 | Pedersen Mads Holmen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.52 | ||
95 | 117 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.90 | ||
96 | 384 | Werth Lucas | 2003 | KALUNDBORG | 0317AG | 25 m | 2:04.49 | |
97 | 81 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
98 | 219 | Bilstrup Magnus | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
99 | 236 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
100 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | ||
101 | 249 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
102 | 250 | Storm August | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
103 | 276 | Malmberg Frederik | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
104 | 287 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
105 | 299 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
106 | 304 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:23.52 | |
2 | 195 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 2:31.38 | |
3 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:36.81 | |
4 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:37.01 | |
5 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 2:41.90 | |
6 | 204 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 2:43.76 | |
7 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:43.78 | |
8 | 416 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:46.00 | |
9 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:46.30 | |
10 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:46.42 | |
11 | 460 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:47.19 | |
12 | 147 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:49.88 | |
13 | 172 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 2:50.56 | |
14 | 322 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:56.39 | |
15 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 3:00.00 | |
16 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 3:00.36 | |
17 | 110 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:00.54 | |
18 | 297 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:02.64 | |
19 | 105 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:07.74 | |
20 | 401 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 3:09.12 | |
21 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 3:12.57 | |
22 | 123 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 3:13.49 | |
23 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 3:13.58 | |
24 | 167 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 3:14.77 | |
25 | 203 | Petri Maria | 2002 | HERLUFSHOL | 0276AI | 25 m | 3:18.27 | |
26 | 99 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 3:19.00 | |
27 | 122 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:19.08 | ||
28 | 96 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:29.71 | |
29 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 3:35.78 | |
30 | 108 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 3:46.71 | |
31 | 118 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 3:50.91 | |
32 | 103 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:51.67 | |
33 | 126 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:52.74 | |
34 | 124 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 3:54.11 | |
35 | 91 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:55.61 | ||
36 | 107 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 3:58.71 | |
37 | 94 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 3:59.81 | |
38 | 125 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:59.99 | ||
39 | 128 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 4:04.15 | |
40 | 137 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 4:05.67 | |
41 | 133 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:06.02 | ||
42 | 104 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:17.61 | ||
43 | 223 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
44 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | ||
45 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:06.56 | |
2 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:11.81 | |
3 | 165 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:12.76 | |
4 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:14.91 | |
5 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:18.73 | |
6 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:25.68 | |
7 | 153 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:26.53 | |
8 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:26.57 | |
9 | 181 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 2:27.80 | |
10 | 131 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:28.81 | |
11 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:32.03 | |
12 | 120 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:33.65 | |
13 | 75 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:34.36 | |
14 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:35.69 | |
15 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:37.41 | |
16 | 345 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 2:43.13 | |
17 | 121 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:43.30 | |
18 | 191 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 2:43.67 | |
19 | 420 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:45.05 | |
20 | 452 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:47.43 | |
21 | 419 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:47.87 | |
22 | 435 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:50.84 | |
23 | 404 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 2:53.23 | |
24 | 451 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 2:55.79 | |
25 | 98 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 3:08.95 | |
26 | 102 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 3:14.58 | |
27 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 3:16.91 | |
28 | 136 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 3:31.90 | ||
29 | 130 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 3:33.67 | |
30 | 101 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 3:35.12 | |
31 | 134 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 4:29.12 | ||
32 | 78 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
33 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 25, 25m Butterfly Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 14.32 | |
2 | 340 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 25 m | 15.20 | |
3 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 15.90 | |
4 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 16.10 | |
5 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 16.10 | |
6 | 416 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 16.20 | |
7 | 302 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 16.52 | |
8 | 348 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 16.52 | |
9 | 389 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 16.54 | |
10 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 16.60 | |
11 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 16.80 | |
12 | 401 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 16.90 | |
13 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 16.90 | |
14 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 16.90 | |
15 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 16.90 | |
16 | 301 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 17.29 | |
17 | 322 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 17.34 | |
18 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 17.55 | |
19 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 17.73 | |
20 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 17.83 | |
21 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 18.78 | |
22 | 362 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 18.79 | |
23 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 19.22 | |
24 | 365 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 22.43 | |
25 | 172 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 22.76 | |
26 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 22.77 | |
27 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 25.78 | |
28 | 183 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 25.87 | |
29 | 203 | Petri Maria | 2002 | HERLUFSHOL | 0276AI | 25 m | 47.98 | |
30 | 73 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | ||
31 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | ||
32 | 154 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | ||
33 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | ||
34 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
35 | 305 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | ||
36 | 307 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | ||
37 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | ||
38 | 325 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | ||
39 | 326 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | ||
40 | 328 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | ||
41 | 331 | Rasmussen Josefine | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
42 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
43 | 338 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | ||
44 | 346 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | ||
45 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | ||
46 | 397 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 26, 25m Butterfly Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 13.10 | |
2 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 13.20 | |
3 | 284 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 13.25 | |
4 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 13.30 | |
5 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 13.80 | |
6 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 13.89 | |
7 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 14.26 | |
8 | 253 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 14.32 | |
9 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 14.50 | |
10 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 14.50 | |
11 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 14.70 | |
12 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 14.80 | |
13 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 14.90 | |
14 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 15.10 | |
15 | 84 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 15.35 | |
16 | 90 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 15.41 | |
17 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 15.41 | |
18 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 15.60 | |
19 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 16.15 | |
20 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 16.20 | |
21 | 185 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 17.54 | |
22 | 109 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 18.21 | |
23 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 18.68 | |
24 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 19.27 | |
25 | 119 | Pedersen Mads Holmen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 23.41 | ||
26 | 176 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 26.21 | |
27 | 117 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 26.71 | ||
28 | 208 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 28.68 | |
29 | 78 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
30 | 80 | Nielsen Silas | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | ||
31 | 181 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | ||
32 | 236 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
33 | 299 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
34 | 310 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
35 | 332 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | ||
36 | 344 | Dinesen Mads | 2000 | TVS IF | 0001AR | 25 m | ||
37 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | ||
38 | 360 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | ||
39 | 361 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | ||
40 | 363 | Jacobsen Rasmus | 1999 | TVS IF | 9927AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:11.62 | |
2 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:16.22 | |
3 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:16.82 | |
4 | 201 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 2:16.92 | |
5 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:17.37 | |
6 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 2:18.00 | |
7 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 2:18.36 | |
8 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:19.96 | |
9 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:22.55 | |
10 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:24.49 | |
11 | 246 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 2:24.89 | |
12 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:25.95 | |
13 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 2:26.23 | |
14 | 158 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:26.35 | |
15 | 275 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 2:26.61 | |
16 | 245 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 2:27.09 | |
17 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:29.94 | |
18 | 457 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 396 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 2:30.40 | |
20 | 164 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 2:32.66 | |
21 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:32.98 | |
22 | 193 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 2:34.02 | |
23 | 405 | Storgaard Julie Lynghøj | 1997 | FR.VÆRK | 9764AF | 25 m | 2:36.77 | |
24 | 200 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 2:37.14 | |
25 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 2:37.25 | |
26 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 2:40.37 | |
27 | 179 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 2:41.69 | |
28 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:44.18 | |
29 | 424 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:44.45 | |
30 | 162 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 2:46.49 | |
31 | 110 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:47.44 | |
32 | 314 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:49.02 | |
33 | 111 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 2:49.20 | |
34 | 170 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 2:50.59 | |
35 | 155 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 2:50.95 | |
36 | 349 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:51.01 | |
37 | 156 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 2:52.89 | |
38 | 325 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:53.92 | |
39 | 113 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:56.69 | |
40 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 2:58.36 | |
41 | 123 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 2:58.87 | |
42 | 394 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 3:01.45 | |
43 | 99 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 3:03.48 | |
44 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 3:03.62 | |
45 | 365 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 3:05.84 | |
46 | 229 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 3:05.98 | |
47 | 118 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 3:09.25 | |
48 | 280 | Olsen Cathrine | 1999 | ODSHERRED | 9942BB | 25 m | 3:10.59 | |
49 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 3:11.64 | |
50 | 96 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:14.67 | |
51 | 392 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:14.91 | |
52 | 382 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 3:17.57 | |
53 | 103 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:21.17 | |
54 | 336 | Svarre Camille | 2003 | ROSKILDE | 0328AN | 25 m | 3:22.15 | |
55 | 252 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:28.61 | |
56 | 125 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:28.66 | ||
57 | 315 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:28.66 | |
58 | 108 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 3:29.47 | |
59 | 97 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 3:29.71 | ||
60 | 126 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:33.05 | |
61 | 107 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 3:35.67 | |
62 | 128 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 3:36.70 | |
63 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 3:37.50 | |
64 | 230 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | 3:41.39 | |
65 | 124 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 3:56.38 | |
66 | 212 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
67 | 224 | Fangel Cathrine Fly | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
68 | 227 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | ||
69 | 285 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
70 | 312 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | ||
71 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | ||
72 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:56.21 | |
2 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:58.79 | |
3 | 175 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 2:01.83 | |
4 | 198 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 2:02.22 | |
5 | 213 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 2:02.29 | |
6 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:03.46 | |
7 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:04.26 | |
8 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 2:07.65 | |
9 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:09.02 | |
10 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 2:09.96 | |
11 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:10.31 | |
12 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:11.69 | |
13 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:11.72 | |
14 | 178 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:11.96 | |
15 | 153 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:12.06 | |
16 | 131 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:15.09 | |
17 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:15.64 | |
18 | 112 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:16.54 | |
19 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:17.92 | |
20 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:18.52 | |
21 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:19.47 | |
22 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:20.26 | |
23 | 425 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:21.01 | |
24 | 163 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:21.23 | |
25 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:22.21 | |
26 | 114 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:23.25 | |
27 | 255 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:23.88 | |
28 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 2:25.72 | |
29 | 120 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:26.68 | |
30 | 121 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:27.52 | |
31 | 225 | Florentz Mikkel | 1995 | KALUNDBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
32 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:31.79 | ||
33 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:32.70 | |
34 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:35.00 | |
35 | 435 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:36.23 | |
36 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 2:36.85 | |
37 | 419 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:38.03 | |
38 | 273 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 2:38.19 | |
39 | 429 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 2:38.45 | |
40 | 445 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 2:40.15 | |
41 | 207 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 2:40.57 | |
42 | 202 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 25 m | 2:42.87 | |
43 | 390 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:44.19 | |
44 | 196 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:46.36 | |
45 | 98 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 2:47.41 | |
46 | 102 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:49.05 | |
47 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:49.96 | |
48 | 138 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 2:51.08 | |
49 | 404 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 2:55.03 | |
50 | 448 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 2:55.48 | |
51 | 298 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:57.23 | |
52 | 180 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 3:01.48 | |
53 | 136 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 3:05.78 | ||
54 | 317 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 3:08.23 | ||
55 | 129 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 3:10.33 | |
56 | 291 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:14.98 | |
57 | 197 | Løvenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 3:15.78 | |
58 | 132 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 3:20.31 | ||
59 | 95 | Dubrail Matisse Pedersen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 3:27.43 | ||
60 | 127 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 3:37.79 | |
61 | 134 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 3:58.78 | ||
62 | 296 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 4:20.00 | |
63 | 216 | Baarupdahl Magnus | 2003 | KALUNDBORG | 0337AF | 25 m | ||
64 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | ||
65 | 250 | Storm August | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
66 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
67 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | ||
68 | 384 | Werth Lucas | 2003 | KALUNDBORG | 0317AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 29, 100m Medley Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 453 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:23.61 | |
2 | 467 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:25.00 | ||
3 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:25.41 | |
4 | 329 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:29.35 | |
5 | 122 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:29.69 | ||
6 | 303 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:31.56 | |
7 | 393 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:33.92 | |
8 | 183 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:35.13 | |
9 | 292 | Andersen Ida Buxbom | 2002 | ROSKILDE | 0296AQ | 25 m | 1:39.55 | |
10 | 330 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:40.50 | |
11 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:41.30 | |
12 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:42.30 | |
13 | 398 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:43.77 | ||
14 | 233 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:50.77 | |
15 | 137 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 1:56.52 | |
16 | 229 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 2:03.48 | |
17 | 94 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 2:03.99 | |
18 | 104 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.18 | ||
19 | 133 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.52 | ||
20 | 91 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.32 | ||
21 | 222 | Edling Camilla | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:43.41 | ||
22 | 271 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
23 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 30, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:36.34 | |
2 | 235 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:39.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 30.31 | |
2 | 340 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 25 m | 30.67 | |
3 | 201 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 31.65 | |
4 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 31.85 | |
5 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 32.23 | |
6 | 169 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 32.37 | |
7 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 32.47 | |
8 | 468 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 33.50 | |
9 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 34.02 | |
10 | 338 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 34.79 | |
11 | 389 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 35.46 | |
12 | 73 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 35.47 | |
13 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 35.63 | |
14 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 35.95 | |
15 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 36.52 | |
16 | 453 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 36.85 | |
17 | 206 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 25 m | 36.87 | |
18 | 401 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 37.51 | |
19 | 405 | Storgaard Julie Lynghøj | 1997 | FR.VÆRK | 9764AF | 25 m | 37.67 | |
20 | 424 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 38.00 | |
21 | 457 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | 38.00 | ||
22 | 308 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 38.41 | |
23 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 38.66 | |
24 | 105 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 38.93 | |
25 | 423 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 39.18 | |
26 | 467 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | 39.97 | ||
27 | 391 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 40.45 | |
28 | 193 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 41.02 | |
29 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 41.31 | |
30 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 41.44 | |
31 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 41.63 | |
32 | 267 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 42.45 | ||
33 | 394 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 43.26 | |
34 | 305 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 43.54 | |
35 | 200 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 45.78 | |
36 | 306 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 46.42 | |
37 | 285 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 47.10 | ||
38 | 274 | Lorentzen Jennifer | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 47.49 | ||
39 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 50 m | 48.33 | |
40 | 336 | Svarre Camille | 2003 | ROSKILDE | 0328AN | 25 m | 49.68 | |
41 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 49.93 | |
42 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 50.73 | |
43 | 252 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 51.80 | |
44 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:00.13 | |
45 | 167 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 1:02.67 | |
46 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | ||
47 | 230 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | ||
48 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
49 | 312 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | ||
50 | 315 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | ||
51 | 347 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | ||
52 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | ||
53 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | ||
54 | 395 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | ||
55 | 399 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 27.48 | |
2 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 28.01 | |
3 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 28.14 | |
4 | 215 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 28.62 | |
5 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 28.89 | |
6 | 284 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 29.12 | |
7 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 29.21 | |
8 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 29.63 | |
9 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 30.79 | |
10 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 31.28 | |
11 | 253 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 31.39 | |
12 | 84 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 50 m | 31.79 | |
13 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 33.25 | |
14 | 334 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 34.17 | |
15 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 35.79 | |
16 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 35.92 | |
17 | 360 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 36.44 | |
18 | 425 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 36.92 | |
19 | 268 | Grømma Frederik H. A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 36.98 | |
20 | 180 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 37.64 | |
21 | 459 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 50 m | 38.77 | |
22 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 38.90 | ||
23 | 440 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 41.42 | |
24 | 194 | Larsen Jesper Jannik | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AH | 25 m | 42.18 | |
25 | 286 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 42.24 | ||
26 | 323 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 42.96 | |
27 | 101 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 43.07 | |
28 | 207 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 43.76 | |
29 | 129 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 44.33 | |
30 | 400 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 45.13 | |
31 | 298 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 45.65 | |
32 | 282 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 45.86 | |
33 | 426 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 49.31 | |
34 | 313 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 50.84 | |
35 | 221 | Corell Niki | 2001 | KALUNDBORG | 0199AL | 25 m | 57.06 | |
36 | 291 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 57.49 | |
37 | 134 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:10.89 | ||
38 | 296 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:47.12 | |
39 | 89 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | ||
40 | 157 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | ||
41 | 159 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | ||
42 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | ||
43 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
44 | 317 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:46.06 | |
2 | 413 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:52.36 | |
3 | 171 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 2:54.63 | |
4 | 414 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:57.43 | |
5 | 158 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:57.89 | |
6 | 307 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 3:03.53 | |
7 | 293 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 3:05.15 | |
8 | 348 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 3:10.11 | |
9 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 50 m | 3:12.97 | |
10 | 160 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 3:16.01 | |
11 | 135 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 3:18.30 | |
12 | 446 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:18.77 | |
13 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 3:20.64 | |
14 | 172 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 3:20.65 | |
15 | 179 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 3:24.31 | |
16 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 3:24.32 | |
17 | 308 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 3:24.62 | |
18 | 116 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 3:30.41 | |
19 | 437 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 3:33.16 | |
20 | 329 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 3:33.76 | |
21 | 297 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:37.55 | |
22 | 423 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 3:38.15 | |
23 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 3:39.96 | |
24 | 147 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 3:41.24 | |
25 | 392 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:45.30 | |
26 | 300 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 3:47.38 | |
27 | 103 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:47.97 | |
28 | 314 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:48.64 | |
29 | 122 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:50.91 | ||
30 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 3:51.47 | |
31 | 393 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 3:51.73 | |
32 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 3:54.81 | |
33 | 123 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 3:56.27 | |
34 | 100 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 3:57.53 | |
35 | 96 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:59.44 | |
36 | 292 | Andersen Ida Buxbom | 2002 | ROSKILDE | 0296AQ | 25 m | 4:00.45 | |
37 | 183 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 4:07.75 | |
38 | 126 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 4:08.90 | |
39 | 128 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 4:09.12 | |
40 | 177 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 4:10.54 | |
41 | 94 | Dadkhah Dena | 2003 | GLADSAXE | 0344AI | 25 m | 4:25.44 | |
42 | 108 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 4:26.53 | |
43 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 4:27.46 | |
44 | 124 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 4:28.23 | |
45 | 125 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:28.78 | ||
46 | 107 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 4:31.45 | |
47 | 104 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:37.81 | ||
48 | 137 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 4:38.23 | |
49 | 133 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:43.78 | ||
50 | 91 | Bahn Katla Sunadóttir | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:46.34 | ||
51 | 397 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:35.06 | |
2 | 166 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:36.39 | |
3 | 131 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:42.86 | |
4 | 237 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:44.00 | |
5 | 426 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:45.00 | |
6 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:45.68 | |
7 | 176 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:49.07 | |
8 | 161 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 2:49.79 | |
9 | 458 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:52.77 | |
10 | 411 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:53.45 | |
11 | 163 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:54.32 | |
12 | 272 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 2:57.69 | |
13 | 430 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 3:00.72 | |
14 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 3:07.33 | ||
15 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 3:08.15 | |
16 | 109 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:13.47 | |
17 | 185 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 3:15.52 | |
18 | 178 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 3:15.75 | |
19 | 199 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 3:25.67 | |
20 | 402 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 3:26.35 | |
21 | 102 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 3:27.11 | |
22 | 208 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 3:31.50 | |
23 | 461 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 3:32.54 | |
24 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 3:33.45 | |
25 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 3:35.17 | |
26 | 404 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 3:35.86 | |
27 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 3:50.80 | |
28 | 363 | Jacobsen Rasmus | 1999 | TVS IF | 9927AS | 25 m | 4:13.35 | |
29 | 136 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 4:25.42 | ||
30 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | ||
31 | 361 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:50 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 27.91 | |
2 | 192 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 28.48 | |
3 | 301 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 28.89 | |
4 | 256 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 29.00 | |
5 | 340 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 25 m | 29.02 | |
6 | 228 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 29.27 | |
7 | 350 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 30.33 | |
8 | 195 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 30.34 | |
9 | 264 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 30.39 | |
10 | 322 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.61 | |
11 | 416 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 30.85 | |
12 | 232 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 31.10 | |
13 | 391 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 31.16 | |
14 | 182 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 31.34 | |
15 | 454 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 31.36 | |
16 | 73 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 31.50 | |
17 | 415 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 31.55 | |
18 | 396 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 31.88 | |
19 | 465 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 31.90 | |
20 | 307 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 31.98 | |
21 | 245 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 32.05 | |
22 | 164 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 32.30 | |
23 | 389 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 32.49 | |
24 | 171 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 32.54 | |
25 | 275 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 32.62 | |
26 | 251 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 32.71 | |
27 | 240 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 32.73 | |
28 | 241 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 32.91 | |
29 | 306 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | 32.97 | |
30 | 438 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 33.15 | |
31 | 156 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 50 m | 33.48 | |
32 | 149 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 33.61 | |
33 | 206 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 25 m | 33.66 | |
34 | 466 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 34.05 | |
35 | 349 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 34.21 | |
36 | 423 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 34.29 | |
37 | 269 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 34.33 | |
38 | 355 | Thornsen Madeleine | 2001 | TVS IF | 0108AQ | 25 m | 34.34 | |
39 | 351 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 34.37 | |
40 | 446 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 34.40 | |
41 | 362 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 34.58 | |
42 | 418 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 34.66 | |
43 | 316 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 34.69 | |
44 | 170 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 34.86 | |
45 | 111 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 50 m | 35.00 | |
46 | 105 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 35.08 | |
47 | 267 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 35.17 | ||
48 | 110 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 35.25 | |
49 | 155 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 50 m | 35.32 | |
50 | 135 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 35.71 | |
51 | 354 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 35.75 | |
52 | 341 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 36.13 | |
53 | 305 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 36.33 | |
54 | 325 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 36.43 | |
55 | 168 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 36.56 | |
56 | 280 | Olsen Cathrine | 1999 | ODSHERRED | 9942BB | 25 m | 36.75 | |
57 | 285 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 36.87 | ||
58 | 303 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 37.15 | |
59 | 330 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 37.24 | |
60 | 113 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 37.33 | |
61 | 116 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 37.45 | |
62 | 152 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 37.45 | |
63 | 118 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 38.29 | |
64 | 270 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 38.37 | ||
65 | 99 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 50 m | 38.59 | |
66 | 300 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 38.83 | |
67 | 100 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 38.86 | |
68 | 395 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 38.95 | |
69 | 154 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 39.16 | |
70 | 398 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 39.28 | ||
71 | 150 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 39.34 | |
72 | 254 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 39.74 | |
73 | 382 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 39.75 | |
74 | 97 | Fossing Nete Katy Mailand | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 39.81 | ||
75 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 39.82 | |
76 | 203 | Petri Maria | 2002 | HERLUFSHOL | 0276AI | 25 m | 40.10 | |
77 | 151 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 50 m | 40.14 | |
78 | 399 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 40.64 | ||
79 | 243 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 40.67 | |
80 | 274 | Lorentzen Jennifer | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 40.95 | ||
81 | 365 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 41.02 | |
82 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 41.12 | |
83 | 266 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 41.66 | ||
84 | 352 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 41.70 | |
85 | 346 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 41.73 | |
86 | 227 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 41.80 | |
87 | 167 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 50 m | 42.70 | |
88 | 265 | Christensen Alma Birch | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 43.36 | ||
89 | 233 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 46.03 | |
90 | 229 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 52.98 | |
91 | 222 | Edling Camilla | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 58.14 | ||
92 | 328 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:00.19 | |
93 | 79 | Nielsen Sabine | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | ||
94 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | ||
95 | 162 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | ||
96 | 212 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
97 | 218 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
98 | 223 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
99 | 224 | Fangel Cathrine Fly | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
100 | 271 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
101 | 281 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
102 | 288 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
103 | 321 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
104 | 331 | Rasmussen Josefine | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
105 | 337 | Andersen Ida Søsborg | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:51 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 24.97 | |
2 | 248 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 25.36 | |
3 | 148 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 25.64 | |
4 | 310 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 26.20 | |
5 | 410 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 26.35 | |
6 | 284 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 26.44 | |
7 | 450 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 26.56 | |
8 | 214 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 26.79 | |
9 | 184 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 26.90 | |
10 | 332 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 27.11 | |
11 | 272 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 27.12 | |
12 | 257 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 27.22 | |
13 | 220 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 27.33 | |
14 | 226 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 27.85 | |
15 | 178 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 28.41 | |
16 | 420 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 28.46 | |
17 | 181 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 28.53 | |
18 | 75 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 28.58 | |
19 | 234 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 28.69 | |
20 | 112 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 28.95 | |
21 | 90 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 29.17 | |
22 | 161 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 29.25 | |
23 | 268 | Grømma Frederik H. A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 29.51 | |
24 | 442 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 29.56 | |
25 | 345 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 29.67 | |
26 | 114 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 29.95 | |
27 | 449 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 30.12 | |
28 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 30.15 | |
29 | 185 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 30.17 | |
30 | 407 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 30.26 | |
31 | 359 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 30.48 | |
32 | 202 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 50 m | 30.87 | |
33 | 452 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 30.93 | |
34 | 247 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 30.99 | |
35 | 444 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 31.11 | |
36 | 334 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 31.42 | |
37 | 121 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 31.49 | |
38 | 120 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 31.72 | |
39 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 31.75 | |
40 | 402 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 31.95 | |
41 | 459 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 25 m | 32.08 | |
42 | 431 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 32.36 | |
43 | 445 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 32.45 | |
44 | 440 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 32.69 | |
45 | 98 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 33.20 | |
46 | 109 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 33.23 | |
47 | 231 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 33.44 | ||
48 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 33.58 | |
49 | 239 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 33.64 | |
50 | 283 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 33.66 | |
51 | 429 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 33.75 | |
52 | 225 | Florentz Mikkel | 1995 | KALUNDBORG | 25 m | 33.88 | ||
53 | 400 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 34.19 | |
54 | 279 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 34.35 | ||
55 | 390 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 34.54 | |
56 | 360 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 34.55 | |
57 | 287 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | 35.11 | ||
58 | 448 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 35.12 | |
59 | 138 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 35.26 | |
60 | 199 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 35.28 | |
61 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 35.44 | |
62 | 295 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 35.53 | |
63 | 461 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 35.88 | |
64 | 273 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 36.12 | |
65 | 361 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 36.12 | |
66 | 282 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 36.73 | |
67 | 286 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 36.82 | ||
68 | 101 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 36.91 | |
69 | 221 | Corell Niki | 2001 | KALUNDBORG | 0199AL | 25 m | 37.08 | |
70 | 196 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 37.21 | |
71 | 127 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 37.62 | |
72 | 313 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 37.81 | |
73 | 217 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 38.54 | |
74 | 236 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 38.62 | ||
75 | 95 | Dubrail Matisse Pedersen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 38.99 | ||
76 | 132 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 39.11 | ||
77 | 344 | Dinesen Mads | 2000 | TVS IF | 0001AR | 25 m | 39.44 | |
78 | 238 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 39.66 | |
79 | 323 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 39.67 | |
80 | 130 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 39.71 | |
81 | 235 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 41.09 | |
82 | 197 | Løvenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 42.87 | |
83 | 216 | Baarupdahl Magnus | 2003 | KALUNDBORG | 0337AF | 25 m | 43.24 | |
84 | 119 | Pedersen Mads Holmen | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 43.68 | ||
85 | 244 | Pedersen Thor Lemning | 1999 | KALUNDBORG | 9945AM | 25 m | 45.49 | |
86 | 117 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 47.51 | ||
87 | 384 | Werth Lucas | 2003 | KALUNDBORG | 0317AG | 25 m | 52.17 | |
88 | 78 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
89 | 80 | Nielsen Silas | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | ||
90 | 81 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
91 | 159 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | ||
92 | 219 | Bilstrup Magnus | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
93 | 249 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
94 | 250 | Storm August | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
95 | 276 | Malmberg Frederik | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
96 | 299 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
97 | 304 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:51 |
Løb 37, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Kalundborg 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 412 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:14.00 | ||
3 | 210 | Kalundborg 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:19.00 | ||
4 | 145 | Gsc Piger 2000 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 188 | Piger 1 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 278 | Piger Odsherred | 0 | ODSHERRED | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 290 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.16 | ||
8 | 146 | Gsc Piger 2001 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 189 | Piger 2 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 141 | Gsc Piger 2002 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:31.45 | ||
11 | 142 | Gsc Piger 2003 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:45.21 | ||
12 | 388 | Fsk Devilgirls 2 | 1999 | FR.VÆRK | 25 m | 3:48.23 | ||
13 | 211 | Kalundborg 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | |||
14 | 353 | Tvs Damer Hold 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:51 |
Løb 38, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Novo Nordisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Kalundborg 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 143 | Gsc Drenge 1998 | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 144 | Gsc Drenge 1999 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 406 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:58.00 | ||
5 | 289 | Roskilde Drenge 1 | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.23 | ||
6 | 210 | Kalundborg 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 186 | Drenge 1 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 139 | Gsc Drenge 2000 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.89 | ||
9 | 277 | Drenge Odsherred | 0 | ODSHERRED | 25 m | 2:14.00 | ||
10 | 71 | Dragsholm Drenge | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:14.50 | ||
11 | 187 | Drenge 2 Hg | 1990 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 140 | Gsc Drenge 2001 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.11 | ||
13 | 211 | Kalundborg 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | |||
14 | 356 | Tvs Herrer Hold 1 | 1998 | TVS IF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2013 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 22:51 |