Ohjelma Novo Nordisk Swim Cup 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Novo Nordisk Swim Cup 2013 |
|
Udskriftsdato |
02 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg SK |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Medley Damer |
Finaler (13) |
Sponsor: Novo Nordisk |
|
Heat 1 (13) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
Astrid Marie Olsson |
1999 |
9902BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
227 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
395 |
4 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Caroline Koch Lind Hansen |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
4:56.73 |
133 |
2 |
Linnea Ulka |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
4:25.41 |
125 |
3 |
Therese Kjøller Rudbeck |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
4:19.57 |
124 |
4 |
Kaya Rolin |
2003 |
0316AC |
GLADSAXE |
|
25m |
4:25.09 |
137 |
5 |
Inia Bokær Wilkinson |
2003 |
0312AF |
GLADSAXE |
|
25m |
4:36.08 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
4:05.63 |
128 |
2 |
Julie Becker Sondrup |
2003 |
0392AL |
GLADSAXE |
|
25m |
4:00.50 |
108 |
3 |
Line Holm |
2003 |
0398AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:52.29 |
432 |
4 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:54.75 |
91 |
5 |
Katla Sunadóttir Bahn |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
4:03.12 |
107 |
6 |
Nikoline Damm Asser Hanse |
2003 |
0362AI |
GLADSAXE |
|
25m |
4:18.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
3:46.70 |
252 |
2 |
Nicoline Strandberg |
2002 |
0248AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:43.85 |
368 |
3 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
3:39.87 |
155 |
4 |
Mia B. Schrøder Jensen |
2001 |
0106AN |
GLADSAXE |
|
50m |
3:40.59 |
116 |
5 |
Nora Nesvik |
2002 |
0244AS |
GLADSAXE |
|
25m |
3:46.23 |
126 |
6 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GLADSAXE |
|
25m |
3:51.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:38.68 |
392 |
2 |
Anna Louise Elmgreen |
2001 |
0176AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:37.91 |
330 |
3 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
25m |
3:28.45 |
190 |
4 |
Jasmin Hillerup |
2001 |
0136AV |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:30.78 |
380 |
5 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
VI39 |
|
50m |
3:38.23 |
96 |
6 |
Cathrine Duedahl-Olesen |
2003 |
0334AG |
GLADSAXE |
|
25m |
3:39.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
394 |
1 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:27.18 |
300 |
2 |
Christina Christensen |
2001 |
0114AP |
ROSKILDE |
|
25m |
3:26.03 |
417 |
3 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
3:24.56 |
123 |
4 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
25m |
3:24.57 |
113 |
5 |
Victoria Leth |
2002 |
0236AO |
GLADSAXE |
|
25m |
3:26.13 |
370 |
6 |
Emma Ibsen |
2001 |
0164AT |
VI39 |
|
25m |
3:28.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
319 |
1 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
25m |
3:20.53 |
99 |
2 |
Luna Granborg |
2002 |
0282AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
3:20.16 |
135 |
3 |
Astrid Ulrich-Jørgensen |
2002 |
0286AK |
GLADSAXE |
|
25m |
3:15.36 |
401 |
4 |
Regitze Rahn-Nielsen |
1999 |
9946AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:16.33 |
122 |
5 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
3:20.38 |
150 |
6 |
Camilla Friis |
2001 |
0146AV |
GLADSAXE |
|
25m |
3:22.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Ida Sandvig Stage |
2001 |
0138AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:13.83 |
466 |
2 |
Elvira Wolff-Sneedorff |
2001 |
0156AJ |
LYNGBY |
|
25m |
3:11.61 |
118 |
3 |
Amalie Windfeld Pedersen |
2002 |
0252AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:09.43 |
467 |
4 |
Olivia Olivarius Vølund |
2002 |
|
LYNGBY |
|
25m |
3:09.78 |
308 |
5 |
Bolette Mandrup Jensen |
2000 |
0046AR |
ROSKILDE |
|
25m |
3:12.37 |
170 |
6 |
Emilie Sørensen |
2001 |
0154AF |
GLADSAXE |
|
25m |
3:15.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Aya Bødker Grann |
2002 |
0224AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:08.64 |
423 |
2 |
Louise Engelhardt Christi |
2001 |
0138AR |
LYNGBY |
|
25m |
3:07.68 |
105 |
3 |
Cassandra Louisa Lin Hans |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:05.18 |
110 |
4 |
Nicoline Ingemann-Peterse |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:06.61 |
162 |
5 |
Kristina Louise Molberg |
2000 |
0016AX |
GLADSAXE |
|
25m |
3:08.17 |
366 |
6 |
Ida-Marie Andersen |
2001 |
0184AH |
VI39 |
|
25m |
3:09.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
25m |
3:04.39 |
446 |
2 |
Mathilde van der Linden |
2002 |
0208AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:03.89 |
351 |
3 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
TVS IF |
|
25m |
3:02.55 |
297 |
4 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
25m |
3:03.58 |
460 |
5 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
3:04.35 |
254 |
6 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:05.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:59.27 |
453 |
2 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:58.65 |
454 |
3 |
Ida Gelineck Padborg |
2002 |
0226AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:57.09 |
424 |
4 |
Sarah Daly |
2001 |
0138AX |
LYNGBY |
|
25m |
2:57.84 |
245 |
5 |
Cecilie N. Petersen |
1998 |
9842AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:59.10 |
389 |
6 |
Louise Albrechtsen |
1998 |
9894AH |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:02.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Nicole Kristensen |
1999 |
9954AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:51.82 |
241 |
2 |
Louise Nicolaisen |
1998 |
9884AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:49.70 |
338 |
3 |
Lærke Viereck |
1997 |
9754AT |
ROSKILDE |
|
25m |
2:40.64 |
158 |
4 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:42.80 |
246 |
5 |
Julie Rask |
1999 |
9956AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:50.12 |
329 |
6 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:55.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:35.29 |
201 |
2 |
Ida Petersen |
1998 |
9866AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:33.87 |
242 |
3 |
Emma F. Nystrøm |
1996 |
9614AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:26.35 |
256 |
4 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:29.46 |
169 |
5 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
25m |
2:34.94 |
468 |
6 |
Rebecca Lind-Ellefsen |
1998 |
9892AM |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:37.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
02 november 2013 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|