Program för UGP-3 Stockholm - Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
UGP 3 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
Edvin Ljungquist |
2000 |
AR4700 |
SKK |
|
50m |
13:57.05 |
320 |
4 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
50m |
13:41.50 |
295 |
5 |
Fredrik Jacobsson |
2001 |
AK8701 |
SKK |
|
50m |
13:52.21 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
0 |
David Kågström |
2002 |
AC9702 |
SKK |
|
50m |
13:14.49 |
655 |
1 |
Oskar Thuresson |
1999 |
AB2399 |
WISBY SS |
|
50m |
10:54.61 |
25 |
2 |
Victor Halldén |
2000 |
AP7300 |
DANDERYD |
|
50m |
10:43.83 |
325 |
3 |
Johan Strandberg |
1997 |
AL3197 |
SUNDSVALL |
|
50m |
10:28.90 |
591 |
4 |
Alexander Gabri |
1997 |
AU5197 |
POLISEN |
|
50m |
10:25.88 |
128 |
5 |
Walter Forsberg Meinhart |
1999 |
AQ0399 |
SK NEPTUN |
|
50m |
10:27.15 |
501 |
6 |
Daniel Swahn |
1995 |
AW7995 |
VÄSBY SS |
|
50m |
10:34.25 |
83 |
7 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
10:45.50 |
12 |
8 |
Oskar Strömbeck |
1999 |
AK1999 |
WISBY SS |
|
50m |
12:02.88 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
0 |
Vincent Kiippa |
1997 |
AT8997 |
SKURU IK |
|
50m |
10:11.01 |
322 |
1 |
Emil Dahlberg |
1997 |
AC6997 |
SUNDSVALL |
|
50m |
9:56.84 |
588 |
2 |
Niclas Eriksson |
1998 |
AL2398 |
POLISEN |
|
50m |
9:38.23 |
23 |
3 |
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
AG9599 |
DANDERYD |
|
50m |
9:23.13 |
653 |
4 |
Oskar Persson |
1995 |
AL7595 |
WISBY SS |
|
50m |
9:00.67 |
327 |
5 |
Jakob Westrin |
1996 |
AC1796 |
SUNDSVALL |
|
50m |
9:12.26 |
464 |
6 |
Max Bergh |
1996 |
AD7196 |
VÄSBY SS |
|
50m |
9:30.00 |
38 |
7 |
Odhin Brynnel |
1998 |
AS5798 |
SK NEPTUN |
|
50m |
9:56.45 |
160 |
8 |
Hannes Hjärne |
1997 |
AF7797 |
SKURU IK |
|
50m |
9:57.90 |
50 |
9 |
Viktor Jändel |
1996 |
AV6196 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
10:25.70 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:10 |
|