Program för UGP-3 Stockholm - Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
UGP 3 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
2 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
50m |
7:21.48 |
458 |
3 |
Nelly Gustafsson |
2000 |
AW6200 |
WISBY SS |
|
50m |
6:54.71 |
253 |
4 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:44.36 |
313 |
5 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
50m |
6:48.03 |
9 |
6 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
50m |
7:02.40 |
240 |
7 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
7:49.10 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
0 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
50m |
6:41.08 |
307 |
1 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
50m |
6:28.86 |
215 |
2 |
Elin Grenholm |
1999 |
AR2899 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:26.46 |
205 |
3 |
Matilda Flood |
1999 |
BA6899 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:14.01 |
46 |
4 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
6:07.27 |
435 |
5 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
6:07.75 |
210 |
6 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:15.29 |
185 |
7 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:27.07 |
255 |
8 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:39.62 |
202 |
9 |
Zafira Engström Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:42.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
0 |
Anna Ekholm |
1998 |
BC2698 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:59.07 |
298 |
1 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SKK |
|
50m |
5:57.22 |
153 |
2 |
Alba Croneborg |
2000 |
AE6200 |
SKURU IK |
|
50m |
5:49.50 |
131 |
3 |
Ida Jaraquemada |
1996 |
AT2896 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:43.59 |
136 |
4 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:38.71 |
32 |
5 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
50m |
5:41.20 |
133 |
6 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:48.37 |
21 |
7 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
DANDERYD |
|
50m |
5:54.61 |
48 |
8 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:57.50 |
139 |
9 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:01.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
0 |
Ellinor Hedgren-Rylander |
1997 |
BL9897 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:34.99 |
199 |
1 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:29.61 |
18 |
2 |
Frida Berglund |
1998 |
AW7298 |
DANDERYD |
|
50m |
5:23.09 |
344 |
3 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:22.36 |
124 |
4 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:01.65 |
584 |
5 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
50m |
5:20.28 |
481 |
6 |
Isabell Kjellberg |
1997 |
AR7497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
5:22.81 |
122 |
7 |
Emina Bjelak |
1997 |
BC2897 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:29.51 |
417 |
8 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:34.85 |
144 |
9 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:36.41 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:10 |
|