Program för UGP-3 Stockholm - Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 127 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 2:22.02 | |
2 | 30 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 50 m | 2:26.66 | |
3 | 344 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 2:31.00 | |
4 | 33 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:33.91 | |
5 | 275 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:34.18 | |
6 | 311 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 50 m | 2:34.97 | |
7 | 481 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 50 m | 2:35.03 | |
8 | 124 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 2:35.93 | |
9 | 64 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 50 m | 2:36.53 | |
10 | 552 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:36.82 | |
11 | 138 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 50 m | 2:37.59 | |
12 | 454 | Sandström Saga | 2000 | UMEÅ SS | AJ8200 | 50 m | 2:37.67 | |
13 | 444 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:37.76 | |
14 | 199 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:38.01 | |
15 | 144 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:39.05 | |
16 | 305 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 2:39.38 | |
17 | 122 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 50 m | 2:39.73 | |
18 | 499 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 50 m | 2:40.33 | |
19 | 21 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 50 m | 2:40.55 | |
20 | 604 | Kacinskas Danute | 1998 | POLISEN | BO7698 | 50 m | 2:41.57 | |
21 | 263 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:42.16 | |
22 | 383 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 50 m | 2:42.27 | |
23 | 241 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:43.57 | |
24 | 557 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 2:44.78 | |
25 | 153 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 50 m | 2:46.22 | |
26 | 386 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 50 m | 2:47.21 | |
27 | 509 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 50 m | 2:47.29 | |
28 | 425 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 2:47.94 | |
29 | 278 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 50 m | 2:48.45 | |
30 | 205 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 2:48.83 | |
31 | 465 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 50 m | 2:48.95 | |
32 | 475 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 50 m | 2:49.51 | |
33 | 53 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:49.69 | |
34 | 125 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 50 m | 2:49.94 | |
35 | 446 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 2:50.02 | |
36 | 554 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 2:50.42 | |
37 | 166 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 50 m | 2:51.03 | |
38 | 321 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 50 m | 2:51.15 | |
39 | 267 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 2:51.23 | |
40 | 435 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 50 m | 2:51.64 | |
41 | 407 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 50 m | 2:52.37 | |
42 | 396 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 50 m | 2:52.85 | |
43 | 393 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 2:53.12 | |
44 | 313 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 2:53.35 | |
45 | 434 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 50 m | 2:54.57 | |
46 | 184 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 2:55.63 | |
47 | 420 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 50 m | 2:55.76 | |
48 | 551 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 50 m | 2:56.23 | |
49 | 272 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 50 m | 2:56.59 | |
50 | 41 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 50 m | 2:57.29 | |
51 | 479 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 50 m | 2:58.14 | |
52 | 571 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 50 m | 2:58.74 | |
53 | 189 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | SPÅRVÄGEN | BM5499 | 50 m | 2:59.73 | |
54 | 290 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 3:01.77 | |
55 | 572 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 50 m | 3:01.78 | |
56 | 521 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 50 m | 3:01.95 | |
57 | 317 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 50 m | 3:02.47 | |
58 | 210 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 3:04.76 | |
59 | 533 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 50 m | 3:06.29 | |
60 | 185 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 3:06.55 | |
61 | 253 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 3:08.01 | |
62 | 282 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | 3:08.01 | |
63 | 255 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 3:10.08 | |
64 | 178 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 3:10.17 | |
65 | 458 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:11.19 | |
66 | 351 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 50 m | 3:11.30 | |
67 | 318 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 50 m | 3:11.59 | |
68 | 307 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:12.23 | |
69 | 225 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 3:13.80 | |
70 | 202 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 3:14.39 | |
71 | 266 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 50 m | 3:14.55 | |
72 | 171 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 50 m | 3:14.95 | |
73 | 526 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 50 m | 3:15.42 | |
74 | 364 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 50 m | 3:16.31 | |
75 | 366 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 50 m | 3:16.74 | |
76 | 240 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 3:18.46 | |
77 | 316 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:21.63 | |
78 | 470 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 50 m | 3:23.35 | |
79 | 5 | Godman Josefine | 2002 | WISBY SS | AY5802 | 50 m | 3:24.27 | |
80 | 104 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 3:24.91 | |
81 | 112 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 3:26.33 | |
82 | 636 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 50 m | 3:28.14 | |
83 | 645 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | bk3800 | 50 m | 3:28.18 | |
84 | 9 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 3:28.82 | |
85 | 10 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 3:29.51 | |
86 | 257 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 3:33.90 | |
87 | 284 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 50 m | 3:35.28 | |
88 | 233 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 3:35.65 | |
89 | 3 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 50 m | 3:43.45 | |
90 | 270 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 50 m | 3:49.21 | |
91 | 8 | Larsson Mathilda | 2000 | WISBY SS | BM7400 | 50 m | ||
92 | 90 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | ||
93 | 188 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | ||
94 | 206 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 50 m | ||
95 | 221 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 50 m | ||
96 | 261 | Sahuric Ines | 1998 | SPÅRVÄGEN | BO8698 | 50 m | ||
97 | 289 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | ||
98 | 363 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | ||
99 | 427 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 50 m | ||
100 | 457 | Bjuresten Livia | 2001 | WISBY SS | AZ8401 | 50 m | ||
101 | 468 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 50 m | ||
102 | 523 | Wejke Chris | 1999 | ÅKERSBERGA | BH9899 | 50 m | ||
103 | 535 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 50 m | ||
104 | 547 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 50 m | ||
105 | 548 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | ||
106 | 605 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | AV6602 | 50 m | ||
107 | 635 | Sandberg Malin | 2001 | HELLAS SK | BB4401 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 08:43 |