Ohjelma BOCKSTENSDOPPET
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
17:21 |
|
|
Arrangör |
Varberg-Falkenberg SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
304 |
3 |
Noa Carlenius |
2002 |
AE9302 |
VARBERG |
|
50m |
|
501 |
4 |
Trym Vejlgaard Sørensen |
2001 |
|
BERGSKAMRA |
|
50m |
|
426 |
5 |
Simon Karlsson |
2004 |
AB8304 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Linus Graje |
2002 |
AL8902 |
SK GÖTENE |
|
50m |
|
303 |
2 |
Filip Brink |
2001 |
AK0301 |
VARBERG |
|
25m |
1:56.71 |
144 |
3 |
Mathias Johansson |
2001 |
AQ5101 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:49.01 |
162 |
4 |
Ludwig Bjärudd |
2001 |
AQ3901 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:48.78 |
249 |
5 |
Albin Eriksson-Hemberg |
2001 |
AI0701 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:48.95 |
172 |
6 |
Gustaf Jonsson |
2003 |
AH3103 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:50.70 |
432 |
7 |
Rishabh Jain |
2002 |
|
SKJETTEN_ |
|
50m |
2:14.81 |
192 |
8 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
SK LAXEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Mikael Johansson |
1998 |
AX8198 |
VARBERG |
|
50m |
1:47.60 |
149 |
2 |
Oscar Löfdahl |
2004 |
AA0504 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:45.19 |
163 |
3 |
Nam Do |
2001 |
AQ2901 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:42.63 |
105 |
4 |
Pontus Hake |
2001 |
AS8501 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:41.97 |
248 |
5 |
David Engström |
2001 |
AM1701 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:42.13 |
346 |
6 |
Sebastian Sättemo |
2001 |
AU4701 |
VARBERG |
|
25m |
1:43.14 |
310 |
7 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
VARBERG |
|
25m |
1:47.40 |
29 |
8 |
Erik Andersson |
1998 |
AW8398 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:48.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Hjalmar Löfvenborg |
1999 |
AU3999 |
VARBERG |
|
50m |
1:38.59 |
13 |
2 |
David Barjosef |
1999 |
AQ5199 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:38.49 |
334 |
3 |
Simon Lindell |
1998 |
AW2798 |
VARBERG |
|
25m |
1:38.22 |
338 |
4 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
25m |
1:35.15 |
3 |
5 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:35.57 |
239 |
6 |
Rickard Pettersson |
1998 |
AS2998 |
S 77 |
|
25m |
1:38.25 |
41 |
7 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:38.54 |
490 |
8 |
William Heggtveit Løvø |
1999 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:40.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Jesper Lövgren |
1999 |
AL4999 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:32.35 |
492 |
2 |
Magnus Brandt Lågøyr |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:31.34 |
265 |
3 |
Johan Ekengren |
2001 |
AA6901 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:30.81 |
5 |
4 |
Axel Lindmark |
1999 |
AO9599 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:28.57 |
194 |
5 |
Isak Vaide |
2001 |
AN0901 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:28.98 |
38 |
6 |
Hakim Haj Salah |
1999 |
AK8999 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:31.33 |
121 |
7 |
Kevin Norlin |
2000 |
AV3700 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:32.01 |
190 |
8 |
Oliver Torbjörnsson |
2001 |
AO2301 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:33.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Hakob Hakopian |
1998 |
AM3398 |
KSLS |
|
50m |
1:28.39 |
425 |
2 |
Martin Isaksson |
1998 |
AW2198 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:28.22 |
390 |
3 |
Philip Andersson |
2001 |
AG6501 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:27.95 |
414 |
4 |
David Holmefalk |
1998 |
AT6798 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:27.22 |
472 |
5 |
Sindre Iversen Carlsen |
2001 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:27.67 |
61 |
6 |
Axel Gustavsson |
2000 |
AO8100 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:28.14 |
302 |
7 |
Erik Brink |
1999 |
AR6399 |
VARBERG |
|
50m |
1:28.28 |
45 |
8 |
Gustav Nislander |
2001 |
AQ0301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:28.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Herman Blenneros |
1998 |
AV4598 |
VARBERG |
|
50m |
1:26.54 |
238 |
2 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S 77 |
|
25m |
1:25.87 |
467 |
3 |
Andreas Gram Peters |
2001 |
0173AI |
HELSINGE_ |
|
25m |
1:25.37 |
487 |
4 |
Jonatan Løve Frantzen |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:24.00 |
342 |
5 |
Max Sandgren |
1999 |
AR7399 |
VARBERG |
|
25m |
1:24.86 |
19 |
6 |
Harley Nordqvist |
2001 |
AQ9101 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:25.66 |
380 |
7 |
Gabriel Olastuen |
1999 |
AR4399 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:26.24 |
465 |
8 |
Alexander Mogensen |
1999 |
9987AP |
HELSINGE_ |
|
25m |
1:26.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
325 |
1 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.53 |
250 |
2 |
Ludwig Larsson |
1999 |
AH7599 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:22.06 |
430 |
3 |
Mathias Enger Storvik |
1999 |
|
SKJETTEN_ |
|
50m |
1:19.62 |
407 |
4 |
Johannes Andersson |
1999 |
AM6999 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:18.86 |
177 |
5 |
Alexander Madarov |
1999 |
AS9999 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:19.31 |
81 |
6 |
Erik Engström |
1999 |
AL6799 |
KSLS |
|
50m |
1:20.69 |
420 |
7 |
Erik Storberg |
2000 |
AK1300 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:23.17 |
143 |
8 |
Filip Johansson |
2000 |
AJ0300 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:23.86 |
|
|
Heat 9 (12) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
David Hultberg |
2002 |
AJ1102 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:40.93 |
370 |
2 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:40.00 |
20 |
3 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:30.33 |
368 |
4 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:25.60 |
193 |
5 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:28.27 |
145 |
6 |
Simon Johansson |
2002 |
AC8702 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:38.27 |
419 |
7 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:40.86 |
431 |
8 |
Simon Nesbö |
2002 |
|
SKJETTEN_ |
|
50m |
1:44.10 |
|
|
Heat 10 (12) (12 - 13 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Markus Börjesson |
2001 |
AE5101 |
S 77 |
|
25m |
1:22.16 |
115 |
2 |
Alexander Lemos Thaler |
2000 |
AR5500 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:20.22 |
205 |
3 |
Carl Friberg |
2000 |
AF8900 |
LASS |
|
25m |
1:17.72 |
395 |
4 |
Petter Hellzén |
2000 |
AA6300 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:14.37 |
261 |
5 |
Robin Johansson |
2000 |
AC7100 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:16.17 |
278 |
6 |
Love Starrin |
2001 |
AK9101 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:19.33 |
8 |
7 |
Alexander Vandija |
2000 |
AL5900 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:21.68 |
305 |
8 |
Jonatan Carlsson |
2001 |
AJ6301 |
VARBERG |
|
50m |
1:22.22 |
|
|
Heat 11 (12) (14 - 15 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Filip Schill-Örne |
1998 |
AM1598 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:14.76 |
139 |
2 |
Fredrik Emanuelsson |
1999 |
AN3199 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:13.61 |
233 |
3 |
Daniel Börjesson |
1999 |
AJ4599 |
S 77 |
|
25m |
1:12.06 |
470 |
4 |
Carl-Fredrik Bengtsson |
1998 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:11.07 |
372 |
5 |
Johan Bergwall |
1999 |
AO4599 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:11.98 |
443 |
6 |
Bálint Németh |
1999 |
|
SUBKSE |
|
50m |
1:13.05 |
459 |
7 |
Matthias Spring Granhøj |
1999 |
9947AD |
HELSINGE_ |
|
25m |
1:13.72 |
207 |
8 |
Gustav Henell |
1999 |
AG1399 |
LASS |
|
25m |
1:17.17 |
|
|
Heat 12 (12) (16 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
Erik Larm |
1997 |
AJ9197 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:27.38 |
222 |
3 |
Andreas Nordh |
1991 |
AN6591 |
OSBY SS |
|
50m |
1:16.90 |
429 |
4 |
Anton Carlstein |
1997 |
AX6797 |
VARBERG |
|
50m |
1:09.90 |
468 |
5 |
Morten Jung Westermann |
1993 |
9381AM |
HELSINGE_ |
|
25m |
1:13.24 |
273 |
6 |
Johan Näslund |
1997 |
AJ6797 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:21.90 |
55 |
7 |
Anton Andersson |
1997 |
AN9797 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:28.89 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
17:21 |
|