Program för BOCKSTENSDOPPET
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
19:41 |
|
|
Arrangör |
Varberg-Falkenberg SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
365 |
3 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
289 |
4 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
|
36 |
5 |
Smilla Emilsson |
2002 |
AW5402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
1 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
50m |
|
458 |
2 |
Alice Gantriis |
2000 |
0092AQ |
HELSINGE_ |
|
50m |
|
220 |
3 |
Evelina Håkansson |
2002 |
AI8202 |
OSBY SS |
|
50m |
1:50.51 |
371 |
4 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:46.89 |
22 |
5 |
Daniella Ståhl |
1999 |
AL0699 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:48.61 |
497 |
6 |
Karina Rønning |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:55.00 |
496 |
7 |
Henriette Rosenberg Rynni |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:42.20 |
506 |
2 |
Marit Aakre |
2000 |
|
BERGSKAMRA |
|
50m |
1:41.71 |
500 |
3 |
Øyvor Vejlgaard Sørensen |
1999 |
|
BERGSKAMRA |
|
50m |
1:39.50 |
271 |
4 |
Hanna Mattsson |
1998 |
BL2698 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:33.74 |
53 |
5 |
Ebba Wingstrand |
1999 |
AS3299 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:36.63 |
475 |
6 |
Emma Lu Eikemo |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:40.00 |
51 |
7 |
Lovisa Sturve Näslund |
2000 |
BD0200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:42.14 |
503 |
8 |
Jenny Marie Halden |
2000 |
|
BERGSKAMRA |
|
50m |
1:45.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
262 |
1 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:32.39 |
259 |
2 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.77 |
84 |
3 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
1:29.54 |
392 |
4 |
Louise Grönborg |
1999 |
AI0899 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:27.90 |
208 |
5 |
Emma Ivarsson |
2000 |
AV9600 |
LASS |
|
25m |
1:28.95 |
77 |
6 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:29.73 |
263 |
7 |
Julia Danielsson |
2000 |
AM8400 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:31.68 |
108 |
8 |
Isabelle Hoverberg |
1996 |
BJ2296 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:33.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Lisa Näslund |
1999 |
AC6899 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:27.25 |
203 |
2 |
Beatrice Andersson |
1998 |
AL0898 |
LASS |
|
25m |
1:22.18 |
396 |
3 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.51 |
103 |
4 |
Matilda Gustafsson |
1995 |
BK3495 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:17.01 |
64 |
5 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:19.36 |
383 |
6 |
Liv Widqvist |
1999 |
AP6699 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:19.59 |
296 |
7 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.01 |
421 |
8 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:27.27 |
|
|
Heat 6 (9) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:38.22 |
198 |
2 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:36.41 |
373 |
3 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:31.86 |
197 |
4 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:25.33 |
281 |
5 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:30.84 |
384 |
6 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:36.22 |
72 |
7 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:36.97 |
224 |
8 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
50m |
1:45.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:21.64 |
211 |
2 |
Felicia Smedbäck |
2000 |
BL6600 |
LASS |
|
25m |
1:19.53 |
25 |
3 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:17.07 |
491 |
4 |
Melina Holtan |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:12.11 |
320 |
5 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:15.46 |
62 |
6 |
Olivia Holm |
2000 |
AC8200 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:18.59 |
204 |
7 |
Vendela Bergdahl |
2000 |
AS3800 |
LASS |
|
25m |
1:21.22 |
183 |
8 |
Moa Ovik |
2000 |
AP3600 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:22.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
50m |
1:18.34 |
185 |
2 |
Josefine Pålsson |
1999 |
AK9699 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:18.11 |
405 |
3 |
Therese Thor |
1998 |
AW2298 |
SS04 |
|
25m |
1:15.03 |
473 |
4 |
Marthe Østlyngen Dalan |
1998 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:11.97 |
75 |
5 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.65 |
210 |
6 |
Erika Rönnbäck |
1998 |
AF9498 |
LASS |
|
25m |
1:16.33 |
268 |
7 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:18.23 |
381 |
8 |
Ebba Petersson |
1998 |
AP7898 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:18.43 |
|
|
Heat 9 (9) (16 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
442 |
1 |
Natalie Ackerly |
1997 |
|
BAINBRIDGE |
|
50m |
1:16.18 |
441 |
2 |
Mikelle Ackerly |
1997 |
|
BAINBRIDGE |
|
50m |
1:14.30 |
83 |
3 |
Rebecka Hjertstrand |
1994 |
AI0894 |
KSLS |
|
50m |
1:10.82 |
85 |
4 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
1:05.59 |
378 |
5 |
Helén Lange |
1996 |
AN1296 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:07.80 |
488 |
6 |
Tove Frøberg |
1997 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:11.57 |
180 |
7 |
Victoria Nilsson |
1997 |
AY9497 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:14.63 |
293 |
8 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
25m |
1:16.80 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
19:41 |
|