Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 1/6 Klockan 12.00 (Insim kl. 11.00)
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 28.67 | |
2 | 311 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 50 m | 28.96 | |
3 | 250 | Ny Hampus | 1990 | STRÄNGNÄS | AP1190 | 25 m | 29.21 | |
4 | 35 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 29.49 | |
5 | 70 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 29.76 | |
6 | 126 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 29.96 | |
7 | 100 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 29.98 | |
8 | 373 | Johansson Sean | 1997 | UPSALA S | AO1197 | 25 m | 29.98 | |
9 | 222 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 30.73 | |
10 | 158 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 31.12 | |
11 | 200 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 31.24 | |
12 | 289 | Emanuelsson Oskar | 1994 | SÖDERTÄLJE | AL2394 | 50 m | 31.28 | |
13 | 74 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 31.45 | |
14 | 57 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 31.76 | |
15 | 192 | Holback Emil | 1990 | SS MORA | AB9190 | 25 m | 31.88 | |
16 | 34 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 31.91 | |
17 | 99 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 32.00 | |
18 | 283 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 32.17 | |
19 | 31 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 32.19 | |
20 | 163 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 32.26 | |
21 | 191 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 32.52 | |
22 | 252 | Oosterveld Timo | 1998 | STRÄNGNÄS | AC5398 | 25 m | 32.63 | EFT |
23 | 172 | Söderlind Marcus | 1995 | KATRINEHOL | AN2195 | 25 m | 32.67 | |
24 | 167 | Andersson Philip | 1994 | KATRINEHOL | AR5994 | 25 m | 32.78 | |
25 | 317 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 32.81 | |
26 | 506 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 32.82 | EFT |
27 | 32 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 33.06 | |
28 | 138 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 33.63 | |
29 | 391 | Sverker Sebastian | 1998 | UPSALA S | AB7798 | 25 m | 33.79 | |
30 | 299 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 33.92 | |
31 | 152 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 34.15 | |
32 | 53 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 34.29 | |
33 | 20 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 34.31 | |
34 | 147 | Haakonsen Emil | 1999 | KARLSKO SF | AK1799 | 25 m | 34.39 | |
35 | 350 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 34.80 | |
36 | 194 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 34.99 | |
37 | 379 | Lundblad Simon | 1999 | UPSALA S | AS8999 | 25 m | 34.99 | |
38 | 341 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 35.18 | |
39 | 348 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 50 m | 35.38 | |
40 | 96 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 35.40 | |
41 | 155 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 35.46 | |
42 | 98 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 35.53 | |
43 | 176 | Eklund Jesper | 1998 | KÖPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 35.77 | |
44 | 335 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 50 m | 35.97 | |
45 | 369 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 36.23 | |
46 | 218 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 36.26 | |
47 | 459 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 36.49 | |
48 | 159 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 37.14 | |
49 | 139 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 25 m | 37.22 | |
50 | 221 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 50 m | 37.31 | |
51 | 18 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 37.32 | |
52 | 94 | Enlund Alexander | 2000 | FALUN | AH1700 | 25 m | 37.42 | |
53 | 232 | Emmoth Martin | 1997 | STRÄNGNÄS | AS2397 | 25 m | 37.60 | |
54 | 21 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 37.98 | |
55 | 47 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 38.41 | |
56 | 241 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 38.56 | |
57 | 153 | Katana Daniel | 1998 | KARLSKO SF | AM8998 | 25 m | 39.15 | |
58 | 102 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 39.94 | |
59 | 170 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 40.27 | |
60 | 161 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 40.31 | |
61 | 388 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 40.51 | |
62 | 458 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 40.58 | |
63 | 168 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 41.00 | |
64 | 455 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 41.13 | |
65 | 6 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 41.21 | |
66 | 307 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 41.51 | |
67 | 141 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 41.68 | |
68 | 4 | Hedberg Albin | 1999 | AVESTA SS | AL4599 | 25 m | 42.19 | |
69 | 30 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 42.29 | |
70 | 112 | Carlsson Adam | 2001 | HARNÄS SKU | AK1901 | 50 m | 42.75 | |
71 | 148 | Hellberg Marcus | 2000 | KARLSKO SF | AG7700 | 25 m | 43.60 | |
72 | 398 | Wallin Loke | 1999 | UPSALA S | AD6399 | 25 m | 43.60 | |
73 | 97 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 44.70 | |
74 | 195 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 44.81 | |
75 | 361 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 44.89 | |
76 | 298 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | 45.03 | |
77 | 325 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 45.71 | |
78 | 343 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 50 m | 46.29 | |
79 | 190 | Grudin Ludvig | 2001 | SS MORA | AO8301 | 25 m | 46.72 | |
80 | 451 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRÄNGN | AC1703 | 25 m | 46.77 | |
81 | 395 | Sörby Hugo | 2001 | UPSALA S | AF2901 | 25 m | 46.89 | |
82 | 181 | Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 50 m | 47.07 | |
83 | 313 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 25 m | 47.09 | |
84 | 41 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 47.22 | |
85 | 5 | Hedberg Wille | 2001 | AVESTA SS | AD7901 | 25 m | 47.44 | |
86 | 403 | Wohlin Axel | 2001 | UPSALA S | AK2501 | 25 m | 47.49 | |
87 | 301 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 50 m | 47.66 | |
88 | 36 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 47.76 | |
89 | 394 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 48.56 | |
90 | 238 | Hoflin Markus | 1999 | STRÄNGNÄS | AN5799 | 25 m | 49.32 | |
91 | 432 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 49.61 | |
92 | 337 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 49.91 | |
93 | 372 | Högman Thomas | 2000 | UPSALA S | AS4300 | 25 m | 49.99 | |
94 | 280 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 50.32 | |
95 | 276 | Bachir Gabriel | 2000 | SÖDERTÄLJE | AP2300 | 50 m | 51.59 | |
96 | 24 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 51.72 | |
97 | 182 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 51.98 | |
98 | 399 | Wallin Max | 2001 | UPSALA S | AE0301 | 25 m | 52.92 | |
99 | 79 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 55.02 | |
100 | 440 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 55.87 | |
101 | 78 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 57.72 | |
102 | 223 | Anckarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 58.35 | |
103 | 400 | Wallin Noel | 2001 | UPSALA S | AE1301 | 25 m | 59.48 | |
104 | 329 | Pyötsyä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 1:00.17 | |
105 | 347 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 50 m | 1:06.40 | |
106 | 2 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
107 | 124 | Leijding Linus | 2001 | HARNÄS SKU | AS8301 | 50 m | ||
108 | 204 | Ahmadi Emil | 1999 | OXELÖSUND | AH4599 | 50 m | ||
109 | 211 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 50 m | ||
110 | 212 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 50 m | ||
111 | 215 | Finnerman Totte | 2000 | SALA SS | AX2100 | 50 m | ||
112 | 279 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 50 m | ||
113 | 333 | Schubert Nordin Melker | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ0302 | 50 m | ||
114 | 437 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 50 m | ||
115 | 500 | Sorbe André | 2004 | ESKILSTUNA | AG2504 | 50 m | EFT | |
116 | 503 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 50 m | EFT | |
117 | 511 | Gerges Vincent | 2004 | ESKILSTUNA | AG4504 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 14:53 |