Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
14:49 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer |
Finaler (30) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
502 |
2 |
Rita Yousif |
2000 |
BP0400 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
38 |
3 |
Hilma Edwardson |
2001 |
AR4301 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
482 |
4 |
Dalia Al-Mashat |
2006 |
AA8806 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
501 |
5 |
Cornelia Tedenljung |
2001 |
BQ7601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
487 |
6 |
Astrid Hendén |
2005 |
AE9605 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
349 |
1 |
Irma Ydenius |
2004 |
AL4404 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
125 |
2 |
Elvira Lind |
2001 |
BP0801 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
|
441 |
3 |
Maja Andersson |
2000 |
AH8600 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
|
467 |
4 |
Rebecca Bravén |
2004 |
AL0204 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
327 |
5 |
Vilma Peregi Margenfeld |
2000 |
BN0800 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
494 |
6 |
Rim Mohammed |
2003 |
BC7603 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
208 |
7 |
Miranda Kleringer |
2003 |
BC4403 |
OXELÖSUND |
|
50m |
|
174 |
8 |
Thelma Blomstedt |
2001 |
BQ3601 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Elsa Hultman |
2003 |
AF3403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:00.45 |
52 |
2 |
Sara Jarnfeldt |
2001 |
BJ1801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
57.44 |
33 |
3 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
55.09 |
73 |
4 |
Olivia Sjöberg |
2001 |
BJ2801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
54.39 |
237 |
5 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
54.48 |
297 |
6 |
Lovisa Granlund |
2003 |
AY9803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
56.97 |
59 |
7 |
Stina Lorenzoni Wadin |
2003 |
AQ0203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:00.27 |
514 |
8 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:00.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
54.31 |
229 |
2 |
Emilia Dyrbo |
2003 |
AY5803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
53.68 |
133 |
3 |
Ronja Arthursdóttir |
2002 |
AM2802 |
HEDEMORA |
|
25m |
51.66 |
244 |
4 |
Livia Kelly |
2003 |
AZ0203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
50.77 |
39 |
5 |
Sara Elmgart |
2001 |
BC1601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
51.13 |
513 |
6 |
Natalie Frejdig |
2001 |
BK0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
52.96 |
116 |
7 |
Molly Eriksson |
2001 |
AZ0801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
53.96 |
72 |
8 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
54.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
468 |
1 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
49.65 |
471 |
2 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
48.93 |
508 |
3 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
48.51 |
42 |
4 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
48.14 |
118 |
5 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
48.43 |
473 |
6 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
48.85 |
56 |
7 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
49.54 |
328 |
8 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
49.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.69 |
71 |
2 |
Ida Saikkonen Thelin |
2002 |
AZ2402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
47.14 |
187 |
3 |
Evelina Karlsson |
2002 |
AY7402 |
LEKSAND |
|
25m |
46.74 |
469 |
4 |
Madelene Järnström |
2002 |
AV2802 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
46.56 |
210 |
5 |
Weronika Mandrela |
2000 |
BK2200 |
OXELÖSUND |
|
25m |
46.65 |
225 |
6 |
Tuva Andersson |
2002 |
BH5202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
47.11 |
504 |
7 |
Nanny Helgesson |
2003 |
AF6603 |
HEDEMORA |
|
25m |
47.21 |
302 |
8 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
380 |
1 |
Josefin Lustig |
2000 |
BG3200 |
UPSALA S |
|
25m |
46.00 |
68 |
2 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
45.75 |
81 |
3 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
45.45 |
228 |
4 |
Ronja Colldén |
2000 |
BL9200 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
44.38 |
436 |
5 |
Tyra König |
2002 |
AL2402 |
ÖSA |
|
25m |
44.67 |
82 |
6 |
Dione Bölja-Strandlund |
2004 |
AK8204 |
FAGERSTA |
|
25m |
45.58 |
339 |
7 |
Isabel Tegelöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.97 |
353 |
8 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
46.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
1 |
Minna Billström |
2001 |
BH8201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
44.06 |
464 |
2 |
Elvira Skogh |
2000 |
BI3200 |
FAGERSTA |
|
50m |
43.79 |
162 |
3 |
Johanna Parsberg |
2000 |
BM5200 |
KARLSTAD |
|
25m |
43.41 |
137 |
4 |
Klara Zachrisson |
2001 |
AZ0201 |
HEDEMORA |
|
25m |
42.75 |
384 |
5 |
Sara Nyholm |
2002 |
AK1802 |
UPSALA S |
|
25m |
42.84 |
270 |
6 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
43.55 |
255 |
7 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
43.89 |
345 |
8 |
Ellen Wadsten |
2002 |
AE3402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
383 |
1 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
42.63 |
397 |
2 |
Embla Ulin |
2001 |
AO3601 |
UPSALA S |
|
25m |
42.20 |
402 |
3 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
42.05 |
186 |
4 |
Julia Jones |
2000 |
BE0400 |
LEKSAND |
|
25m |
41.83 |
234 |
5 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
41.88 |
281 |
6 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
42.19 |
236 |
7 |
Klara Gustafson |
2002 |
AK4602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
42.43 |
260 |
8 |
Moa Svärd |
2002 |
BD4602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
42.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Patricia Bengtsson |
1999 |
BQ2499 |
OXELÖSUND |
|
25m |
41.55 |
439 |
2 |
Saga Rönnqvist-Jerlström |
2002 |
AX4802 |
ÖSA |
|
25m |
41.37 |
239 |
3 |
Anna Idesten |
2001 |
AX1801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
41.08 |
438 |
4 |
Isadora Rosén |
2002 |
AB1202 |
ÖSA |
|
25m |
40.45 |
122 |
5 |
Nora Hägglund |
2001 |
AY7401 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
40.99 |
375 |
6 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
41.15 |
178 |
7 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
41.42 |
13 |
8 |
Lovisa Öberg |
2002 |
AS5602 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
41.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
346 |
1 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.96 |
64 |
2 |
Emma Mirkohosravi |
2002 |
AV2602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.77 |
453 |
3 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
39.72 |
109 |
4 |
Sara Andersson |
2000 |
BD7200 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
39.56 |
355 |
5 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
25m |
39.72 |
293 |
6 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.73 |
207 |
7 |
Frida Kleringer |
2001 |
BH9201 |
OXELÖSUND |
|
25m |
39.83 |
136 |
8 |
Ella Vogel |
2001 |
AY4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
40.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Mathilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
39.55 |
216 |
2 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
39.33 |
288 |
3 |
Karin Emanuelsson |
1999 |
AJ8499 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
39.25 |
486 |
4 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
38.96 |
286 |
5 |
Anastasya Chainago |
2000 |
BN6600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.18 |
404 |
6 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
39.30 |
382 |
7 |
Agnes Miller |
1999 |
BO8499 |
UPSALA S |
|
25m |
39.34 |
27 |
8 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
38.84 |
322 |
2 |
Elin Nano |
2003 |
AM1403 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.70 |
406 |
3 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
BB3401 |
UPSALA S |
|
25m |
38.62 |
46 |
4 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
38.24 |
386 |
5 |
Mimmi Olsson |
1998 |
BN1298 |
UPSALA S |
|
25m |
38.57 |
269 |
6 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
38.69 |
266 |
7 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
38.75 |
478 |
8 |
Alicia Momats |
2003 |
AE8803 |
ÖSA |
|
50m |
38.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
505 |
1 |
Lisa Hager |
2002 |
AZ5602 |
NYKÖPING |
|
25m |
37.89 |
485 |
2 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.84 |
354 |
3 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
37.60 |
217 |
4 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
37.40 |
433 |
5 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
25m |
37.45 |
498 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.78 |
376 |
7 |
Alma Leijonhufvud |
2000 |
BG2200 |
UPSALA S |
|
25m |
37.84 |
431 |
8 |
Michelle Cen |
2000 |
BM3200 |
ÖSA |
|
25m |
38.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
37.26 |
134 |
2 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
37.09 |
435 |
3 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
36.97 |
26 |
4 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
36.79 |
477 |
5 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
50m |
36.94 |
106 |
6 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
37.03 |
358 |
7 |
Marianna Dinopoulos |
1999 |
BM4499 |
UPSALA S |
|
25m |
37.18 |
37 |
8 |
Laura Chan |
2000 |
BC5200 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
434 |
1 |
Ebba Gustafsson Wernersson |
1999 |
BF6899 |
ÖSA |
|
25m |
36.72 |
51 |
2 |
Jenny Isakssen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.55 |
242 |
3 |
Johanna Kahlbom |
1999 |
AQ0699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.52 |
449 |
4 |
Josefin Kahlbom |
2001 |
AG1201 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
36.40 |
220 |
5 |
Klara Ragnarsson |
2002 |
AY1202 |
SALA SS |
|
25m |
36.47 |
145 |
6 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
36.54 |
272 |
7 |
Cecelina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
36.59 |
443 |
8 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
36.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Saga Ytterholm |
2000 |
BB5800 |
FALUN |
|
25m |
36.38 |
144 |
2 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
36.19 |
87 |
3 |
Tilda Smedberg |
2001 |
BJ5401 |
FAGERSTA |
|
25m |
36.00 |
456 |
4 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
35.98 |
132 |
5 |
Siri Örnblom |
1999 |
BJ0299 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
35.99 |
58 |
6 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.10 |
117 |
7 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
36.31 |
142 |
8 |
Mimmi Broström |
1999 |
AV6699 |
KARLSKO SF |
|
25m |
36.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Linnea Linde |
1999 |
BO1499 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
35.87 |
481 |
2 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
50m |
35.75 |
268 |
3 |
Lovisa Edblad |
1999 |
BH9499 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
35.65 |
203 |
4 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
35.43 |
267 |
5 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
35.46 |
396 |
6 |
Ellie Uggla |
1999 |
AW5699 |
UPSALA S |
|
50m |
35.68 |
146 |
7 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
35.83 |
188 |
8 |
Karolin Karlsson |
1999 |
BL3499 |
LEKSAND |
|
25m |
35.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
35.11 |
454 |
2 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
35.06 |
110 |
3 |
Hannah Björkbacka |
2000 |
BF1400 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
34.91 |
318 |
4 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.80 |
356 |
5 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
34.84 |
103 |
6 |
Maja Söderkvist |
2000 |
AX0200 |
FALUN |
|
25m |
35.02 |
113 |
7 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
35.07 |
95 |
8 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
35.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
34.78 |
185 |
2 |
Linnea Hedvall |
1999 |
AU5699 |
LEKSAND |
|
25m |
34.56 |
101 |
3 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
34.51 |
91 |
4 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
34.46 |
285 |
5 |
Anna Bäckdahl |
1999 |
AM6699 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.48 |
88 |
6 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
34.52 |
342 |
7 |
Sara Tillenius |
2000 |
AF3600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
34.75 |
14 |
8 |
Anna Häll |
1999 |
AV9899 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Madelene Nilsson |
1999 |
AV0699 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.45 |
338 |
2 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
34.39 |
460 |
3 |
Linnéa Ärlegård |
1999 |
AL7699 |
HK SIM |
|
25m |
33.96 |
319 |
4 |
Lenina Mariani-Lopez |
1999 |
AS2699 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
33.87 |
143 |
5 |
Amanda Chienh |
1997 |
BD1497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
33.96 |
128 |
6 |
Moa Tengqvist |
1997 |
BJ3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
34.18 |
263 |
7 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
34.44 |
93 |
8 |
Ida Brandt |
2000 |
AW0200 |
FALUN |
|
25m |
34.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
25m |
33.70 |
135 |
2 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
33.59 |
127 |
3 |
Wilma Norin |
2000 |
AW3397 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
33.56 |
457 |
4 |
Awaz Nabi Pour |
2000 |
BE3800 |
HK SIM |
|
50m |
33.51 |
245 |
5 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
33.55 |
7 |
6 |
Sara Amundsson |
2000 |
AZ9200 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
33.58 |
366 |
7 |
Sara Gille |
1997 |
BR7497 |
UPSALA S |
|
25m |
33.62 |
446 |
8 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
33.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Alva Klang |
2000 |
AS5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
33.25 |
62 |
2 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
33.13 |
196 |
3 |
Teres Steen |
1993 |
CG6693 |
SS MORA |
|
25m |
32.88 |
169 |
4 |
Daniella Karlsson |
1996 |
BC0496 |
KATRINEHOL |
|
25m |
32.84 |
123 |
5 |
Wilma Karlsson |
1997 |
BQ3697 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
32.85 |
154 |
6 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
33.03 |
465 |
7 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
33.14 |
175 |
8 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
33.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
32.79 |
282 |
2 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
32.65 |
92 |
3 |
Josefine Borbos |
1997 |
BA8297 |
FALUN |
|
25m |
32.38 |
84 |
4 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
32.23 |
248 |
5 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
32.29 |
150 |
6 |
Elin Höglander |
1997 |
BM9297 |
KARLSKO SF |
|
25m |
32.59 |
390 |
7 |
Lovisa Sved |
2000 |
BB0400 |
UPSALA S |
|
25m |
32.66 |
55 |
8 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
450 |
1 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
32.14 |
452 |
2 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
32.05 |
344 |
3 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
31.97 |
29 |
4 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
31.84 |
104 |
5 |
Isabelle Sörlie |
1999 |
AV1299 |
FALUN |
|
25m |
31.84 |
75 |
6 |
Elin Strand |
1998 |
AK8298 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.03 |
303 |
7 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.12 |
392 |
8 |
Jennifer Sällström |
1997 |
BR8497 |
UPSALA S |
|
50m |
32.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
SS MORA |
|
25m |
31.78 |
474 |
2 |
Mina Alpergin |
2001 |
AO2401 |
UPSALA S |
|
50m |
31.69 |
304 |
3 |
Sara Huslid |
1995 |
AZ8295 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
31.53 |
173 |
4 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
31.26 |
219 |
5 |
Linnéa Palmqvist |
1998 |
AG3698 |
SALA SS |
|
25m |
31.37 |
305 |
6 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
31.59 |
323 |
7 |
Frida Nano |
1999 |
AI5499 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
31.75 |
233 |
8 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
31.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
31.12 |
295 |
2 |
Wilma Frisch |
2000 |
AW1400 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
30.91 |
235 |
3 |
Anna Gustafson |
1997 |
BJ8297 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
30.86 |
448 |
4 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
30.47 |
243 |
5 |
Hanna Karlsson |
1995 |
AM7495 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
30.63 |
290 |
6 |
Sara Emmesjö |
1998 |
AD5498 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
30.90 |
447 |
7 |
Amanda Fors |
1998 |
AY2698 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
31.00 |
105 |
8 |
Hanna Tinnerholm |
1999 |
AG8299 |
FALUN |
|
25m |
31.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Jennie Sveronius |
1994 |
BG0694 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
30.26 |
156 |
2 |
Lovisa Rasko-Nguyen |
1995 |
BA8695 |
KARLSKO SF |
|
25m |
30.18 |
111 |
3 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
30.07 |
43 |
4 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
29.95 |
65 |
5 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
30.06 |
3 |
6 |
Johanna Nilsson |
1996 |
BP4896 |
ARVIKA SS |
|
25m |
30.08 |
213 |
7 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
30.22 |
149 |
8 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
30.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Mikaela Jarlemark |
1998 |
AF2698 |
KARLSKO SF |
|
25m |
29.68 |
76 |
2 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
29.32 |
15 |
3 |
Klara Johansson |
1997 |
AX1497 |
BORLÄNGE |
|
25m |
29.14 |
86 |
4 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
28.87 |
479 |
5 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
50m |
29.09 |
331 |
6 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
29.18 |
265 |
7 |
Linnea Åkerman |
1999 |
AV0899 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
29.57 |
442 |
8 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
29.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
28.53 |
445 |
2 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
28.28 |
22 |
3 |
Julia Pedersen |
1993 |
AO7893 |
SK ENA |
|
25m |
27.38 |
12 |
4 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
27.05 |
19 |
5 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
27.32 |
254 |
6 |
Jennifer Schwartz |
1994 |
AD8694 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
27.97 |
444 |
7 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
28.45 |
240 |
8 |
Frida Idesten |
1995 |
AD6495 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
28.59 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
14:49 |
|