Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
19:44 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
353 |
1 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
50m |
|
402 |
2 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
50m |
|
406 |
3 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
BB3401 |
UPSALA S |
|
50m |
|
434 |
4 |
Ebba Gustafsson Wernersson |
1999 |
BF6899 |
ÖSA |
|
50m |
|
397 |
5 |
Embla Ulin |
2001 |
AO3601 |
UPSALA S |
|
50m |
|
178 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
|
480 |
7 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Vilma Peregi Margenfeld |
2000 |
BN0800 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
228 |
2 |
Ronja Colldén |
2000 |
BL9200 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
|
478 |
3 |
Alicia Momats |
2003 |
AE8803 |
ÖSA |
|
50m |
4:28.83 |
46 |
4 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:52.59 |
477 |
5 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
50m |
3:57.03 |
485 |
6 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
90 |
7 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
50m |
|
286 |
8 |
Anastasya Chainago |
2000 |
BN6600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:41.58 |
419 |
2 |
Julia Faleke-Novy |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:40.77 |
103 |
3 |
Maja Söderkvist |
2000 |
AX0200 |
FALUN |
|
25m |
3:38.01 |
145 |
4 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:36.91 |
428 |
5 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:37.28 |
275 |
6 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:40.24 |
142 |
7 |
Mimmi Broström |
1999 |
AV6699 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:40.84 |
439 |
8 |
Saga Rönnqvist-Jerlström |
2002 |
AX4802 |
ÖSA |
|
25m |
3:43.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:30.03 |
9 |
2 |
Alva Klang |
2000 |
AS5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
3:26.71 |
95 |
3 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
3:23.23 |
180 |
4 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:13.72 |
371 |
5 |
Ella Hursti |
1998 |
AX8298 |
UPSALA S |
|
25m |
3:23.11 |
143 |
6 |
Amanda Chienh |
1997 |
BD1497 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:25.22 |
193 |
7 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
3:27.65 |
457 |
8 |
Awaz Nabi Pour |
2000 |
BE3800 |
HK SIM |
|
25m |
3:36.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
3:08.78 |
157 |
2 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:06.22 |
287 |
3 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:01.87 |
213 |
4 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
3:01.23 |
120 |
5 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:01.40 |
338 |
6 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:04.69 |
267 |
7 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:08.63 |
62 |
8 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:08.80 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
19:44 |
|