Program for UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 15, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 425 | Lfgren Amanda | 1997 | VSTERS | AY0897 | 25 m | 2:24.64 | |
2 | 111 | Bjrkbacka Paulina | 1995 | HARNS SKU | AY6295 | 50 m | 2:30.26 | |
3 | 15 | Johansson Klara | 1997 | BORLNGE | AX1497 | 25 m | 2:32.38 | |
4 | 25 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 2:32.48 | |
5 | 258 | Svensson Madeleine | 1997 | STRNGNS | AJ3697 | 25 m | 2:37.24 | |
6 | 344 | Wadsten Clara | 1999 | SDERTLJE | AA1899 | 50 m | 2:39.19 | |
7 | 243 | Karlsson Hanna | 1995 | STRNGNS | AM7495 | 25 m | 2:42.70 | |
8 | 199 | Eriksson Klara | 2000 | NYKPING | BE6200 | 25 m | 2:44.03 | |
9 | 76 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 2:44.90 | |
10 | 63 | Lfving Elin | 1997 | ESKILSTUNA | AD5297 | 25 m | 2:46.91 | |
11 | 105 | Tinnerholm Hanna | 1999 | FALUN | AG8299 | 25 m | 2:49.16 | |
12 | 352 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | BL6898 | 25 m | 2:51.04 | |
13 | 202 | Krehagen Elin | 2001 | NYKPING | AG7601 | 25 m | 2:54.93 | |
14 | 75 | Strand Elin | 1998 | ESKILSTUNA | AK8298 | 25 m | 2:55.40 | |
15 | 150 | Hglander Elin | 1997 | KARLSKO SF | BM9297 | 25 m | 2:55.95 | |
16 | 128 | Tengqvist Moa | 1997 | HARNS SKU | BJ3497 | 25 m | 2:56.45 | |
17 | 198 | stling Emmy | 2001 | SS MORA | AI8401 | 25 m | 2:56.71 | |
18 | 62 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 2:59.14 | |
19 | 145 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 3:09.98 | |
20 | 265 | kerman Linnea | 1999 | STRNGNS | AV0899 | 25 m | 3:10.10 | |
21 | 433 | Engstrm Terese | 1999 | SA | BF1899 | 50 m | 3:11.19 | |
22 | 456 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 50 m | 3:17.74 | |
23 | 485 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 50 m | 3:37.82 | EFT |
24 | 457 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 3:43.44 | |
25 | 58 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | ||
26 | 292 | Esfandiari Samantha | 2000 | SDERTLJE | AF9400 | 50 m | ||
27 | 375 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 50 m | ||
28 | 383 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 50 m | ||
29 | 402 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 50 m | ||
30 | 454 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 14:53 |