Program för ENA-Cupen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 23, 100m Medley Flickor C,D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 176 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:19.17 | |
2 | 75 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:19.65 | |
3 | 105 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:21.05 | |
4 | 185 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:22.84 | |
5 | 8 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 1:23.37 | |
6 | 148 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:25.53 | |
7 | 97 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 1:25.99 | |
8 | 77 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:26.29 | |
9 | 42 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:27.11 | |
10 | 44 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:27.25 | |
11 | 171 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:27.51 | |
12 | 142 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 1:27.73 | |
13 | 190 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:28.45 | |
14 | 115 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:28.74 | |
15 | 103 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:28.76 | |
16 | 167 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:28.79 | |
17 | 40 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:29.17 | |
18 | 116 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:31.03 | |
19 | 72 | Hedberg Wilma | 2002 | GÄVLE SS | AM8802 | 25 m | 1:31.05 | |
20 | 36 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:31.93 | |
21 | 52 | Moroni Emelie | 2001 | ESKILSTUNA | BD3401 | 25 m | 1:32.13 | |
22 | 74 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 1:32.63 | |
23 | 7 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:32.79 | |
24 | 208 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 1:32.94 | |
25 | 80 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:33.17 | |
26 | 86 | Moberg Hanna | 2001 | GIMO SS | AH1201 | 25 m | 1:33.19 | |
27 | 178 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:33.19 | |
28 | 110 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:33.49 | |
29 | 104 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:33.56 | |
30 | 87 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 1:33.66 | |
31 | 188 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:34.03 | |
32 | 70 | Blomberg Cajsa | 2002 | GÄVLE SS | BA6202 | 25 m | 1:34.72 | |
33 | 10 | Carlsson Emma | 2002 | BÅLSTA SK | AP5602 | 25 m | 1:34.75 | |
34 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:35.01 | |
35 | 96 | Helgesson Nanny | 2003 | HEDEMORA | AF6603 | 25 m | 1:35.63 | |
36 | 98 | Zachrisson Klara | 2001 | HEDEMORA | AZ0201 | 25 m | 1:35.93 | |
37 | 43 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:36.17 | |
38 | 200 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 1:36.50 | |
39 | 135 | Jungstedt Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | AY5401 | 25 m | 1:38.63 | |
40 | 62 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:38.86 | |
41 | 83 | Hong Felicia | 2003 | GIMO SS | AA8603 | 25 m | 1:39.68 | |
42 | 164 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:41.35 | |
43 | 88 | Sjöberg Lina | 2003 | GIMO SS | AY1403 | 25 m | 1:41.91 | |
44 | 102 | Demo Erna | 2003 | HK SIM | AR1603 | 25 m | 1:44.99 | |
45 | 111 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 1:50.28 | |
46 | 9 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:50.38 | |
47 | 22 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:51.31 | |
48 | 21 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 1:51.36 | |
49 | 202 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 1:56.50 | |
50 | 41 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:56.55 | |
51 | 136 | Jungstedt Rebecka | 2003 | KÖPINGS SS | AQ8203 | 25 m | 1:58.69 | |
52 | 48 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:59.46 | |
53 | 89 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 2:01.35 | |
54 | 25 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | 2:02.78 | |
55 | 15 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 2:02.98 | |
56 | 169 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 2:04.99 | |
57 | 93 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 2:05.82 | |
58 | 20 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
59 | 58 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | ||
60 | 59 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | ||
61 | 85 | Larsson Elida | 2003 | GIMO SS | BF5803 | 25 m | ||
62 | 151 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | ||
63 | 205 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 31 augusti 2014 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 20:17 |