Program för ENA-Cupen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
ENA-Cupen 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
14:54 |
|
|
Arrangör |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 25, 100m Frisim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:11.35 |
233 |
3 |
Elin Strand |
1998 |
AK8298 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.86 |
165 |
4 |
Amanda Fors |
1998 |
AY2698 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:11.02 |
162 |
5 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:19.06 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
125 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
179 |
3 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
HK SIM |
|
25m |
|
177 |
4 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
|
135 |
5 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
164 |
6 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:01.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Cajsa Blomberg |
2002 |
BA6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
20 |
2 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
175 |
3 |
Erna Demo |
2003 |
AR1603 |
HK SIM |
|
50m |
2:05.29 |
56 |
4 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
28 |
5 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
45 |
6 |
Stina Lorenzoni Wadin |
2003 |
AQ0203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Emma Mirkohosravi |
2002 |
AV2602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:40.98 |
192 |
2 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
50m |
1:37.78 |
31 |
3 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.99 |
97 |
4 |
Felicia Hong |
2003 |
AA8603 |
GIMO SS |
|
25m |
1:34.58 |
189 |
5 |
Ellen Nyhlin |
2000 |
AW3800 |
HK SIM |
|
25m |
1:40.45 |
41 |
6 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:53.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Emelie Eriksson |
2000 |
BN0600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:31.87 |
191 |
2 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:27.94 |
114 |
3 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:27.16 |
124 |
4 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:27.85 |
100 |
5 |
Hanna Moberg |
2001 |
AH1201 |
GIMO SS |
|
25m |
1:29.15 |
111 |
6 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:32.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Mathilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:23.99 |
217 |
2 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
50m |
1:19.79 |
187 |
3 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
50m |
1:18.80 |
90 |
4 |
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
AS6802 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:19.19 |
9 |
5 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:19.82 |
213 |
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:25.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:17.66 |
184 |
2 |
Elin Karlsson |
2001 |
AW6601 |
HK SIM |
|
50m |
1:16.03 |
198 |
3 |
Linnéa Ärlegård |
1999 |
AL7699 |
HK SIM |
|
25m |
1:14.15 |
146 |
4 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:14.72 |
128 |
5 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:16.33 |
182 |
6 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:18.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:12.29 |
121 |
2 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:11.08 |
104 |
3 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:09.96 |
2 |
4 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:10.37 |
160 |
5 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:11.74 |
13 |
6 |
Marina Feria Söderholm |
1998 |
AG8298 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:13.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Elin Löfving |
1997 |
AD5297 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.80 |
145 |
2 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:06.41 |
154 |
3 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:05.72 |
166 |
4 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:06.06 |
29 |
5 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.74 |
119 |
6 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:07.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:03.64 |
25 |
2 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.20 |
204 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
59.24 |
163 |
4 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:01.43 |
65 |
5 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.53 |
91 |
6 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:04.53 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
14:54 |
|