Program för ENA-Cupen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
ENA-Cupen 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
14:54 |
|
|
Arrangör |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Medley Flickor C,D |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
Mathilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
60 |
3 |
Ida Saikkonen Thelin |
2002 |
AZ2402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
69 |
4 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
57 |
5 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Tilde Tråvén |
2002 |
AE1802 |
HK SIM |
|
25m |
1:54.34 |
97 |
2 |
Felicia Hong |
2003 |
AA8603 |
GIMO SS |
|
25m |
1:50.88 |
109 |
3 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:43.86 |
124 |
4 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:47.28 |
179 |
5 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
HK SIM |
|
25m |
1:52.13 |
189 |
6 |
Ellen Nyhlin |
2000 |
AW3800 |
HK SIM |
|
25m |
2:38.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:42.38 |
100 |
2 |
Hanna Moberg |
2001 |
AH1201 |
GIMO SS |
|
25m |
1:39.68 |
111 |
3 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:37.82 |
191 |
4 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:37.90 |
113 |
5 |
Emelie Eriksson |
2000 |
BN0600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:41.37 |
114 |
6 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:42.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.64 |
107 |
2 |
Wilma Hedberg |
2002 |
AM8802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:35.51 |
217 |
3 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
1:33.51 |
27 |
4 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.80 |
187 |
5 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:35.52 |
213 |
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:37.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:30.90 |
115 |
2 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:30.63 |
30 |
3 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.11 |
10 |
4 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:30.05 |
184 |
5 |
Elin Karlsson |
2001 |
AW6601 |
HK SIM |
|
25m |
1:30.81 |
44 |
6 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:28.89 |
36 |
2 |
Jenny Isakssen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:27.96 |
128 |
3 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:26.13 |
167 |
4 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:26.20 |
182 |
5 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.36 |
2 |
6 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:29.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:22.26 |
40 |
2 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.48 |
110 |
3 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:19.65 |
47 |
4 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:19.82 |
121 |
5 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:22.06 |
4 |
6 |
Clara Eklund |
2000 |
AV5800 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:23.29 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
14:54 |
|