Program för Øst Årgangsmesterskaber Gr. 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
24 maj 2013 |
|
|
Stævne by |
København |
|
Udskriftstidspunkt |
16:10 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 maj 2013 |
|
|
|
|
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
Sofie Krühlmann |
2002 |
0288AE |
KVIK |
|
25m |
3:40.88 |
59 |
3 |
Alina Sherfig |
2001 |
0142AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:37.13 |
44 |
4 |
Cassandra Louisa Lin Hans |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:40.66 |
48 |
5 |
Ida Kjørtsholtsen |
2001 |
0152AX |
GLADSAXE |
|
25m |
3:45.32 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
112 |
1 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
3:28.67 |
140 |
2 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:27.42 |
303 |
3 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
3:26.79 |
225 |
4 |
Charlotte Malberg |
2002 |
0276AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:27.37 |
206 |
5 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
3:28.61 |
250 |
6 |
Emma Pedersen |
2002 |
0258AA |
KVIK |
|
25m |
3:31.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
ROSKILDE |
|
25m |
3:22.52 |
36 |
2 |
Lærke Knak |
2002 |
0262AJ |
TUNE |
|
25m |
3:21.17 |
217 |
3 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:19.01 |
61 |
4 |
Astrid Ulrich-Jørgensen |
2002 |
0286AK |
GLADSAXE |
|
25m |
3:21.07 |
219 |
5 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:21.40 |
76 |
6 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
3:26.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
292 |
1 |
Alberte R. Jakobsen |
2001 |
0138AC |
GSK |
|
25m |
3:16.42 |
179 |
2 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:15.23 |
1 |
3 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
3:13.13 |
269 |
4 |
Katinka Søby |
2001 |
0164AF |
MK 31 |
|
25m |
3:14.09 |
84 |
5 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
3:16.02 |
73 |
6 |
Caroline Nørby |
2001 |
0178AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:17.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Anna Fiedler |
2001 |
0198AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:08.60 |
110 |
2 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
0114AK |
SØLLERØD |
|
25m |
3:06.10 |
237 |
3 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
KVIK |
|
25m |
3:04.60 |
321 |
4 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
3:05.98 |
37 |
5 |
Mette S. Køhler |
2001 |
0192AK |
TUNE |
|
25m |
3:06.54 |
159 |
6 |
Sarah Daly |
2001 |
0138AX |
LYNGBY |
|
25m |
3:09.88 |
|
|
Heat 6 (7) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Mathilde van der Linden |
2002 |
0208AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:19.06 |
33 |
2 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
25m |
3:13.50 |
318 |
3 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
HILLERØD |
|
25m |
3:02.59 |
239 |
4 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
3:04.98 |
30 |
5 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
TÅRNBORG |
|
25m |
3:16.62 |
304 |
6 |
Ida Bull Guldbrandsen |
2002 |
0272AO |
KØGE |
|
25m |
3:20.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Monica Kristiansen |
2001 |
0108AB |
STT |
|
25m |
3:00.92 |
218 |
2 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:56.71 |
235 |
3 |
Laura Findahl Andersen |
2001 |
0142AA |
KVIK |
|
25m |
2:50.71 |
20 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:55.06 |
133 |
5 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
3:00.01 |
93 |
6 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:01.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
24 maj 2013 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:10 |
|