Program for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 3
|
Stvne navn |
st rgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
24 maj 2013 |
|
|
Stvne by |
Kbenhavn |
|
Udskriftstidspunkt |
16:11 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Hovedstadens Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
24 maj 2013 |
|
|
|
|
Lb 3, 200m Brystsvmning Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
Martin Vennick Haugblle |
2001 |
0155AE |
HRSHOLM |
|
25m |
3:19.77 |
45 |
3 |
Martin Holst |
2000 |
0087AI |
GLADSAXE |
|
25m |
3:13.47 |
230 |
4 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:13.90 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
3:07.58 |
214 |
3 |
Julius Thielst |
2000 |
0055AA |
HELSINGR |
|
25m |
3:05.18 |
120 |
4 |
Magnus Nygaard |
2000 |
0045AH |
SLAGELSE |
|
25m |
3:06.78 |
139 |
5 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERD |
|
25m |
3:10.80 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Frederik J. Neldeberg |
2000 |
0095AI |
HELSINGE |
|
25m |
3:04.02 |
15 |
2 |
Jacob Friland |
1999 |
9985AB |
TRITON B |
|
25m |
3:00.45 |
79 |
3 |
Mads Thorenfeldt Poulsen |
1999 |
9965AD |
ALLERD |
|
25m |
2:57.76 |
163 |
4 |
Kristoffer Kortbk |
1999 |
9905AJ |
LYNGBY |
|
25m |
2:58.23 |
91 |
5 |
Viktor Kielstrup |
2000 |
0069AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:01.15 |
54 |
6 |
Thor Nilsson Pedersen |
2000 |
0081AB |
GLADSAXE |
|
25m |
3:04.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Oliver Thor Srensen |
2000 |
0081AA |
VI39 |
|
25m |
2:56.24 |
193 |
2 |
Frederik Lundgaard |
1999 |
9965AE |
FR.SUND |
|
25m |
2:53.27 |
183 |
3 |
Jakob Sixten Soja |
1999 |
9943AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.24 |
4 |
4 |
Emil Johansen |
1999 |
9935AB |
ROSKILDE |
|
25m |
2:50.85 |
255 |
5 |
Thor Hvid Ulrich |
1999 |
9919AE |
KVIK |
|
25m |
2:54.83 |
17 |
6 |
Mikkel S. Hansen |
2000 |
0001AG |
TRITON B |
|
25m |
2:56.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
1 |
Lukas Storm |
1999 |
9977AA |
KVIK |
|
25m |
2:49.92 |
187 |
2 |
Frederik Weiss |
1999 |
9913AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:44.49 |
106 |
3 |
Christian Andersen |
1999 |
9913AH |
SLLERD |
|
25m |
2:44.24 |
190 |
4 |
Andr Goldberg Ballerini |
1999 |
9955AI |
FR.SUND |
|
25m |
2:44.34 |
223 |
5 |
Mathias Holdrup |
1999 |
9991AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:46.18 |
65 |
6 |
Philip Schitz |
1999 |
9965AF |
HRSHOLM |
|
25m |
2:50.21 |
|
|
Heat 6 (7) (13 r og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
289 |
1 |
Frederik Hatting Petersen |
2000 |
0071AC |
STT |
|
25m |
2:52.36 |
278 |
2 |
Mikkel Salmansen |
2000 |
0043AD |
VI39 |
|
25m |
2:47.75 |
118 |
3 |
Marcus Mantzius Mosegaard |
2001 |
0199AA |
SLAGELSE |
|
25m |
2:37.52 |
60 |
4 |
Rasmus Steenberg |
2000 |
0021AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:47.58 |
32 |
5 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
ISHJ |
|
25m |
2:49.47 |
113 |
6 |
Alexander Aslak Nrgaard |
2000 |
0053AE |
SLLERD |
|
25m |
2:56.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Frederik Rindshj |
1999 |
9955AN |
GLADSAXE |
|
25m |
2:41.33 |
198 |
2 |
Magnus Carstensen |
1999 |
9903AH |
RINGSTED |
|
25m |
2:39.17 |
46 |
3 |
Jonas Hyllested |
1999 |
9955AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:32.95 |
265 |
4 |
Marcus Dan Hansen |
1999 |
9965AB |
MK 31 |
|
25m |
2:32.97 |
148 |
5 |
Andreas Kaas Elmgreen |
1999 |
9903AA |
LYNGBY |
|
25m |
2:41.30 |
108 |
6 |
Bjrn Dorph-Petersen |
1999 |
9941AQ |
SLLERD |
|
25m |
2:43.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
24 maj 2013 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:11 |
|