Program for UGP3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Andersson Johan | 1995 | UDDEVALLA | AB9595 | 25 m | 2:30.03 | |
2 | 340 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 25 m | 2:30.10 | |
3 | 320 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 25 m | 2:42.85 | |
4 | 170 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 2:46.60 | |
5 | 328 | Koch Viggo | 1997 | UDDEVALLA | AN5997 | 25 m | 2:48.46 | |
6 | 137 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 25 m | 2:53.57 | |
7 | 135 | Wigert Albin | 1997 | KUNGSBACKA | AR1597 | 25 m | 2:55.81 | |
8 | 355 | Lyxell Olle-Theodor | 1999 | KUNGSBACKA | AG4999 | 25 m | 2:56.51 | EFT |
9 | 265 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 25 m | 2:57.03 | |
10 | 8 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 25 m | 2:57.95 | |
11 | 335 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 3:02.84 | |
12 | 15 | Johansson Lucas | 1997 | FALKÖPING | AJ0397 | 25 m | 3:05.17 | |
13 | 219 | Någård Daniel | 2001 | MASS | AE0701 | 25 m | 3:07.07 | |
14 | 175 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 3:16.48 | |
15 | 307 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 25 m | 3:18.30 | |
16 | 358 | Hjält Markus | 1999 | KUNGSBACKA | AG1999 | 25 m | 3:18.75 | |
17 | 180 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 25 m | 3:19.35 | |
18 | 349 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 25 m | 3:19.43 | |
19 | 5 | Hyvönen Elias | 2000 | ALINGSÅS | AA7700 | 50 m | 3:20.85 | |
20 | 301 | Lorentzon Ludwig | 1999 | TROLLHÄTTA | AK4999 | 25 m | 3:21.33 | |
21 | 87 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 25 m | 3:23.55 | |
22 | 244 | Tiger Emil | 2000 | MASS | AO4300 | 25 m | 3:28.57 | |
23 | 236 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 3:28.71 | |
24 | 200 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 25 m | 3:35.69 | |
25 | 323 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 3:41.69 | |
26 | 148 | Johansson Simon | 2002 | KUNGÄLV | AC8702 | 25 m | 3:44.77 | |
27 | 90 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 25 m | 3:50.20 | |
28 | 331 | Olsson David | 1999 | UDDEVALLA | AO6799 | 25 m | 3:54.39 | |
29 | 3 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 50 m | ||
30 | 43 | Jansson Pär | 1999 | GÖTEBORG | AT2999 | 50 m | ||
31 | 59 | Nislander Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AQ0301 | 50 m | ||
32 | 74 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | ||
33 | 80 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | ||
34 | 156 | Öhman Daniel | 2002 | LIDKÖPING | AL9302 | 50 m | ||
35 | 235 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | ||
36 | 273 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben S 02 | Utskriftstid | 15:02 |