Startliste for Hørsholm Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:49.29 | |
2 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 5:50.51 | |
3 | 148 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 5:53.76 | |
4 | 403 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 5:57.01 | |
5 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 5:57.70 | |
6 | 452 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 5:57.73 | |
7 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 5:57.82 | |
8 | 380 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 6:00.94 | |
9 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 6:10.35 | |
10 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 6:17.67 | |
11 | 444 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 6:20.00 | |
12 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 6:22.37 | |
13 | 446 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 50 m | 6:23.21 | |
14 | 450 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 6:30.04 | |
15 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 6:31.51 | |
16 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 6:33.05 | |
17 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 7:00.00 | |
18 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 7:18.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 5:03.45 | |
2 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 5:13.94 | |
3 | 131 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 5:14.08 | |
4 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 5:19.77 | |
5 | 22 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 5:26.00 | |
6 | 155 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 5:27.20 | |
7 | 134 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 5:27.73 | |
8 | 132 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 5:32.47 | |
9 | 212 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 5:33.72 | |
10 | 42 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 5:34.11 | |
11 | 205 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 5:44.21 | |
12 | 445 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 6:00.00 | |
13 | 150 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 6:02.68 | |
14 | 130 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 6:10.71 | |
15 | 149 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 6:19.10 | |
16 | 442 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 6:25.25 | |
17 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 3, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:01.78 | |
2 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:02.86 | |
3 | 177 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 1:02.89 | |
4 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:03.63 | |
5 | 117 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 1:04.89 | |
6 | 178 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 50 m | 1:05.37 | |
7 | 145 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 1:05.38 | |
8 | 405 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 1:06.30 | |
9 | 291 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 1:06.43 | |
10 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:06.62 | |
11 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 1:06.72 | |
12 | 426 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 1:07.28 | |
13 | 74 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 1:07.49 | |
14 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:07.89 | |
15 | 207 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 1:08.04 | |
16 | 85 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:08.22 | |
17 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:08.27 | |
18 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:08.51 | |
19 | 30 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 1:08.55 | |
20 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:08.75 | |
21 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 1:08.82 | |
22 | 165 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 1:08.96 | |
23 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 1:09.05 | |
24 | 64 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:09.07 | |
25 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 1:09.13 | |
26 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 1:09.19 | |
27 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 1:09.24 | |
28 | 126 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 1:09.34 | |
29 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:09.34 | |
30 | 377 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:09.35 | |
31 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:09.41 | |
32 | 47 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 1:09.80 | |
33 | 20 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 1:09.85 | |
34 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:09.89 | |
35 | 120 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:09.96 | |
36 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:10.00 | |
37 | 449 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:10.13 | |
38 | 390 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 1:10.28 | |
39 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 1:11.26 | |
40 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 1:11.39 | |
41 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:11.58 | |
42 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 1:12.19 | |
43 | 400 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 1:12.45 | |
44 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 1:12.48 | |
45 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:12.78 | |
46 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 1:12.79 | |
47 | 283 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:12.87 | |
48 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:13.22 | |
49 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 1:13.24 | |
50 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | 1:13.66 | |
51 | 289 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:13.92 | |
52 | 421 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 50 m | 1:14.21 | |
53 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:14.64 | |
54 | 73 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:14.89 | |
55 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:14.95 | |
56 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 1:15.10 | |
57 | 53 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:15.12 | |
58 | 382 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 1:15.47 | |
59 | 216 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:15.91 | |
60 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:16.13 | |
61 | 98 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:16.50 | |
62 | 90 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:16.87 | |
63 | 75 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:19.01 | |
64 | 385 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 1:19.06 | |
65 | 296 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:19.11 | |
66 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 1:19.46 | |
67 | 295 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 1:20.22 | |
68 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:20.81 | |
69 | 398 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 1:21.50 | |
70 | 70 | Klysner Emilie Holm | 2000 | HELSINGØR | 0098AW | 50 m | 1:21.52 | |
71 | 386 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 1:21.76 | |
72 | 172 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:22.32 | |
73 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 1:22.57 | |
74 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 1:23.09 | |
75 | 142 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:23.15 | |
76 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 1:23.61 | |
77 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:24.72 | |
78 | 209 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:24.80 | |
79 | 57 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 1:25.00 | |
80 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:25.09 | |
81 | 287 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 1:25.25 | |
82 | 384 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:26.08 | |
83 | 383 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:26.43 | |
84 | 58 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:26.97 | |
85 | 128 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:27.82 | |
86 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:27.93 | |
87 | 62 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:28.92 | |
88 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 1:29.14 | |
89 | 106 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 1:29.61 | |
90 | 52 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:31.51 | |
91 | 428 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 1:31.98 | |
92 | 77 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 50 m | 1:33.17 | |
93 | 399 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:33.66 | |
94 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 1:34.06 | |
95 | 407 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:35.81 | |
96 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 1:39.36 | |
97 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 1:39.46 | |
98 | 427 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HØRSHOLM | 0352AD | 50 m | 1:42.02 | |
99 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 1:42.18 | |
100 | 418 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:44.39 | |
101 | 411 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | 1:44.61 | |
102 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 1:49.08 | |
103 | 395 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:50.08 | |
104 | 409 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:52.27 | |
105 | 404 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 1:52.87 | |
106 | 397 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 50 m | 1:56.78 | |
107 | 391 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:03.03 | |
108 | 408 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 50 m | ||
109 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 1:09.21 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 422 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 50 m | 58.20 | |
2 | 298 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 59.24 | |
3 | 413 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 59.72 | |
4 | 36 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:00.69 | |
5 | 86 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 1:00.89 | |
6 | 28 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 1:01.11 | |
7 | 12 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 1:01.44 | |
8 | 217 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 1:01.49 | |
9 | 414 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 50 m | 1:01.64 | |
10 | 7 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 1:01.83 | |
11 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 1:01.97 | |
12 | 59 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:02.08 | |
13 | 42 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:03.60 | |
14 | 49 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 1:03.66 | |
15 | 451 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:03.85 | |
16 | 286 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 1:04.34 | |
17 | 366 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 1:04.68 | |
18 | 122 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:04.71 | |
19 | 171 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 1:05.48 | |
20 | 280 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:05.95 | |
21 | 367 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 1:06.67 | |
22 | 50 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:06.97 | |
23 | 40 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 50 m | 1:07.01 | |
24 | 169 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:07.14 | |
25 | 123 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 1:07.33 | |
26 | 174 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:08.19 | |
27 | 97 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:08.51 | |
28 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:08.70 | |
29 | 453 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:08.82 | |
30 | 365 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:09.25 | |
31 | 157 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:09.35 | |
32 | 396 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:09.67 | |
33 | 417 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 50 m | 1:10.32 | |
34 | 16 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 1:10.64 | |
35 | 140 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:11.06 | |
36 | 136 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:11.22 | |
37 | 215 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 50 m | 1:11.25 | |
38 | 371 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:11.41 | |
39 | 203 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:12.75 | |
40 | 21 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:12.97 | |
41 | 108 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:13.08 | |
42 | 285 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 1:13.20 | |
43 | 214 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 50 m | 1:14.40 | |
44 | 82 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 1:14.43 | |
45 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:15.82 | |
46 | 67 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 1:15.84 | |
47 | 170 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 50 m | 1:17.65 | |
48 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:19.36 | |
49 | 83 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:19.59 | |
50 | 370 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 1:19.88 | |
51 | 135 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:21.63 | |
52 | 369 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | 1:21.95 | |
53 | 15 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:22.28 | |
54 | 96 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:22.68 | |
55 | 294 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 1:22.72 | |
56 | 109 | Rappenborg Victor | 2001 | HVIDOVRE | 0185AI | 50 m | 1:23.75 | |
57 | 79 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 1:23.85 | |
58 | 61 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 50 m | 1:23.98 | |
59 | 372 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:24.06 | |
60 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:24.43 | |
61 | 60 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:24.59 | |
62 | 81 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:24.68 | |
63 | 99 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 1:24.70 | |
64 | 87 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:25.89 | |
65 | 54 | Feuk Elias | 2001 | HELSINGØR | 0157AJ | 50 m | 1:27.57 | |
66 | 110 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 1:29.00 | |
67 | 406 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 1:31.86 | |
68 | 10 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 50 m | 1:31.94 | |
69 | 68 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | 1:34.17 | |
70 | 105 | Løsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 1:34.81 | |
71 | 80 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:37.99 | |
72 | 13 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 50 m | 1:38.20 | |
73 | 420 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:42.36 | |
74 | 423 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:45.56 | |
75 | 415 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:48.25 | |
76 | 431 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:53.37 | |
77 | 416 | Madsen Christian T. | 2003 | HØRSHOLM | 0363AC | 50 m | 1:54.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 1:11.98 | |
2 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:12.49 | |
3 | 3 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 1:13.63 | |
4 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 1:14.73 | |
5 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 1:14.89 | |
6 | 165 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 1:15.30 | |
7 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:15.50 | |
8 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:15.80 | |
9 | 389 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:15.96 | |
10 | 425 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 1:16.37 | |
11 | 64 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:16.85 | |
12 | 452 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 1:16.92 | |
13 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:17.91 | |
14 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:17.97 | |
15 | 292 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 1:18.52 | |
16 | 382 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 1:18.74 | |
17 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:19.69 | |
18 | 85 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:19.77 | |
19 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:20.15 | |
20 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:20.34 | |
21 | 283 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:20.51 | |
22 | 30 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 1:20.54 | |
23 | 444 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 1:21.93 | |
24 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:22.85 | |
25 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:23.00 | |
26 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 1:23.01 | |
27 | 74 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 1:23.12 | |
28 | 143 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 50 m | 1:23.19 | |
29 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 1:23.79 | |
30 | 90 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:24.09 | |
31 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:24.53 | |
32 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 1:25.93 | |
33 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:26.28 | |
34 | 424 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 1:26.97 | |
35 | 17 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 1:27.61 | |
36 | 159 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:27.94 | |
37 | 18 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 1:28.22 | |
38 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 1:28.31 | |
39 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:28.36 | |
40 | 385 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 1:28.75 | |
41 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 1:29.21 | |
42 | 300 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:30.07 | |
43 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:30.48 | |
44 | 289 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:31.33 | |
45 | 152 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:31.65 | |
46 | 125 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 1:32.83 | |
47 | 295 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 1:33.47 | |
48 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:34.07 | |
49 | 53 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:34.16 | |
50 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:34.35 | |
51 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | 1:34.48 | |
52 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:34.92 | |
53 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:35.59 | |
54 | 119 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:35.67 | |
55 | 57 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 1:36.70 | |
56 | 75 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:40.66 | |
57 | 127 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 50 m | 1:41.05 | |
58 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:42.49 | |
59 | 58 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:43.31 | |
60 | 106 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 1:47.57 | |
61 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 1:47.71 | |
62 | 52 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:49.98 | |
63 | 62 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:50.50 | |
64 | 77 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 50 m | 1:51.18 | |
65 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 1:52.51 | |
66 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 1:54.04 | |
67 | 391 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:58.31 | |
68 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 2:00.00 | |
69 | 427 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HØRSHOLM | 0352AD | 50 m | 2:03.22 | |
70 | 409 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 2:07.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 1:06.74 | |
2 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:09.14 | |
3 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 1:09.19 | |
4 | 14 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:09.78 | |
5 | 59 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:10.66 | |
6 | 168 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 1:12.79 | |
7 | 33 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 1:13.38 | |
8 | 28 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 1:14.59 | |
9 | 298 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 1:15.75 | |
10 | 286 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 1:16.40 | |
11 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 1:16.59 | |
12 | 2 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:17.39 | |
13 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:17.53 | |
14 | 364 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:17.66 | |
15 | 359 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:17.73 | |
16 | 208 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 1:17.87 | |
17 | 154 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:18.10 | |
18 | 171 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 1:18.51 | |
19 | 367 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 1:19.95 | |
20 | 280 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:19.99 | |
21 | 149 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 1:20.67 | |
22 | 40 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 50 m | 1:20.91 | |
23 | 97 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:21.40 | |
24 | 79 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 1:23.52 | |
25 | 121 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 1:24.25 | |
26 | 5 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 50 m | 1:25.28 | |
27 | 1 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 50 m | 1:26.30 | |
28 | 141 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 1:26.49 | |
29 | 139 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:26.55 | |
30 | 21 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:26.62 | |
31 | 396 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:27.99 | |
32 | 156 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 50 m | 1:28.87 | |
33 | 294 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 1:31.23 | |
34 | 158 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 1:31.77 | |
35 | 369 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | 1:31.86 | |
36 | 50 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:32.01 | |
37 | 83 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:32.89 | |
38 | 109 | Rappenborg Victor | 2001 | HVIDOVRE | 0185AI | 50 m | 1:34.65 | |
39 | 135 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:34.65 | |
40 | 151 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 50 m | 1:34.70 | |
41 | 144 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:35.34 | |
42 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:35.93 | |
43 | 173 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 1:36.00 | |
44 | 153 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:36.42 | |
45 | 124 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 50 m | 1:36.78 | |
46 | 87 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:37.16 | |
47 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:37.46 | |
48 | 146 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:37.71 | |
49 | 96 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:38.43 | |
50 | 81 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:38.91 | |
51 | 133 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:44.22 | |
52 | 13 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 50 m | 1:44.61 | |
53 | 10 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 50 m | 1:44.82 | |
54 | 415 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:47.13 | |
55 | 110 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 1:50.51 | |
56 | 105 | Løsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 1:54.50 | |
57 | 416 | Madsen Christian T. | 2003 | HØRSHOLM | 0363AC | 50 m | 1:56.92 | |
58 | 431 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:00.51 | |
59 | 60 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:08.28 | |
60 | 54 | Feuk Elias | 2001 | HELSINGØR | 0157AJ | 50 m | ||
61 | 68 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | ||
62 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 2:34.92 | |
2 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:42.59 | |
3 | 6 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:46.83 | |
4 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 2:47.83 | |
5 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:52.73 | |
6 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 3:00.00 | |
7 | 449 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 3:00.00 | |
8 | 450 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 3:00.00 | |
9 | 446 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 50 m | 3:01.26 | |
10 | 24 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 3:01.95 | |
11 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 3:27.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 2:39.97 | |
2 | 441 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 3:10.00 | |
3 | 451 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 3:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 50 m | 4:38.69 | |
2 | 210 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 4:51.54 | |
3 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:55.35 | |
4 | 126 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 4:56.58 | |
5 | 177 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 4:57.18 | |
6 | 145 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 4:57.72 | |
7 | 23 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 4:58.62 | |
8 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 5:00.00 | |
9 | 117 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 5:00.80 | |
10 | 74 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 5:00.92 | |
11 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 5:01.74 | |
12 | 178 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 50 m | 5:03.49 | |
13 | 425 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 5:06.72 | |
14 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 5:06.98 | |
15 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 5:12.22 | |
16 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 5:14.35 | |
17 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:17.14 | |
18 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 5:20.78 | |
19 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 5:48.82 | RES |
20 | 98 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 5:55.51 | RES |
21 | 398 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 7:30.18 | RES |
22 | 106 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 8:00.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 50 m | 4:22.78 | |
2 | 422 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 50 m | 4:24.81 | |
3 | 147 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 4:31.67 | |
4 | 217 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 4:39.11 | |
5 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 4:39.54 | |
6 | 132 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 4:43.04 | |
7 | 131 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 4:43.49 | |
8 | 298 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 4:44.64 | |
9 | 212 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 4:45.96 | |
10 | 22 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 4:51.31 | |
11 | 134 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 4:51.34 | |
12 | 150 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 5:08.85 | |
13 | 203 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 5:10.11 | |
14 | 214 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 50 m | 5:10.57 | |
15 | 215 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 50 m | 5:11.02 | |
16 | 49 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 5:11.28 | |
17 | 169 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 5:15.56 | |
18 | 103 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 50 m | 5:25.13 | |
19 | 140 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 5:25.49 | RES |
20 | 108 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 5:51.02 | RES |
21 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 6:01.40 | RES |
22 | 110 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 7:20.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 1:15.73 | |
2 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:19.07 | |
3 | 390 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 1:19.99 | |
4 | 429 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 1:20.07 | |
5 | 148 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:20.57 | |
6 | 449 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:22.60 | |
7 | 450 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:23.08 | |
8 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 1:24.74 | |
9 | 120 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:25.32 | |
10 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:25.78 | |
11 | 3 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 1:26.13 | |
12 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 1:26.22 | |
13 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:26.37 | |
14 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:26.48 | |
15 | 403 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:27.72 | |
16 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 1:27.93 | |
17 | 30 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 1:28.03 | |
18 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:29.34 | |
19 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 1:29.87 | |
20 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 1:30.57 | |
21 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 1:30.61 | |
22 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:30.94 | |
23 | 383 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:32.05 | |
24 | 300 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:32.69 | |
25 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 1:33.52 | |
26 | 47 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 1:34.24 | |
27 | 289 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:35.59 | |
28 | 128 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:35.65 | |
29 | 119 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:35.70 | |
30 | 152 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:35.82 | |
31 | 386 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 1:35.98 | |
32 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 1:37.84 | |
33 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:38.20 | |
34 | 384 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:38.48 | |
35 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 1:39.00 | |
36 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 1:39.23 | |
37 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:40.04 | |
38 | 142 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:40.07 | |
39 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | 1:41.43 | |
40 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:42.21 | |
41 | 18 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 1:42.69 | |
42 | 98 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:43.61 | |
43 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:44.41 | |
44 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 1:44.71 | |
45 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:44.85 | |
46 | 172 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:44.91 | |
47 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 1:45.02 | |
48 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 1:45.55 | |
49 | 125 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 1:45.92 | |
50 | 296 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:46.03 | |
51 | 159 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:46.73 | |
52 | 209 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:47.47 | |
53 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:48.25 | |
54 | 292 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 1:49.00 | |
55 | 70 | Klysner Emilie Holm | 2000 | HELSINGØR | 0098AW | 50 m | 1:49.41 | |
56 | 287 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 1:50.56 | |
57 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:51.99 | |
58 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 1:53.75 | |
59 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:53.93 | |
60 | 407 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:55.18 | |
61 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 1:57.35 | |
62 | 428 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 1:58.90 | |
63 | 418 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:58.98 | |
64 | 410 | Kjellow-Andersen Cecilie | 2003 | HØRSHOLM | 0356AH | 50 m | 1:59.82 | |
65 | 404 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 2:00.13 | |
66 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 2:01.22 | |
67 | 408 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 50 m | 2:08.47 | |
68 | 127 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 50 m | 2:08.97 | |
69 | 395 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:11.01 | |
70 | 397 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 50 m | 2:18.53 | |
71 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 2:20.00 | |
72 | 411 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Christensen Patrick | 1985 | SØLLERØD | 8583AB | 50 m | 1:12.41 | |
2 | 168 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 1:12.75 | |
3 | 123 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 1:19.57 | |
4 | 365 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:20.85 | |
5 | 205 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 1:21.33 | |
6 | 442 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 1:22.37 | |
7 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 1:22.64 | |
8 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:22.77 | |
9 | 42 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:23.14 | |
10 | 40 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 50 m | 1:24.33 | |
11 | 149 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 1:27.23 | |
12 | 174 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:28.48 | |
13 | 136 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:28.99 | |
14 | 67 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 1:29.61 | |
15 | 21 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:30.18 | |
16 | 103 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 50 m | 1:31.01 | |
17 | 441 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 1:31.91 | |
18 | 453 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:32.94 | |
19 | 33 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 1:33.15 | |
20 | 130 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:33.41 | |
21 | 122 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:33.81 | |
22 | 157 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:37.30 | |
23 | 370 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 1:37.98 | |
24 | 96 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:41.06 | |
25 | 173 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 1:41.50 | |
26 | 285 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 1:41.61 | |
27 | 364 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:42.73 | |
28 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:43.37 | |
29 | 139 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:43.81 | |
30 | 15 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:46.48 | |
31 | 144 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:47.08 | |
32 | 135 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:47.56 | |
33 | 121 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 1:48.84 | |
34 | 156 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 50 m | 1:48.87 | |
35 | 151 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 50 m | 1:49.58 | |
36 | 372 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:50.85 | |
37 | 99 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 1:52.70 | |
38 | 406 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 1:53.46 | |
39 | 153 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:54.31 | |
40 | 82 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 1:55.06 | |
41 | 110 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 1:56.98 | |
42 | 158 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 1:57.80 | |
43 | 105 | Løsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 2:00.75 | |
44 | 133 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 2:03.88 | |
45 | 146 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 2:07.67 | |
46 | 124 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 50 m | 2:08.30 | |
47 | 420 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 2:17.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 32.26 | |
2 | 178 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 50 m | 32.59 | |
3 | 291 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 33.14 | |
4 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 33.32 | |
5 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 33.40 | |
6 | 64 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 33.44 | |
7 | 394 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 50 m | 33.49 | |
8 | 389 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 33.61 | |
9 | 3 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 33.86 | |
10 | 377 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 34.06 | |
11 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 34.16 | |
12 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 34.19 | |
13 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 34.23 | |
14 | 207 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 34.37 | |
15 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 34.39 | |
16 | 85 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 34.40 | |
17 | 444 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 34.40 | |
18 | 120 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 34.41 | |
19 | 53 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 34.68 | |
20 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 34.70 | |
21 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 34.87 | |
22 | 446 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 50 m | 34.97 | |
23 | 23 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 35.05 | |
24 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 35.75 | |
25 | 24 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 35.77 | |
26 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 35.77 | |
27 | 73 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 35.83 | |
28 | 403 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 36.15 | |
29 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 36.17 | |
30 | 20 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 36.23 | |
31 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 36.56 | |
32 | 75 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 36.62 | |
33 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 36.98 | |
34 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 37.13 | |
35 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 37.24 | |
36 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | 37.67 | |
37 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 37.81 | |
38 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 37.86 | |
39 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 38.31 | |
40 | 296 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 38.96 | |
41 | 384 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 39.28 | |
42 | 90 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 39.74 | |
43 | 98 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 40.54 | |
44 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 40.70 | |
45 | 424 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 40.81 | |
46 | 17 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 41.02 | |
47 | 382 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 41.70 | |
48 | 281 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 41.80 | |
49 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 41.97 | |
50 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 42.94 | |
51 | 383 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 43.53 | |
52 | 398 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 43.73 | |
53 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 44.90 | |
54 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 45.11 | |
55 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 45.52 | |
56 | 70 | Klysner Emilie Holm | 2000 | HELSINGØR | 0098AW | 50 m | 46.49 | |
57 | 58 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 46.81 | |
58 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 47.18 | |
59 | 106 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 47.44 | |
60 | 52 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 48.70 | |
61 | 57 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 48.85 | |
62 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 49.28 | |
63 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 50.00 | |
64 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 55.91 | |
65 | 62 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 57.09 | |
66 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 57.66 | |
67 | 77 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 50 m | 1:07.03 | |
68 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 455 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 50 m | 26.01 | |
2 | 414 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 50 m | 29.52 | |
3 | 134 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 30.50 | |
4 | 132 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 30.65 | |
5 | 59 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 30.78 | |
6 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 30.81 | |
7 | 413 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 31.04 | |
8 | 36 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 31.05 | |
9 | 28 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 31.21 | |
10 | 451 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 31.30 | |
11 | 204 | Christensen Patrick | 1985 | SØLLERØD | 8583AB | 50 m | 31.31 | |
12 | 211 | Nielsen Michael | 1985 | SØLLERØD | 8531AA | 50 m | 31.60 | |
13 | 442 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 31.63 | |
14 | 7 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 31.65 | |
15 | 168 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 32.09 | |
16 | 445 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 32.15 | |
17 | 12 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 32.17 | |
18 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 32.30 | |
19 | 365 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 33.04 | |
20 | 280 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 33.39 | |
21 | 367 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 33.61 | |
22 | 22 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 33.88 | |
23 | 123 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 34.13 | |
24 | 16 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 35.22 | |
25 | 97 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 35.26 | |
26 | 366 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 35.50 | |
27 | 50 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 35.53 | |
28 | 171 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 35.72 | |
29 | 103 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 50 m | 36.09 | |
30 | 40 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 50 m | 36.37 | |
31 | 67 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 36.38 | |
32 | 371 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 37.25 | |
33 | 108 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 37.36 | |
34 | 453 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 37.41 | |
35 | 82 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 38.74 | |
36 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 38.93 | |
37 | 170 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 50 m | 40.47 | |
38 | 286 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 40.52 | |
39 | 396 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 40.81 | |
40 | 80 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 41.34 | |
41 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 41.53 | |
42 | 1 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 50 m | 41.87 | |
43 | 285 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 42.55 | |
44 | 109 | Rappenborg Victor | 2001 | HVIDOVRE | 0185AI | 50 m | 42.88 | |
45 | 99 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 43.65 | |
46 | 5 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 50 m | 44.06 | |
47 | 61 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 50 m | 44.24 | |
48 | 83 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 45.53 | |
49 | 60 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 47.27 | |
50 | 54 | Feuk Elias | 2001 | HELSINGØR | 0157AJ | 50 m | 48.18 | |
51 | 81 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 49.94 | |
52 | 87 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 50.70 | |
53 | 105 | Løsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 54.77 | |
54 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 54.93 | |
55 | 68 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | ||
56 | 372 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:27.33 | |
2 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:34.95 | |
3 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 2:37.34 | |
4 | 177 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 2:38.64 | |
5 | 210 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:39.26 | |
6 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:39.92 | |
7 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:40.31 | |
8 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 2:42.21 | |
9 | 452 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 2:42.23 | |
10 | 165 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 2:42.29 | |
11 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 2:45.01 | |
12 | 425 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 2:46.39 | |
13 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:46.51 | |
14 | 148 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:47.17 | |
15 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:47.34 | |
16 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:51.00 | |
17 | 126 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 2:51.14 | |
18 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:51.20 | |
19 | 380 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 2:53.49 | |
20 | 6 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:53.63 | |
21 | 283 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:53.70 | |
22 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:54.78 | |
23 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 2:55.22 | |
24 | 216 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:56.60 | |
25 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 2:58.79 | |
26 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 3:00.02 | |
27 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 3:00.24 | |
28 | 400 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 3:00.47 | |
29 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 3:00.49 | |
30 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 3:02.90 | |
31 | 18 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 3:03.14 | |
32 | 143 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 50 m | 3:03.15 | |
33 | 421 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 50 m | 3:05.63 | |
34 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 3:06.31 | |
35 | 172 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 3:06.74 | |
36 | 300 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 3:08.91 | |
37 | 159 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 3:09.84 | |
38 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 3:10.11 | |
39 | 117 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 3:11.47 | |
40 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 3:11.53 | |
41 | 127 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 50 m | 3:12.69 | |
42 | 295 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 3:15.21 | |
43 | 152 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 3:16.38 | |
44 | 125 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 3:16.63 | |
45 | 128 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 3:17.52 | |
46 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 3:18.49 | |
47 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 3:18.87 | |
48 | 287 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 3:35.12 | |
49 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 3:36.83 | |
50 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 3:44.58 | |
51 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 4:16.92 | |
52 | 142 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | ||
53 | 399 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:24.00 | |
2 | 155 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 2:24.73 | |
3 | 147 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:25.10 | |
4 | 422 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 50 m | 2:26.25 | |
5 | 33 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:31.67 | |
6 | 36 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 2:38.12 | |
7 | 14 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:38.50 | |
8 | 217 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 2:40.25 | |
9 | 212 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:40.56 | |
10 | 150 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:41.48 | |
11 | 42 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:42.11 | |
12 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:42.22 | |
13 | 2 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:42.31 | |
14 | 169 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:43.58 | |
15 | 364 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:44.84 | |
16 | 208 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 2:44.97 | |
17 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:48.91 | |
18 | 174 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:50.31 | |
19 | 122 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 2:51.05 | |
20 | 130 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:51.17 | |
21 | 154 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:51.44 | |
22 | 157 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:53.43 | |
23 | 441 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 2:55.26 | |
24 | 136 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:57.03 | |
25 | 79 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 3:00.13 | |
26 | 121 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 3:02.53 | |
27 | 5 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 50 m | 3:06.14 | |
28 | 433 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 3:06.53 | |
29 | 156 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 50 m | 3:09.57 | |
30 | 294 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 3:11.55 | |
31 | 141 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 3:12.62 | |
32 | 153 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 3:14.75 | |
33 | 109 | Rappenborg Victor | 2001 | HVIDOVRE | 0185AI | 50 m | 3:15.00 | |
34 | 158 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 3:16.61 | |
35 | 151 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 50 m | 3:18.70 | |
36 | 146 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 3:22.49 | |
37 | 173 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 3:22.78 | |
38 | 124 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 50 m | 3:24.13 | |
39 | 139 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 3:37.52 | |
40 | 10 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 50 m | 3:37.77 | |
41 | 13 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 50 m | 3:51.96 | |
42 | 445 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 3:58.85 | |
43 | 15 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | ||
44 | 133 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | ||
45 | 144 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | ||
46 | 423 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 17, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Hørsholm Damer | 1995 | HØRSHOLM | 50 m | 4:42.77 | ||
2 | 161 | Lyngby Es2 Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:51.00 | ||
3 | 278 | Hils 2 Piger | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:55.22 | ||
4 | 373 | Hs Piger 1 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 5:00.43 | ||
5 | 162 | Lyngby Es2 Piger 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 5:04.00 | ||
6 | 440 | Hvidovre Piger B | 0 | HVIDOVRE | 50 m | 5:13.44 | ||
7 | 45 | Helsingør Piger 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:16.48 | ||
8 | 279 | Hils 3 Piger | 0 | HILLERØD | 50 m | 5:21.50 | ||
9 | 374 | Hs Piger 2 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 5:28.98 | ||
10 | 112 | Lyngby Es3 Piger | 0 | LYNGBY | 50 m | 5:28.99 | ||
11 | 113 | Lyngby Es3 Piger 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 5:28.99 | ||
12 | 46 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:34.70 | ||
13 | 381 | Hs Piger 3 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:50.39 | ||
14 | 9 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:20.39 | ||
2 | 129 | Lyngby Es2 Drenge | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:22.00 | ||
3 | 362 | Hs Drenge 1 | 1995 | HØRSHOLM | 50 m | 4:25.00 | ||
4 | 277 | Hils 2 Drenge | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:45.22 | ||
5 | 44 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:58.92 | ||
6 | 363 | Hs Drenge 2 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 5:00.00 | ||
7 | 114 | Lyngbys Old Boys | 1999 | LYNGBY | 50 m | 5:28.99 | ||
8 | 115 | Lyngbys Youngsters | 1999 | LYNGBY | 50 m | 5:28.99 | ||
9 | 439 | Hvidovre Drenge B | 0 | HVIDOVRE | 50 m | 5:32.21 | ||
10 | 368 | Hs Drenge 3 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 6:09.61 | ||
11 | 8 | Drenge Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 50 m | 2:30.50 | |
2 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:33.26 | |
3 | 393 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 50 m | 2:36.45 | |
4 | 210 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:36.90 | |
5 | 389 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 2:39.47 | |
6 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:39.50 | |
7 | 426 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 2:39.51 | |
8 | 148 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:40.61 | |
9 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:40.70 | |
10 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:42.86 | |
11 | 449 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:43.09 | |
12 | 6 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:43.64 | |
13 | 165 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 2:44.79 | |
14 | 425 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 2:45.65 | |
15 | 207 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 2:47.14 | |
16 | 20 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 2:47.25 | |
17 | 452 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 2:47.29 | |
18 | 64 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:48.93 | |
19 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 2:49.99 | |
20 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:50.17 | |
21 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 2:51.75 | |
22 | 403 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:52.07 | |
23 | 390 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 2:52.12 | |
24 | 377 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:52.55 | |
25 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 2:53.89 | |
26 | 437 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:54.92 | |
27 | 446 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 50 m | 2:54.95 | |
28 | 380 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 2:55.41 | |
29 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 2:56.67 | |
30 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 2:57.03 | |
31 | 436 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:57.41 | |
32 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:59.00 | |
33 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:59.10 | |
34 | 283 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:59.22 | |
35 | 432 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 2:59.60 | |
36 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 3:02.41 | |
37 | 53 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 3:02.94 | |
38 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 3:03.35 | |
39 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:05.33 | |
40 | 296 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 3:06.77 | |
41 | 119 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 3:07.29 | |
42 | 424 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 3:08.54 | |
43 | 90 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 3:11.92 | |
44 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 3:13.22 | |
45 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 3:16.87 | |
46 | 159 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 3:17.05 | |
47 | 142 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 3:17.10 | |
48 | 143 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 50 m | 3:18.40 | |
49 | 66 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 3:18.91 | |
50 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 3:24.52 | |
51 | 128 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 3:31.76 | |
52 | 75 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 3:34.42 | |
53 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 3:35.03 | |
54 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 3:40.57 | |
55 | 111 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 3:44.83 | |
56 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 3:45.45 | |
57 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 4:00.00 | |
58 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 4:00.00 | |
59 | 106 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 4:00.00 | |
60 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:21.47 | |
2 | 155 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 2:24.86 | |
3 | 131 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:27.00 | |
4 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:29.41 | |
5 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:33.20 | |
6 | 132 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:35.16 | |
7 | 212 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:35.31 | |
8 | 134 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 2:35.85 | |
9 | 59 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:37.85 | |
10 | 169 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:43.56 | |
11 | 86 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 2:46.36 | |
12 | 441 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 2:47.74 | |
13 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:49.21 | |
14 | 174 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:49.72 | |
15 | 150 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:53.04 | |
16 | 130 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:55.32 | |
17 | 103 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 50 m | 2:56.12 | |
18 | 438 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 2:56.38 | |
19 | 16 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 2:56.61 | |
20 | 417 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 50 m | 3:03.10 | |
21 | 203 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 3:03.80 | |
22 | 21 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 3:03.87 | |
23 | 285 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 3:04.13 | |
24 | 5 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 50 m | 3:05.30 | |
25 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 3:09.22 | |
26 | 139 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 3:10.34 | |
27 | 141 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 3:11.54 | |
28 | 371 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 3:15.68 | |
29 | 170 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 50 m | 3:16.82 | |
30 | 156 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 50 m | 3:22.13 | |
31 | 294 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 3:22.84 | |
32 | 83 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 3:23.87 | |
33 | 99 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 3:24.14 | |
34 | 81 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 3:31.93 | |
35 | 87 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 3:35.27 | |
36 | 153 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 3:36.81 | |
37 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 3:38.44 | |
38 | 110 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 4:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 50 m | 29.21 | |
2 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 29.33 | |
3 | 3 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 29.37 | |
4 | 177 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 29.46 | |
5 | 429 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 29.74 | |
6 | 117 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 29.80 | |
7 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 30.27 | |
8 | 291 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 30.50 | |
9 | 145 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 30.51 | |
10 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 30.57 | |
11 | 23 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 30.68 | |
12 | 85 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 30.68 | |
13 | 405 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 30.70 | |
14 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 30.74 | |
15 | 201 | Andersen Ane | 1990 | SØLLERØD | 9016AF | 50 m | 30.85 | |
16 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 30.88 | |
17 | 207 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 30.90 | |
18 | 426 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 31.05 | |
19 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 31.17 | |
20 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 31.20 | |
21 | 288 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | 31.32 | |
22 | 377 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 31.45 | |
23 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 31.50 | |
24 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 31.53 | |
25 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 31.57 | |
26 | 47 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 31.57 | |
27 | 30 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 31.86 | |
28 | 444 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 31.99 | |
29 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 32.21 | |
30 | 120 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 32.27 | |
31 | 126 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 32.36 | |
32 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 32.38 | |
33 | 53 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 32.42 | |
34 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 32.42 | |
35 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 32.58 | |
36 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 32.66 | |
37 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 32.79 | |
38 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 33.15 | |
39 | 421 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 50 m | 33.15 | |
40 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | 33.20 | |
41 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 33.24 | |
42 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 33.25 | |
43 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 33.26 | |
44 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 33.30 | |
45 | 283 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 33.34 | |
46 | 73 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 33.35 | |
47 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 33.45 | |
48 | 390 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 33.45 | |
49 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 33.55 | |
50 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 33.64 | |
51 | 281 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 33.66 | |
52 | 435 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 50 m | 33.78 | |
53 | 400 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 33.93 | |
54 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 33.95 | |
55 | 90 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 34.08 | |
56 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 34.34 | |
57 | 382 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 34.36 | |
58 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 34.52 | |
59 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 34.72 | |
60 | 78 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 35.08 | |
61 | 385 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 35.10 | |
62 | 17 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 35.15 | |
63 | 98 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 35.17 | |
64 | 172 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 35.37 | |
65 | 398 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 35.80 | |
66 | 75 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 36.26 | |
67 | 386 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 36.36 | |
68 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 36.52 | |
69 | 152 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 36.55 | |
70 | 209 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 36.95 | |
71 | 295 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 36.97 | |
72 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 37.19 | |
73 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 37.40 | |
74 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 37.58 | |
75 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 38.05 | |
76 | 57 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 38.56 | |
77 | 287 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 38.66 | |
78 | 88 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 39.37 | |
79 | 52 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 40.00 | |
80 | 58 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 40.06 | |
81 | 111 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 40.23 | |
82 | 127 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 50 m | 40.39 | |
83 | 62 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 40.60 | |
84 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 41.08 | |
85 | 106 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 41.37 | |
86 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 42.65 | |
87 | 77 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 50 m | 43.80 | |
88 | 410 | Kjellow-Andersen Cecilie | 2003 | HØRSHOLM | 0356AH | 50 m | 44.20 | |
89 | 428 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 44.32 | |
90 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 44.84 | |
91 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 46.15 | |
92 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 47.01 | |
93 | 404 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 50.42 | |
94 | 409 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 50.45 | |
95 | 408 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 50 m | 51.80 | |
96 | 397 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 50 m | 53.24 | |
97 | 402 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:03.22 | |
98 | 411 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 455 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 50 m | 25.09 | |
2 | 422 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 50 m | 26.95 | |
3 | 298 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 27.14 | |
4 | 413 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 27.18 | |
5 | 168 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 27.33 | |
6 | 86 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 27.82 | |
7 | 414 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 50 m | 28.06 | |
8 | 451 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 28.15 | |
9 | 217 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 28.42 | |
10 | 49 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 28.58 | |
11 | 28 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 28.68 | |
12 | 7 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 28.90 | |
13 | 72 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 28.95 | |
14 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 28.95 | |
15 | 12 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 29.13 | |
16 | 22 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 29.39 | |
17 | 280 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 29.51 | |
18 | 122 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 29.63 | |
19 | 286 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 29.69 | |
20 | 171 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 29.89 | |
21 | 367 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 30.31 | |
22 | 33 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 30.45 | |
23 | 364 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 30.63 | |
24 | 154 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 30.92 | |
25 | 97 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 31.59 | |
26 | 149 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 32.00 | |
27 | 140 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 32.10 | |
28 | 136 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 32.23 | |
29 | 215 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 50 m | 32.43 | |
30 | 214 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 50 m | 32.53 | |
31 | 157 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 32.77 | |
32 | 82 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 32.98 | |
33 | 50 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 33.03 | |
34 | 108 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 33.19 | |
35 | 285 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 33.19 | |
36 | 21 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 33.21 | |
37 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 33.72 | |
38 | 96 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 33.77 | |
39 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 33.85 | |
40 | 11 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 50 m | 34.28 | ||
41 | 1 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 50 m | 35.34 | |
42 | 369 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | 35.66 | |
43 | 83 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 35.76 | |
44 | 79 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 35.99 | |
45 | 135 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 36.13 | |
46 | 99 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 36.33 | |
47 | 144 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 36.37 | |
48 | 80 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 36.45 | |
49 | 173 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 36.68 | |
50 | 146 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 36.72 | |
51 | 151 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 50 m | 36.74 | |
52 | 87 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 37.16 | |
53 | 124 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 50 m | 37.25 | |
54 | 158 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 37.28 | |
55 | 392 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 37.64 | |
56 | 294 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 37.74 | |
57 | 54 | Feuk Elias | 2001 | HELSINGØR | 0157AJ | 50 m | 37.83 | |
58 | 109 | Rappenborg Victor | 2001 | HVIDOVRE | 0185AI | 50 m | 38.02 | |
59 | 81 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 38.06 | |
60 | 372 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 38.54 | |
61 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 40.25 | |
62 | 60 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 40.35 | |
63 | 406 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 41.23 | |
64 | 105 | Løsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 41.47 | |
65 | 133 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 41.48 | |
66 | 420 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 44.40 | |
67 | 415 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 46.55 | |
68 | 431 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 52.01 | |
69 | 401 | Jacobsen Noah Holmgaard | 2003 | HØRSHOLM | 0385AH | 50 m | 53.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 454 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 50 m | 36.34 | |
2 | 74 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 37.82 | |
3 | 389 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 37.99 | |
4 | 449 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 38.36 | |
5 | 405 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 38.72 | |
6 | 394 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 50 m | 38.77 | |
7 | 450 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 38.82 | |
8 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 40.08 | |
9 | 120 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 40.31 | |
10 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 41.00 | |
11 | 47 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 41.19 | |
12 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 41.64 | |
13 | 452 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 41.93 | |
14 | 292 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 42.29 | |
15 | 66 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 42.43 | |
16 | 383 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 42.96 | |
17 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | 43.82 | |
18 | 24 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 44.33 | |
19 | 300 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 44.75 | |
20 | 386 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 45.75 | |
21 | 380 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 46.11 | |
22 | 384 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 47.10 | |
23 | 18 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 47.23 | |
24 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 47.38 | |
25 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 47.68 | |
26 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 47.76 | |
27 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 49.62 | |
28 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 49.97 | |
29 | 287 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 50.53 | |
30 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 50.72 | |
31 | 216 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 51.21 | |
32 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 52.47 | |
33 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 53.19 | |
34 | 295 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 53.29 | |
35 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 54.41 | |
36 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 54.45 | |
37 | 399 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 55.10 | |
38 | 52 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 56.24 | |
39 | 77 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 50 m | 56.29 | |
40 | 111 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 58.04 | |
41 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 58.17 | |
42 | 408 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 50 m | 58.96 | |
43 | 395 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:01.44 | |
44 | 427 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HØRSHOLM | 0352AD | 50 m | 1:04.53 | |
45 | 397 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 50 m | 1:06.59 | |
46 | 391 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:07.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 34.52 | |
2 | 365 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 37.40 | |
3 | 205 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 37.70 | |
4 | 2 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 38.44 | |
5 | 123 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 38.54 | |
6 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 39.24 | |
7 | 103 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 50 m | 41.23 | |
8 | 16 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 44.72 | |
9 | 370 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 45.21 | |
10 | 96 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 46.14 | |
11 | 406 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 49.27 | |
12 | 441 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 50.05 | |
13 | 99 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 51.71 | |
14 | 68 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | 52.27 | |
15 | 372 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 52.35 | |
16 | 5 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 50 m | 52.64 | |
17 | 294 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 53.91 | |
18 | 153 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 54.57 | |
19 | 415 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:02.49 | |
20 | 54 | Feuk Elias | 2001 | HELSINGØR | 0157AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:07.81 | |
2 | 429 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 1:09.10 | |
3 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 1:12.80 | |
4 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:13.24 | |
5 | 148 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:14.40 | |
6 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:14.45 | |
7 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:16.65 | |
8 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 1:17.28 | |
9 | 165 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 1:17.34 | |
10 | 377 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:17.57 | |
11 | 6 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:17.67 | |
12 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:18.63 | |
13 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:19.05 | |
14 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 1:19.19 | |
15 | 73 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:19.28 | |
16 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:20.00 | |
17 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:20.03 | |
18 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:20.61 | |
19 | 444 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 1:20.72 | |
20 | 403 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:21.98 | |
21 | 446 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 50 m | 1:22.09 | |
22 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:22.44 | |
23 | 450 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:22.49 | |
24 | 53 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:23.09 | |
25 | 85 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:23.75 | |
26 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 1:24.17 | |
27 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:25.19 | |
28 | 296 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:27.40 | |
29 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:28.40 | |
30 | 143 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 50 m | 1:31.07 | |
31 | 159 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:31.39 | |
32 | 119 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:31.73 | |
33 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 1:33.09 | |
34 | 289 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:33.14 | |
35 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:33.27 | |
36 | 17 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 1:34.05 | |
37 | 125 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 1:36.54 | |
38 | 127 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 50 m | 1:39.15 | |
39 | 398 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 1:39.86 | |
40 | 18 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 1:42.36 | |
41 | 128 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:50.12 | |
42 | 172 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:04.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 422 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 50 m | 1:00.16 | |
2 | 155 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 1:04.94 | |
3 | 14 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:06.38 | |
4 | 414 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 50 m | 1:06.61 | |
5 | 28 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 1:11.33 | |
6 | 50 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:12.37 | |
7 | 212 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:13.99 | |
8 | 280 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:14.36 | |
9 | 451 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:16.15 | |
10 | 149 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 1:16.74 | |
11 | 366 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 1:16.82 | |
12 | 130 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:18.48 | |
13 | 150 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:20.03 | |
14 | 154 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:20.12 | |
15 | 122 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:20.25 | |
16 | 169 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:20.97 | |
17 | 367 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 1:25.68 | |
18 | 108 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:29.11 | |
19 | 396 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:30.40 | |
20 | 139 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:33.86 | |
21 | 82 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 1:39.13 | |
22 | 170 | Simonsen William | 1999 | LYNGBY | 9935AP | 50 m | 1:40.13 | |
23 | 135 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:40.82 | |
24 | 173 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 1:53.83 | |
25 | 369 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | ||
26 | 392 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 27, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 50 m | 9:29.42 | |
2 | 210 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 9:57.99 | |
3 | 126 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 10:04.86 | |
4 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 10:14.99 | |
5 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 10:22.91 | |
6 | 400 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 11:02.12 | |
7 | 380 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 11:10.89 | RES |
8 | 421 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 50 m | 11:42.67 | RES |
9 | 74 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 12:57.63 | RES |
10 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 13:01.50 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 28, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 9:02.92 | |
2 | 298 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 9:05.11 | |
3 | 147 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 9:10.00 | |
4 | 131 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 9:20.00 | |
5 | 132 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 9:25.00 | |
6 | 22 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 9:54.21 | |
7 | 49 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 10:50.00 | RES |
8 | 417 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 50 m | 11:12.98 | RES |
9 | 97 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 11:30.18 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:15.45 | |
2 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:17.88 | |
3 | 177 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 2:18.83 | |
4 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:18.88 | |
5 | 210 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:20.86 | |
6 | 178 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 50 m | 2:22.20 | |
7 | 145 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 2:22.54 | |
8 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:22.80 | |
9 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:23.17 | |
10 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 2:23.25 | |
11 | 117 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 2:23.32 | |
12 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 2:23.33 | |
13 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:23.91 | |
14 | 23 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 2:24.57 | |
15 | 291 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 2:25.52 | |
16 | 207 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 2:26.07 | |
17 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 2:26.20 | |
18 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 2:26.73 | |
19 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:27.19 | |
20 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:28.27 | |
21 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 2:29.01 | |
22 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:29.13 | |
23 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:29.25 | |
24 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 2:30.34 | |
25 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:30.43 | |
26 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 2:31.63 | |
27 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 2:32.24 | |
28 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 2:32.31 | |
29 | 437 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:32.35 | |
30 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:32.70 | |
31 | 432 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 2:33.12 | |
32 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:33.64 | |
33 | 400 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 2:33.64 | |
34 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:34.92 | |
35 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 2:35.00 | |
36 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:35.90 | |
37 | 300 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 2:35.92 | |
38 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:36.13 | |
39 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 2:36.76 | |
40 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 2:39.80 | |
41 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:40.55 | |
42 | 216 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:40.69 | |
43 | 435 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 50 m | 2:41.23 | |
44 | 436 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:41.37 | |
45 | 73 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 2:43.50 | |
46 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:44.09 | |
47 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 2:44.71 | |
48 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 2:44.83 | |
49 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:45.02 | |
50 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:47.07 | |
51 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:47.29 | |
52 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:47.52 | |
53 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 2:50.31 | |
54 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 2:51.20 | |
55 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:51.89 | |
56 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:52.55 | |
57 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:54.61 | |
58 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 2:55.55 | |
59 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:58.38 | |
60 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 3:00.00 | |
61 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 3:01.05 | |
62 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 3:03.36 | |
63 | 78 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 3:03.62 | |
64 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 3:12.83 | |
65 | 385 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 3:14.77 | |
66 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 3:15.15 | |
67 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 3:20.19 | |
68 | 111 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 3:21.01 | |
69 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 3:24.65 | |
70 | 399 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 3:37.45 | |
71 | 428 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 3:40.92 | |
72 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 3:47.08 | |
73 | 395 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:51.97 | |
74 | 418 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 3:56.53 | |
75 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 4:00.00 | |
76 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 4:00.00 | |
77 | 427 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HØRSHOLM | 0352AD | 50 m | 4:02.50 | |
78 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 4:03.94 | |
79 | 411 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | 4:13.49 | |
80 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | ||
81 | 62 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 50 m | 2:04.24 | |
2 | 14 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:08.98 | |
3 | 298 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:10.79 | |
4 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:11.55 | |
5 | 217 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 2:12.80 | |
6 | 12 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 2:13.34 | |
7 | 72 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 2:14.80 | |
8 | 134 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 2:15.96 | |
9 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 2:16.58 | |
10 | 49 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 2:16.73 | |
11 | 33 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:17.06 | |
12 | 212 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:18.04 | |
13 | 366 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 2:18.21 | |
14 | 86 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 2:18.44 | |
15 | 280 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 2:18.56 | |
16 | 7 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 2:18.95 | |
17 | 59 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:19.33 | |
18 | 155 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 2:19.62 | |
19 | 169 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:23.99 | |
20 | 451 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:25.15 | |
21 | 364 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:25.97 | |
22 | 150 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:26.01 | |
23 | 122 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 2:26.20 | |
24 | 359 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:26.55 | |
25 | 171 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 2:27.70 | |
26 | 174 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:28.48 | |
27 | 367 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 2:28.92 | |
28 | 140 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:29.04 | |
29 | 154 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:29.69 | |
30 | 215 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 50 m | 2:32.13 | |
31 | 157 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:34.66 | |
32 | 396 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:35.52 | |
33 | 203 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:36.92 | |
34 | 285 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 2:37.44 | |
35 | 214 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 50 m | 2:38.35 | |
36 | 82 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 2:42.70 | |
37 | 141 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 2:46.39 | |
38 | 83 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:48.38 | |
39 | 63 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:50.60 | |
40 | 151 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 50 m | 2:54.12 | |
41 | 11 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 50 m | 2:54.26 | ||
42 | 153 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 2:58.38 | |
43 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:58.95 | |
44 | 109 | Rappenborg Victor | 2001 | HVIDOVRE | 0185AI | 50 m | 3:01.31 | |
45 | 371 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 3:01.81 | |
46 | 96 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 3:06.47 | |
47 | 135 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 3:07.44 | |
48 | 124 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 50 m | 3:10.73 | |
49 | 81 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 3:11.67 | |
50 | 110 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 3:19.70 | |
51 | 158 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 3:20.00 | |
52 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 3:24.87 | |
53 | 60 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 3:25.42 | |
54 | 146 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 3:28.63 | |
55 | 133 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 3:33.40 | |
56 | 105 | Løsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 4:00.00 | |
57 | 372 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 4:23.95 | |
58 | 54 | Feuk Elias | 2001 | HELSINGØR | 0157AJ | 50 m | ||
59 | 80 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | ||
60 | 423 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 2:38.83 | |
2 | 148 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:50.52 | |
3 | 419 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 50 m | 2:52.54 | |
4 | 390 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 2:52.84 | |
5 | 449 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:54.32 | |
6 | 3 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 2:56.13 | |
7 | 450 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:58.52 | |
8 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 3:03.76 | |
9 | 37 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 3:04.88 | |
10 | 403 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 3:07.71 | |
11 | 30 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 3:07.91 | |
12 | 393 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 50 m | 3:08.60 | |
13 | 289 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 3:12.92 | |
14 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 3:12.98 | |
15 | 24 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 3:15.10 | |
16 | 383 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 3:18.49 | |
17 | 66 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 3:26.10 | |
18 | 119 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 3:26.57 | |
19 | 17 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 3:29.31 | |
20 | 295 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 3:30.22 | |
21 | 386 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 3:31.24 | |
22 | 6 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 3:33.87 | |
23 | 152 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 3:36.11 | |
24 | 209 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 3:45.12 | |
25 | 125 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 3:45.26 | |
26 | 142 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 3:47.69 | |
27 | 384 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 3:53.32 | |
28 | 407 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 4:03.90 | |
29 | 404 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 4:06.29 | |
30 | 172 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 4:06.52 | |
31 | 143 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 50 m | 4:09.14 | |
32 | 287 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 4:22.19 | |
33 | 128 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | ||
34 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:46.70 | |
2 | 202 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:49.66 | |
3 | 205 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 2:54.87 | |
4 | 365 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:55.61 | |
5 | 2 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:57.50 | |
6 | 290 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 3:00.15 | |
7 | 123 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 3:01.22 | |
8 | 438 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 3:06.22 | |
9 | 149 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 3:09.45 | |
10 | 103 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 50 m | 3:13.58 | |
11 | 136 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 3:16.58 | |
12 | 16 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 3:19.29 | |
13 | 370 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 3:25.10 | |
14 | 396 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 3:25.17 | |
15 | 214 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 50 m | 3:28.74 | |
16 | 173 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 50 m | 3:37.94 | |
17 | 156 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 50 m | 3:38.11 | |
18 | 144 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 3:49.80 | |
19 | 97 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 3:50.00 | |
20 | 72 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 3:57.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 33, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 33.12 | |
2 | 393 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 50 m | 33.84 | |
3 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 34.22 | |
4 | 394 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 50 m | 34.62 | |
5 | 425 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 35.18 | |
6 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 35.35 | |
7 | 64 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 35.75 | |
8 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 35.78 | |
9 | 165 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 36.13 | |
10 | 382 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 36.41 | |
11 | 452 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 36.72 | |
12 | 444 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 36.88 | |
13 | 20 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 37.11 | |
14 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 37.38 | |
15 | 283 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 37.64 | |
16 | 292 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 37.68 | |
17 | 30 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 37.94 | |
18 | 85 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 38.07 | |
19 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 38.23 | |
20 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 38.43 | |
21 | 281 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 38.57 | |
22 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 38.63 | |
23 | 380 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 38.80 | |
24 | 126 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 38.84 | |
25 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 38.91 | |
26 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 39.02 | |
27 | 120 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 39.41 | |
28 | 421 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 50 m | 39.84 | |
29 | 90 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 40.23 | |
30 | 385 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 40.41 | |
31 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 40.62 | |
32 | 18 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 40.77 | |
33 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 41.13 | |
34 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 41.54 | |
35 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 41.54 | |
36 | 282 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 41.61 | |
37 | 424 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 41.81 | |
38 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 42.00 | |
39 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 42.04 | |
40 | 98 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 42.05 | |
41 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 42.06 | |
42 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 42.79 | |
43 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 42.89 | |
44 | 75 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 43.11 | |
45 | 78 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 43.76 | |
46 | 57 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 44.28 | |
47 | 56 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 44.39 | |
48 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 44.71 | |
49 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 45.91 | |
50 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 46.02 | |
51 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 47.06 | |
52 | 88 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 48.06 | |
53 | 77 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 50 m | 48.35 | |
54 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 48.83 | |
55 | 127 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 50 m | 49.46 | |
56 | 418 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 50.48 | |
57 | 52 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 51.54 | |
58 | 407 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 51.55 | |
59 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 52.86 | |
60 | 58 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 52.91 | |
61 | 296 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 53.86 | |
62 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 54.02 | |
63 | 391 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 59.90 | |
64 | 409 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:00.23 | |
65 | 384 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 34, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 455 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 50 m | 27.18 | |
2 | 422 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 50 m | 31.62 | |
3 | 301 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 32.00 | |
4 | 59 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 32.72 | |
5 | 147 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 32.93 | |
6 | 7 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 33.90 | |
7 | 12 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 34.10 | |
8 | 413 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 34.13 | |
9 | 286 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 34.19 | |
10 | 132 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 34.57 | |
11 | 217 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 34.88 | |
12 | 28 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 35.15 | |
13 | 284 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 35.19 | |
14 | 33 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 35.61 | |
15 | 171 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 36.02 | |
16 | 134 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 36.26 | |
17 | 364 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 36.37 | |
18 | 168 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 36.86 | |
19 | 441 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 37.20 | |
20 | 79 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 38.23 | |
21 | 65 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 38.83 | |
22 | 366 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 39.46 | |
23 | 21 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 40.60 | |
24 | 417 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 50 m | 40.84 | |
25 | 50 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 41.20 | |
26 | 5 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 50 m | 41.47 | |
27 | 369 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | 41.80 | |
28 | 108 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 41.89 | |
29 | 158 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 41.90 | |
30 | 123 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 42.03 | |
31 | 60 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 43.07 | |
32 | 68 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | 43.31 | |
33 | 151 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 50 m | 44.05 | |
34 | 370 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 44.44 | |
35 | 124 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 50 m | 45.48 | |
36 | 71 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 45.67 | |
37 | 87 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 45.89 | |
38 | 146 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 46.11 | |
39 | 80 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 47.23 | |
40 | 133 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 47.67 | |
41 | 401 | Jacobsen Noah Holmgaard | 2003 | HØRSHOLM | 0385AH | 50 m | 55.12 | |
42 | 423 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 55.64 | |
43 | 11 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 50 m | |||
44 | 420 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Lyngby Es2 Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:19.00 | ||
2 | 388 | Hørsholm Damer | 1995 | HØRSHOLM | 50 m | 4:25.00 | ||
3 | 373 | Hs Piger 1 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 4:27.49 | ||
4 | 162 | Lyngby Es2 Piger 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:34.00 | ||
5 | 278 | Hils 2 Piger | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:40.22 | ||
6 | 440 | Hvidovre Piger B | 0 | HVIDOVRE | 50 m | 4:42.73 | ||
7 | 45 | Helsingør Piger 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:48.72 | ||
8 | 112 | Lyngby Es3 Piger | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:54.99 | ||
9 | 374 | Hs Piger 2 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 4:56.65 | ||
10 | 46 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:58.16 | ||
11 | 381 | Hs Piger 3 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:10.96 | ||
12 | 9 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | |||
13 | 113 | Lyngby Es3 Piger 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:54.99 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Lyngby Es2 Drenge | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:54.00 | ||
2 | 43 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:03.37 | ||
3 | 362 | Hs Drenge 1 | 1995 | HØRSHOLM | 50 m | 4:10.00 | ||
4 | 277 | Hils 2 Drenge | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:10.11 | ||
5 | 363 | Hs Drenge 2 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 4:25.00 | ||
6 | 114 | Lyngbys Old Boys | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:27.99 | ||
7 | 115 | Lyngbys Youngsters | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:27.99 | ||
8 | 439 | Hvidovre Drenge B | 0 | HVIDOVRE | 50 m | 4:28.92 | ||
9 | 44 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:30.58 | ||
10 | 116 | Lyngbys Es Drenge | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:49.99 | ||
11 | 368 | Hs Drenge 3 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:29.38 | ||
12 | 8 | Drenge Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |