Program for Särkänniemi Uinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 5, 50m RU T-8, 10 |
Sponsori: "Angry Birds Ride" |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 340 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 47.04 | 47.04 | |
2 | 445 | Koivula Eveliina | 2003 | UiTa | 03A192 | 50 m | 52.67 | 52.67 | |
3 | 255 | Martinkauppi Sofia | 2003 | TaTU | 03A049 | 25 m | 51.65 | 53.15 | |
4 | 254 | Manninen Emmi | 2004 | TaTU | 04A011 | 50 m | 53.57 | 53.57 | |
5 | 124 | Romo Julia | 2003 | LaUS | 03A094 | 25 m | 53.04 | 54.54 | |
6 | 396 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 25 m | 53.57 | 55.07 | |
7 | 360 | Ruokanen Anni | 2003 | UKK | 03A488 | 25 m | 54.03 | 55.53 | |
8 | 502 | Oja Emmi | 2003 | UiTa | 03A177 | 25 m | 54.11 | 55.61 | |
9 | 95 | Hokkanen Emilia | 2003 | LaUS | 03A503 | 25 m | 54.17 | 55.67 | |
10 | 103 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 04A222 | 25 m | 54.28 | 55.78 | |
11 | 190 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 55.49 | 56.99 | |
12 | 327 | Bogdanoff Unna | 2004 | UKK | 04A180 | 25 m | 55.57 | 57.07 | |
13 | 337 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 03A202 | 50 m | 57.86 | 57.86 | |
14 | 317 | Rantala Salla | 2004 | NoPy | 04A102 | 25 m | 56.37 | 57.87 | |
15 | 373 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 56.39 | 57.89 | |
16 | 432 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 50 m | 58.34 | 58.34 | |
17 | 323 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 03A335 | 50 m | 58.86 | 58.86 | |
18 | 309 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 03A287 | 25 m | 57.39 | 58.89 | |
19 | 358 | Rantala Vilma | 2003 | UKK | 03A095 | 25 m | 57.64 | 59.14 | |
20 | 88 | Chouili Sara | 2004 | LaUS | 04A080 | 25 m | 58.43 | 59.93 | |
21 | 487 | Mäkinen Ella | 2004 | UiTa | 04A092 | 50 m | 1:00.64 | 1:00.64 | |
22 | 486 | Mäkelä Ronja | 2003 | UiTa | 03A338 | 50 m | 1:00.94 | 1:00.94 | |
23 | 566 | Valo Karen | 2004 | UiTa | 04A206 | 50 m | 1:01.71 | 1:01.71 | |
24 | 410 | Holmberg Oona | 2004 | UiTa | 04A132 | 50 m | 1:02.54 | 1:02.54 | |
25 | 562 | Urhemaa Saara | 2003 | UiTa | 03A336 | 25 m | 1:02.07 | 1:03.57 | |
26 | 248 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 25 m | 1:02.46 | 1:03.96 | |
27 | 263 | Nyman Eevi-leena | 2004 | TaTU | 04A137 | 25 m | 1:02.95 | 1:04.45 | |
28 | 155 | Heinonen Laura | 2004 | KU | 04A140 | 25 m | 1:03.34 | 1:04.84 | |
29 | 185 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 1:03.34 | 1:04.84 | |
30 | 147 | Oksanen Senni | 2004 | JIlves | 04A045 | 25 m | 1:03.54 | 1:05.04 | |
31 | 159 | Kirjonen Tessa | 2003 | KU | 03A080 | 25 m | 1:04.29 | 1:05.79 | |
32 | 359 | Rauhala Maria | 2003 | UKK | 03A337 | 25 m | 1:04.54 | 1:06.04 | |
33 | 104 | Kauppi Kamilla | 2003 | LaUS | 03A482 | 25 m | 1:04.63 | 1:06.13 | |
34 | 564 | Vahtolammi Veera | 2004 | UiTa | 04A210 | 50 m | 1:06.68 | 1:06.68 | |
35 | 356 | Rantala Melina | 2005 | UKK | 05A057 | 25 m | 1:05.43 | 1:06.93 | |
36 | 252 | Maakanen Janette | 2003 | TaTU | 03A268 | 25 m | 1:05.48 | 1:06.98 | |
37 | 272 | Ruppa Lotta | 2003 | TaTU | 03A392 | 25 m | 1:07.17 | 1:08.67 | |
38 | 407 | Hermans Emilia | 2003 | UiTa | 03A260 | 50 m | 1:09.51 | 1:09.51 | |
39 | 279 | Tynkkynen Nanna | 2003 | TaTU | 03A118 | 25 m | 1:09.15 | 1:10.65 | |
40 | 212 | Tolonen Oona | 2005 | RaisU | 05A036 | 25 m | 1:09.23 | 1:10.73 | |
41 | 442 | Kiuru Ella | 2003 | UiTa | 03A310 | 25 m | 1:10.88 | 1:12.38 | |
42 | 191 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 04A154 | 25 m | 1:15.16 | 1:16.66 | |
43 | 244 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 05A040 | 25 m | |||
44 | 334 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 25 m | |||
45 | 348 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 04A208 | 25 m | |||
46 | 533 | Rouhiainen Aada | 2003 | UiTa | 03A129 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.21.01 | Tulostuspäivämäärä | 19 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 19:47 |