Program för SM/JSM 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 7 Lördag 6/7 kl. 09.00
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
SM/JSM (50m) |
|
Utskriftsdatum |
05 juli 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
19:14 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juli 2013 |
|
|
|
|
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer |
Försök (7) |
Sponsor: Axfood AB |
SR: Therese Alshammar (1977) 25.07 2009-07-31 |
JSR: Sarah Sjöström (1993) 25.64 2012-05-22 |
MR: Therese Alshammar (1977) 25.59 2009-07-02 |
FM: Lucy Worall (1992) Helsingborgs S 26.86 |
|
Heat 1 (7) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
28.82 |
125 |
2 |
Carolina Elvind |
1994 |
BD4694 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
29.68 |
520 |
3 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
29.41 |
396 |
4 |
Tove Andersson |
1995 |
AC0695 |
TRELLEBORG |
|
50m |
29.32 |
92 |
5 |
Johanna Pettersson |
1996 |
AL2696 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
29.39 |
217 |
6 |
Alice Ivarsson |
1996 |
AA4296 |
MOTALA SS |
|
50m |
29.48 |
30 |
7 |
Alexandra Berg |
1995 |
AZ2695 |
HS |
|
50m |
29.99 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
443 |
1 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
UMEÅ SS |
|
50m |
29.26 |
434 |
2 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.21 |
15 |
3 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
29.20 |
295 |
4 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
SK RAN |
|
50m |
29.17 |
525 |
5 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
50m |
29.19 |
124 |
6 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
29.20 |
54 |
7 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
50m |
29.24 |
193 |
8 |
Frida Börnfors |
1994 |
AP9494 |
MKK |
|
50m |
29.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
29.11 |
13 |
2 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
50m |
29.07 |
238 |
3 |
Anna Rosén |
1994 |
AD2894 |
MASS |
|
50m |
28.98 |
454 |
4 |
Mathilda Gärdesmed |
1994 |
AJ0294 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
28.97 |
259 |
5 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
50m |
28.98 |
460 |
6 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
50m |
29.05 |
332 |
7 |
Caroline Adolfsson |
1993 |
AE4293 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
29.08 |
437 |
8 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
504 |
1 |
Lina Johansson |
1994 |
AF0694 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
28.93 |
144 |
2 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.85 |
86 |
3 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.71 |
94 |
4 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.68 |
467 |
5 |
Emma Sjösten |
1996 |
AG2496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
28.70 |
140 |
6 |
Caroline Andersson-Ekström |
1994 |
AE9494 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.81 |
26 |
7 |
Julia Olsson |
1993 |
AO2293 |
SK HAJEN |
|
50m |
28.88 |
449 |
8 |
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
VARBERG |
|
50m |
28.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
471 |
1 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
28.53 |
452 |
2 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
HVETLANDA |
|
50m |
28.25 |
333 |
3 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
27.68 |
389 |
4 |
Sarah Sjöström |
1993 |
BN4493 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
25.64 |
34 |
5 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
26.51 |
201 |
6 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
28.20 |
461 |
7 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
28.32 |
275 |
8 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
50m |
28.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
499 |
2 |
Madelene Andersson |
1991 |
BX0891 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
28.76 |
407 |
3 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
27.86 |
171 |
4 |
Rebecka Palm |
1990 |
AP4690 |
LASS |
|
50m |
27.12 |
24 |
5 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
50m |
27.66 |
433 |
6 |
Mathilda Johansson |
1991 |
CB2491 |
TÄBY SIM |
|
50m |
28.33 |
322 |
7 |
Sandra Nilsson |
1988 |
AT5888 |
SJÖBO SS |
|
50m |
28.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
410 |
2 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK TRITON |
|
50m |
28.46 |
231 |
3 |
Isabelle Höstman |
1990 |
BR8890 |
MASS |
|
50m |
27.78 |
459 |
4 |
Petra Granlund |
1987 |
AW7887 |
VÄSBY SS |
|
50m |
27.10 |
32 |
5 |
My Fridell |
1992 |
AG3292 |
HS |
|
50m |
27.63 |
222 |
6 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
50m |
27.91 |
435 |
7 |
Frida Nilsson |
1992 |
BL6292 |
TÄBY SIM |
|
50m |
28.90 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.22.01 |
Utskriftsdatum |
05 juli 2013 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
19:14 |
|