Program för SM/JSM 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Torsdag 4/7 kl. 10.00
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
SM/JSM (50m) |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
20:40 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juli 2013 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Försök (7) |
Sponsor: Swedbank |
SR: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
JSR: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
MR: Therese Alshammar (1977) 57.56 2009-07-04 |
FM: Martina Granström (1991) Jönköpings SS 59.41 |
|
Heat 1 (7) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
Alexandra Berg |
1995 |
AZ2695 |
HS |
|
50m |
1:07.31 |
400 |
4 |
Josefine Johnsson |
1996 |
AL7296 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:06.57 |
520 |
5 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:06.93 |
444 |
6 |
Shannyn Hultin |
1993 |
CI9293 |
UPSALA S |
|
Yard |
56.96 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
504 |
1 |
Lina Johansson |
1994 |
AF0694 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:06.35 |
234 |
2 |
Sofia Lindholm |
1993 |
AM1693 |
MASS |
|
50m |
1:06.32 |
144 |
3 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.05 |
454 |
4 |
Mathilda Gärdesmed |
1994 |
AJ0294 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
1:05.75 |
77 |
5 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:05.87 |
15 |
6 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
1:06.08 |
505 |
7 |
Ebba Stillman |
1996 |
AH9496 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:06.34 |
13 |
8 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
50m |
1:06.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Emma Nilsson |
1995 |
BA7895 |
HS |
|
50m |
1:05.59 |
437 |
2 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.46 |
449 |
3 |
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
VARBERG |
|
50m |
1:05.24 |
434 |
4 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.07 |
259 |
5 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:05.11 |
163 |
6 |
Vilma Ekström |
1994 |
AE4494 |
LASS |
|
50m |
1:05.28 |
124 |
7 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
1:05.59 |
300 |
8 |
Johanna Fransson |
1994 |
AG1894 |
S 71 |
|
50m |
1:05.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Ulrika Holm |
1996 |
AC1896 |
MASS |
|
50m |
1:04.81 |
525 |
2 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
50m |
1:04.61 |
461 |
3 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:03.84 |
503 |
4 |
Amina Gummesson |
1993 |
BG7893 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:03.75 |
248 |
5 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:03.77 |
487 |
6 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:04.31 |
443 |
7 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
UMEÅ SS |
|
50m |
1:04.79 |
153 |
8 |
Ida Pettersson |
1993 |
AY1693 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:05.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
1:03.62 |
283 |
2 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
50m |
1:02.67 |
333 |
3 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:02.10 |
389 |
4 |
Sarah Sjöström |
1993 |
BN4493 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
57.17 |
34 |
5 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
58.62 |
464 |
6 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:02.47 |
471 |
7 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:02.96 |
275 |
8 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
50m |
1:03.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
435 |
2 |
Frida Nilsson |
1992 |
BL6292 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:03.78 |
32 |
3 |
My Fridell |
1992 |
AG3292 |
HS |
|
50m |
1:02.41 |
459 |
4 |
Petra Granlund |
1987 |
AW7887 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:00.57 |
24 |
5 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:01.97 |
410 |
6 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK TRITON |
|
50m |
1:02.87 |
385 |
7 |
Lovisa Klarén |
1992 |
AK1692 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:05.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Sandra Nilsson |
1988 |
AT5888 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:05.54 |
231 |
2 |
Isabelle Höstman |
1990 |
BR8890 |
MASS |
|
50m |
1:03.09 |
171 |
3 |
Rebecka Palm |
1990 |
AP4690 |
LASS |
|
50m |
1:02.39 |
88 |
4 |
Martina Granström |
1991 |
BF3691 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
58.07 |
232 |
5 |
Joline Höstman |
1988 |
AL2488 |
MASS |
|
50m |
1:01.86 |
222 |
6 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
50m |
1:02.44 |
499 |
7 |
Madelene Andersson |
1991 |
BX0891 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:05.29 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.22.01 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2013 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:40 |
|