Program for SM/JSM 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
SM/JSM (50m) |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
20:40 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juli 2013 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Medley Herrar |
Försök (4) |
Sponsor: Rent-A-Wreck |
SR: Simon Sjödin (1986) 4:20.96 2011-12-03 |
JSR: Fredrik Lundin (1975) 4:23.74 1993-08-04 |
MR: Jan Bidrman (1966) 4:23.50 1989-01-01 |
FM: Kristian Kron (1992) Helsingborgs SS 4:26.05 |
|
Heat 1 (4) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
494 |
1 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:00.83 |
527 |
2 |
Carl-Henrik Henriksson |
1994 |
AD3794 |
Ö-VIKS ASS |
|
50m |
4:59.47 |
90 |
3 |
David Larsson |
1996 |
AH7196 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
4:58.49 |
65 |
4 |
Erik Boström |
1997 |
AV5997 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
4:57.98 |
281 |
5 |
Hampus Lovinge |
1998 |
AE2998 |
NKK |
|
50m |
4:58.12 |
296 |
6 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
SK RAN |
|
50m |
4:58.89 |
315 |
7 |
Jakob Schariot |
1995 |
AH6795 |
S 02 |
|
50m |
5:00.12 |
546 |
8 |
Jesper Björk |
1993 |
AU5793 |
POLISEN |
|
25m |
4:22.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
1 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
50m |
4:57.01 |
64 |
2 |
Joel Westerlind |
1996 |
AD2796 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
4:53.39 |
11 |
3 |
Marcus Aurén |
1994 |
AO4194 |
SK ENA |
|
50m |
4:53.01 |
496 |
4 |
Max Östberg |
1996 |
AM1196 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
4:51.55 |
31 |
5 |
Anton Faberling |
1994 |
AJ3794 |
HS |
|
50m |
4:52.81 |
299 |
6 |
Mats Westergren |
1994 |
AA0994 |
SK RAN |
|
50m |
4:53.02 |
469 |
7 |
Samuel Törnqvist |
1997 |
AI6197 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:55.74 |
377 |
8 |
Theodor Hansson |
1994 |
AG8394 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
4:57.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Alexander Dimcevski |
1995 |
AJ8595 |
S 02 |
|
50m |
4:50.08 |
111 |
2 |
Anton Björck-Teuscher |
1993 |
AH7593 |
KARLSTAD |
|
50m |
4:46.50 |
226 |
3 |
Christopher Havton |
1997 |
AW9197 |
MASS |
|
50m |
4:45.31 |
236 |
4 |
Patrik Löfgren |
1996 |
AA4396 |
MASS |
|
50m |
4:40.35 |
10 |
5 |
Adam Ackerstierna |
1995 |
AH4995 |
SK ENA |
|
50m |
4:45.17 |
528 |
6 |
Max Troell |
1995 |
AA4395 |
SIM ENGELH |
|
50m |
4:46.13 |
458 |
7 |
Markus Fürst |
1996 |
AA2196 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:48.07 |
260 |
8 |
Lachlan McPheat |
1994 |
AT3994 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:50.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
448 |
2 |
Pierre Zarebski |
1992 |
AF0592 |
UPSALA S |
|
50m |
4:53.89 |
492 |
3 |
Linus Kanth |
1991 |
AP5991 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
4:28.67 |
38 |
4 |
Kristian Kron |
1992 |
AY2192 |
HS |
|
50m |
4:24.43 |
252 |
5 |
Simon Frank |
1990 |
AS2590 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:28.00 |
540 |
6 |
Fredrich Risebrandt |
1992 |
AF1392 |
UDDEVALLA |
|
50m |
4:38.89 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.22.01 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2013 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:40 |
|