Program for GTI Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 31.06 | |
2 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 32.29 | |
3 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 33.05 | |
4 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 33.52 | |
5 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 33.81 | |
6 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 34.24 | |
7 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 36.14 | |
8 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 25 m | 36.98 | |
9 | Siöland David | 2000 | MKK | AH7500 | 25 m | 37.05 | |
10 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 37.47 | |
11 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 38.74 | |
12 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 38.80 | |
13 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 39.08 | |
14 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 39.63 | |
15 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 40.58 | |
16 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 40.83 | |
17 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 40.89 | |
18 | Grønborg Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9977AT | 25 m | 42.18 | |
19 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 42.41 | |
20 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 43.93 | |
21 | Paulsen Jonas Dalhøj | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 25 m | 46.17 | |
22 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 46.57 | |
23 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 46.66 | |
24 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 47.00 | |
25 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 47.68 | |
26 | Lindberg Theodor Schaper | 2000 | SS DELFIN | AW9900 | 25 m | 48.56 | |
27 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 49.02 | |
28 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 50.35 | ||
29 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 51.06 | |
30 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 51.84 | |
31 | Bengtsson Albin | 2000 | SS DELFIN | AJ1100 | 25 m | 52.07 | |
32 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 0243AG | 25 m | 52.44 | |
33 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 53.10 | |
34 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 55.02 | |
35 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 56.63 | |
36 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 58.35 | |
37 | Nilsson Douglas | 2003 | SS DELFIN | 25 m | 1:01.50 | ||
38 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:03.24 | |
39 | Ankersen Mathias | 2004 | NÆSTVED | 0405AC | 25 m | 1:18.98 | |
40 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | ||
41 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:27 |