Program för GTI Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Pedersen Christine | 1993 | HERLEV | 9308AG | 25 m | 28.50 | |
2 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 28.61 | |
3 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 28.89 | |
4 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 29.40 | |
5 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 29.53 | |
6 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 29.67 | |
7 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 29.77 | |
8 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 29.92 | |
9 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 30.00 | |
10 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 30.15 | |
11 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.61 | |
12 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 30.72 | |
13 | Andersson Klara | 1997 | SS DELFIN | AH7897 | 25 m | 30.74 | |
14 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 30.99 | |
15 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 30.99 | |
16 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 31.00 | |
17 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 31.10 | |
18 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 31.12 | |
19 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 25 m | 31.30 | |
20 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 31.43 | |
21 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 31.82 | |
22 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 31.83 | |
23 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 31.92 | |
24 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 31.98 | |
25 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 31.99 | |
26 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 25 m | 32.01 | |
27 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 32.29 | |
28 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 32.39 | |
29 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 32.48 | |
30 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 32.54 | |
31 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 32.56 | |
32 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 32.78 | |
33 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 32.91 | |
34 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 32.95 | |
35 | Nordström Emmy | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 32.99 | ||
36 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 33.06 | |
37 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 33.09 | |
38 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 33.31 | |
39 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 33.57 | |
40 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 33.69 | |
41 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 34.14 | |
42 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 34.69 | |
43 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 34.78 | |
44 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 35.21 | |
45 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 35.53 | |
46 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 35.66 | |
47 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 36.03 | |
48 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 36.43 | |
49 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 36.72 | |
50 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 37.09 | |
51 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | 25 m | 37.82 | ||
52 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 37.89 | |
53 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 37.95 | |
54 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 38.14 | |
55 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 38.30 | |
56 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 0386AD | 25 m | 38.68 | |
57 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 40.17 | |
58 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 40.31 | ||
59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 40.31 | |
60 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 40.36 | |
61 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 40.43 | |
62 | Henriksen Ronja | 2002 | KVIK | 0202AO | 25 m | 40.51 | |
63 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 25 m | 40.52 | |
64 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 41.10 | |
65 | Jepsen Caroline H. U. | 2002 | KVIK | 0268AH | 25 m | 41.61 | |
66 | Hjerling Henriette P. | 2002 | KVIK | 0256AH | 25 m | 41.71 | |
67 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 42.10 | |
68 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 42.20 | |
69 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 42.72 | |
70 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 42.99 | |
71 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GREVE | 0218AJ | 25 m | 43.21 | |
72 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 43.94 | |
73 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 44.12 | |
74 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 44.76 | |
75 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | TUNE | 0452AD | 25 m | 44.98 | |
76 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 0458AD | 25 m | 45.97 | |
77 | Engmark Caroline R. | 2003 | ISHØJ | 0394AK | 25 m | 46.12 | |
78 | Thinggaard Emma Christine | 2003 | KVIK | 0384AJ | 25 m | 46.86 | |
79 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 47.76 | |
80 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 50.08 | |
81 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 50.15 | |
82 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 25 m | 51.63 | ||
83 | Jørgensen Alma | 2004 | KALUNDBORG | 0412AE | 25 m | 52.44 | |
84 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 52.49 | |
85 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 52.87 | |
86 | Jørgensen Frida | 2001 | KALUNDBORG | 0174AV | 25 m | 54.61 | |
87 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | TUNE | 25 m | 56.13 | ||
88 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:00.19 | |
89 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:05.01 | |
90 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:07.60 | |
91 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 25 m | |||
92 | Riisberg Signe Breitner | 2005 | ISHØJ | 25 m | |||
93 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 25 m | |||
94 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GREVE | 25 m | |||
95 | Askvig Smilla | 2004 | TUNE | 25 m | |||
96 | Bunch Freja Lemann | 2004 | TUNE | 25 m | |||
97 | Baadsgaard Nicoline H | 2004 | TUNE | 25 m | |||
98 | Olsen Nicoline Winther | 2005 | ISHØJ | 25 m | |||
99 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 25 m | |||
100 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 25 m | |||
101 | Fejer Josefine | 2004 | TUNE | 25 m | |||
102 | Gummer Line | 2005 | GREVE | 25 m | |||
103 | Nielsen Ida Hebsgaard | 2005 | ISHØJ | 25 m | |||
104 | Nielsen Anne Hebsgaard | 2005 | ISHØJ | 25 m | |||
105 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
106 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 25 m | |||
107 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 25 m | |||
108 | Munch Natacha | 2005 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:27 |