Startliste for Arena Uddevalla Sim Open 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 12, 100m Fjärilsim Dam A-B-C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 250 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 59.96 | |
2 | 295 | Nilsson Sandra | 1988 | SJÖBO SS | AT5888 | 25 m | 1:00.37 | |
3 | 395 | Lindholm Sofia | 1993 | MASS | AM1693 | 25 m | 1:03.08 | |
4 | 480 | Berge Hanna Louise | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:04.25 | ||
5 | 255 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 1:05.49 | |
6 | 394 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 1:05.94 | |
7 | 262 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 1:06.44 | |
8 | 256 | Andersson Johanna | 1996 | S 02 | AW4496 | 25 m | 1:06.64 | |
9 | 403 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 1:06.91 | |
10 | 378 | Avenius Isabelle | 1996 | KUNGÄLV | AX3496 | 25 m | 1:07.76 | |
11 | 180 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 1:08.21 | |
12 | 380 | Heina Christin | 1996 | KUNGÄLV | BA0296 | 25 m | 1:08.27 | |
13 | 494 | Rossebø Katinka | 1999 | Lambertset | 25 m | 1:08.52 | ||
14 | 287 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 1:08.73 | |
15 | 314 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 25 m | 1:09.22 | |
16 | 254 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 1:11.30 | |
17 | 496 | Solheim Emilie Nilsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:11.53 | ||
18 | 506 | Bjerregaard Isabell | 1997 | Haldens SK | 25 m | 1:11.71 | ||
19 | 509 | Forsstrøm Sofie | 1997 | Haldens SK | 25 m | 1:11.89 | ||
20 | 192 | Palmkvist Alice | 2000 | ELFSBORG | AE9200 | 25 m | 1:13.53 | |
21 | 205 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 1:14.17 | |
22 | 316 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 1:14.34 | |
23 | 476 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 25 m | 1:15.47 | |
24 | 234 | Gustafsson Matilda | 1995 | KUNGSBACKA | BK3495 | 25 m | 1:15.85 | |
25 | 289 | Börjesson Rebecca | 1999 | SJÖBO SS | AT6299 | 25 m | 1:16.26 | |
26 | 512 | Harackiewicz Natalie | 1997 | Haldens SK | 25 m | 1:17.59 | ||
27 | 206 | Gustafsson Linn | 1998 | KARLSTAD | AP2698 | 25 m | 1:18.29 | |
28 | 311 | Larm Matilda | 1999 | SK GÖTENE | AD5699 | 50 m | 1:19.10 | |
29 | 264 | Fagerström Ella | 1998 | S 02 | AC8698 | 25 m | 1:19.57 | |
30 | 328 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 1:21.42 | |
31 | 188 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 1:21.64 | |
32 | 417 | Johansson Amanda | 1997 | TROLLHÄTTA | BJ4497 | 50 m | 1:25.34 | |
33 | 177 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 1:27.86 | |
34 | 308 | Andersson Hult Julia | 1998 | SK GÖTENE | BH4698 | 25 m | 1:37.52 | |
35 | 467 | Ryrbo Wilma | 1999 | S 77 | AT0299 | 25 m | 1:41.14 | |
36 | 438 | Hedlund Alice | 1999 | UDDEVALLA | AP9499 | 25 m | 1:45.53 | |
37 | 187 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 25 m | ||
38 | 329 | Håkansson Marie | 1992 | UDDEVALLA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 06 september 2013 |
Licensierad till: Uddevalla Sim | Utskriftstid | 10:54 |