Program för Vårsimiaden distrikt / Staffanstorp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Distriktfinal Vårsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:23 |
|
|
Arrangör |
SK Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: AB Hallberg Co |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
Rebecca Sørensen |
2001 |
|
SK SYDSIM |
|
25m |
|
242 |
3 |
Isabella Khanamidi |
2001 |
AX2201 |
POSEIDON |
|
50m |
1:52.86 |
106 |
4 |
Izabell Kvant |
2001 |
|
MKK |
|
25m |
2:00.63 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
298 |
1 |
Ellinor Forsgren |
2001 |
AA7801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:50.45 |
9 |
2 |
Janine Jonasson |
2001 |
AS8601 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:37.99 |
108 |
3 |
Zerina Imamovic |
2001 |
BF0201 |
MKK |
|
25m |
1:34.31 |
252 |
4 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
POSEIDON |
|
25m |
1:34.60 |
310 |
5 |
Joyce Lee |
2001 |
BH5201 |
SK TRITON |
|
25m |
1:46.29 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:31.95 |
183 |
2 |
Anna Berisha |
2001 |
AY1401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:29.60 |
304 |
3 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
50m |
1:27.98 |
104 |
4 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
25m |
1:28.67 |
102 |
5 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
1:30.29 |
184 |
6 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:32.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Hanna Lundius |
2001 |
BI7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.75 |
107 |
2 |
Felicia Kennbäck |
2001 |
BF2201 |
MKK |
|
25m |
1:26.29 |
244 |
3 |
Sofi Severin |
2001 |
AT6201 |
POSEIDON |
|
25m |
1:25.07 |
296 |
4 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:25.75 |
176 |
5 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:26.63 |
105 |
6 |
Francesca Nord |
2001 |
|
MKK |
|
25m |
1:27.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Karin Björkman |
2001 |
AD9401 |
SK TRITON |
|
25m |
1:21.34 |
51 |
2 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:20.77 |
241 |
3 |
Klara Borgqvist |
2001 |
AI0401 |
POSEIDON |
|
50m |
1:19.62 |
40 |
4 |
Erika Persson Bivall |
2001 |
AM1201 |
S 71 |
|
25m |
1:19.89 |
177 |
5 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.00 |
8 |
6 |
Ellen Fridh |
2001 |
AG9201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:25.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.75 |
58 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.91 |
52 |
3 |
Mathilda Linné |
2001 |
AZ7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:13.76 |
179 |
4 |
Isabella Wivsätter |
2001 |
AN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.93 |
245 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.48 |
239 |
6 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
332 |
1 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:10.18 |
178 |
2 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.39 |
32 |
3 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
1:07.17 |
49 |
4 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.58 |
238 |
5 |
Felicity Fridh |
2001 |
AR6801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.88 |
243 |
6 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
1:13.66 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:23 |
|