Program för Sum-Sim 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2013 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
15:10 |
|
|
Arrangör |
SSF/Landskrona SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 26, 200m Ryggsim Flickor |
Finaler (2) |
15 år och yngre: Ida Lindborg (1994) 2:17.76 2009 FM: Vilma Unnermark 2:23.94 Södertörn |
16 - 17 år: Louise Hansson (1996) 2:18.09 2012 FM: Louise Hansson 2:18.09 Helsingborg |
|
Heat 1 (2) (15 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
397 |
1 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
50m |
2:34.53 |
561 |
2 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:32.54 |
346 |
3 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SKURU IK |
|
50m |
2:31.81 |
129 |
4 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:27.23 |
136 |
5 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:28.35 |
36 |
6 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
50m |
2:32.40 |
607 |
7 |
Danute Kacinskas |
1998 |
BO7698 |
POLISEN |
|
50m |
2:34.39 |
490 |
8 |
Saga Sandström |
2000 |
AJ8200 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:34.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:27.36 |
446 |
2 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:25.91 |
133 |
3 |
Josefin Lewton |
1997 |
BF0297 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:25.22 |
57 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
2:20.00 |
507 |
5 |
Emelie Bäck |
1996 |
AE4696 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:23.39 |
341 |
6 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:25.49 |
501 |
7 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:26.41 |
124 |
8 |
Johanna Pettersson |
1996 |
AL2696 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:27.94 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
15:10 |
|