Program för Sum-Sim 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2013 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
19:36 |
|
|
Arrangör |
SSF/Landskrona SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Fjärilsim Flickor |
Försök (9) |
14 år och yngre: Sarah Sjöström (1993) 57.66 2007 FM: Alba Forés 1:05.83 SK Triton |
15 år: Louise Hansson (1996) 1:01.87 2011 FM: Agnes Wiiand 1:03.54 Väsby SS |
16 - 17 år: Céline Bertrand (1995) 1:01.19 2011 FM: Céline Bertand 1:02.62 Skövde SS |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
696 |
1 |
Elin Steindl |
1998 |
AO2898 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:15.82 |
304 |
2 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:08.19 |
588 |
3 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
1:18.48 |
692 |
4 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
50m |
1:15.44 |
662 |
5 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:15.61 |
123 |
6 |
Stina Victoria Nordberg |
1996 |
BV4296 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.80 |
697 |
7 |
Thilde Palmqvist |
1998 |
AY1298 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:09.33 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:14.70 |
661 |
2 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:14.20 |
700 |
3 |
Vilma Segerdahl |
1998 |
AV6298 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:13.54 |
668 |
4 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:13.37 |
536 |
5 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:13.47 |
60 |
6 |
Moa Holmkvist |
1999 |
AE5899 |
HS |
|
50m |
1:14.10 |
584 |
7 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
1:14.55 |
641 |
8 |
Alicia Wiberg |
1998 |
AJ9698 |
S 71 |
|
50m |
1:15.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Alice Lindhé |
1999 |
AF7699 |
MASS |
|
50m |
1:13.05 |
609 |
2 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
POLISEN |
|
50m |
1:12.34 |
257 |
3 |
Amanda Magnusson |
1999 |
AF9699 |
MASS |
|
50m |
1:11.64 |
567 |
4 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AI9898 |
ÖSA |
|
50m |
1:11.29 |
134 |
5 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR SS |
|
50m |
1:11.31 |
67 |
6 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
50m |
1:11.72 |
190 |
7 |
Lovisa Lampi |
1999 |
AQ4899 |
LASS |
|
50m |
1:13.04 |
386 |
8 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:13.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
550 |
1 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:11.11 |
470 |
2 |
Beatrice Vezzoli |
1998 |
AR7498 |
TUREBERG |
|
50m |
1:10.40 |
601 |
3 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
POLISEN |
|
50m |
1:10.29 |
439 |
4 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:10.20 |
185 |
5 |
Elin Elm |
1998 |
AG5498 |
LASS |
|
50m |
1:10.26 |
382 |
6 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:10.33 |
15 |
7 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:10.99 |
56 |
8 |
Mimmi Hallbäck |
1998 |
AM2298 |
HS |
|
50m |
1:11.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
50m |
1:09.69 |
284 |
2 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:09.19 |
129 |
3 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
50m |
1:08.59 |
12 |
4 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
50m |
1:08.10 |
561 |
5 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:08.35 |
109 |
6 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.65 |
396 |
7 |
Alma Karlson |
1999 |
AH8299 |
SKK |
|
50m |
1:09.39 |
324 |
8 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
1:10.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
50m |
1:07.90 |
279 |
2 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:07.63 |
331 |
3 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
S 02 |
|
50m |
1:07.57 |
503 |
4 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
HVETLANDA |
|
50m |
1:07.48 |
239 |
5 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
50m |
1:07.48 |
515 |
6 |
Emma Sjösten |
1996 |
AG2496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:07.58 |
125 |
7 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:07.73 |
89 |
8 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:07.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
511 |
1 |
Vilma Lagebro |
1996 |
AW6696 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:07.08 |
29 |
2 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
50m |
1:06.53 |
152 |
3 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
1:05.59 |
219 |
4 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
1:03.62 |
492 |
5 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
UMEÅ SS |
|
50m |
1:04.79 |
429 |
6 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:06.14 |
44 |
7 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:06.78 |
526 |
8 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:07.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
562 |
1 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:06.93 |
545 |
2 |
Ebba Stillman |
1996 |
AH9496 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:06.34 |
499 |
3 |
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
VARBERG |
|
50m |
1:05.24 |
520 |
4 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:02.96 |
457 |
5 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
50m |
1:04.36 |
37 |
6 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
1:06.08 |
446 |
7 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:06.63 |
454 |
8 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
50m |
1:07.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
585 |
1 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
1:06.83 |
372 |
2 |
Jessica Billquist |
1996 |
AV1496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:06.31 |
251 |
3 |
Ulrika Holm |
1996 |
AC1896 |
MASS |
|
50m |
1:04.81 |
292 |
4 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
50m |
1:02.67 |
287 |
5 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
50m |
1:03.69 |
169 |
6 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.05 |
451 |
7 |
Josefine Johnsson |
1996 |
AL7296 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:06.57 |
74 |
8 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
50m |
1:07.13 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
19:36 |
|